Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (13)Буковина (138)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Кредитування<.>
Загальна кількість знайдених документів : 690
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


   
    "1% вексель Байєр" - 4 роки успішного досвіду відтепер і для насіння DEKALB! [Текст] // Агроном. - 2020. - № 1. - С. 66-69 : фот. цв.
Рубрики: Сільське господарство--Аграрні компанії--Кредитування виробництва--Страхування кредитного ризику
   Банівські операції--Ризики--Сільське господарство--Насіння

Кл.слова (ненормовані):
кредитний ліміт -- банк Аваль -- хімічні препарати -- дистриб'ютери
Анотація: У статті розповідається про компанію "Байєр", яка завжди намагається бути гарним партнером для українських агрокомпаній, розуміє їхні бізнес-потреби і надає ефективні рішення - Байєр Агрорішення. Питання фінансування було завжди актуальним для українського аграрія з огляду на специфіку агробізнесу та волатильність валютного курсу. Саме тому пропонується аграрним виробникам скористатися перевагами даної програми.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Al-Mamun, A.
    Examining the effect of Malaysia's Amanah Ikhtiar microcredit program on household assets in rural Malaysia [Text] / A. Al-Mamun, J. Adaikalam, Huda Mazumder M. Nurul // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 11. - P. 260-269 : табл. - Бібліогр.
Рубрики: Економіка Малайзії--Кридитно-грошова система--Кредитування фізичних осіб--Мікрокредитування
Анотація: У статті оцінено вплив програми малайзійського мікрокредитування “Amanah Ikhtiar” на статки сільських домогосподарств півострова Малайзія. У дослідженні використано крос-секційний аналіз із квазі-експериментальним підходом. Результати дослідження показали, що участь у програмі мікрокредитування приведе до збільшення чистої вартості активів домогосподарств. Отже, при реалізації AIM слід приділити увагу перегляду і реорганізації існуючої кредитної політики і розробці системи підготовки та підвищення здатності клієнтів оптимізувати свої вигоди від кредитування.


Дод.точки доступу:
Adaikalam, J. ; Nurul, Huda Mazumder M.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Burkina, N. V.
    Searching for a banks behavior credit strategy under crisis using nonparametric research methods [Text] / N. V. Burkina, M. A. Naumova // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 1. - P340-347 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 12 назв
Рубрики: Математичні методи і моделі в економіці--Непараметричні методи дослідження
   Кредитно-грошова система України--Банківська система--Банківське кредитування--Кредитна стратегія поведінки банків

Анотація: У статті використано кластерний аналіз і метод DEA для ранжування банків за ступенем ризиків надання кредитів населенню в умовах глобальної кризи. Виділено вхідні і вихідні індикатори побудови моделі DEA на прикладі української банківської системи, сформульовано методику побудови рейтингу ступеня кредитних ризиків банків. Запропоновану методику застосовано до обраного сегмента банків України і побудовано рейтинг їх кредитних ризиків.


Дод.точки доступу:
Naumova, M. A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Erdem, E.
    Impact of domestic credits on the current account balance: a panel ARDL analysis for 15 OECD countries [Text] / E. Erdem, G. Ucler, U. Bulut // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 1. - Р. 408-416 : табл., форм. - Бібліогр.: 29 назв
Рубрики: Кредитно-грошова система країн світу--Кредитування--Вплив внутрішнього кредитування на баланс рахунків -- Панельний ARDL-аналіз--Країни Організації економічного співробітництва та розвитку
Анотація: У статті показано, що зростання внутрішнього кредитування, яке звичайно називають кредитним бумом, може не тільки сприяти фінансовому та загальноекономічному зростанню країни, але й мати негативні наслідки для балансу рахунків. Досліджено вплив внутрішнього кредитування на баланс рахунків за даними 15 країн ОЕСР у період з 1986 по 2010 рік. Результати панельного ARDL-аналізу доводять, що внутрішнє кредитування, як і очікувалось, має негативний вплив на баланс рахунків.


Дод.точки доступу:
Ucler, G.; Bulut, U.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Erfort, O. Y.
    Improvement of Ukrainian student loan program [Text] / O. Y. Erfort, L. A. Zbarazskaya // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 7. - Р. 414-417 : табл., рис. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Фінансова система України -- Видатки державного бюджету--Кредити на здобуття вищої освіти--Програми кредитування
   Економіка вищої освіти в Україні

Анотація: У статті розглянуто питання вдосконалення програми студентського кредитування в Україні з метою оптимізації бюджетних видатків та підвищення доступності платної вищої освіти для студентів. Рівень державних видатків запропоновано оцінювати за допомогою розрахункового коефіцієнту повернення кредитних коштів.


Дод.точки доступу:
Zbarazskaya, L. A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Guillen, Jorge.
    Exchange rates and the international credit channel: some facts on bank lending [Text] / Jorge Guillen // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 11. - P384-394 : табл. - Бібліогр.: 14 назв
Рубрики: Банківська система в країнах світу--Банківське кредитування
Анотація: У статті продемонстровано, як зростає кредитування приватного сектору у випадку державного фінансування курсу валют. Об'єми кредитування у подібних випадках перевищують всі макроекономічні прогнози. Можливо, це пов'язано з існуванням певного "міжнародного кредитного каналу". Проаналізовано, яким чином спред між внутрішнім і зовнішнім курсом валют впливає на рішення про кредитування всередині країни. Також досліджено, яким чином балансовий ефект передається через валютну політику. Використано панельні дані щодо 128 країн з 1970 по 2000 рр. для аналізу поведінки ключових фінансових агрегатів та курсів валют за 125 епізодами державної стабілізації курсу валют. Продемонстровано, що спреди між внутрішнім та зовнішнім курсом, а також фактичний курс обміну суттєво залежать від такої політики. Результати в черговий раз підтвердили існування суттєвого впливу "міжнародного кредитного каналу" на рішення банків щодо кредитування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Hamkalo, O. B.
    Benchmarking as a Tool for Providing Analytical Support to Mortgage Lending Operations of a Bank [Текст] / O. B. Hamkalo, Kh. S. Demkiv // Статистика України. - 2019. - № 1. - С. 91-99 : табл.; рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система--Банківські кредити--Іпотечне кредитування--Україна
Анотація: Досліджено сутність і розглянуто питання організації бенчмаркінгу як одного з найбільш ефективних сучасних інструментів вдосконалення роботи та досягнення конкурентних переваг у сфері іпотечного кредитування. Виокремлено та систематизовано кваліфікаційні ознаки бенчмаркінгу іпотечного кредитування. З метою вдосконалення процесу іпотечного кредитування в банку запропоновано порядок запровадження процедури бенмаркінгу.


Дод.точки доступу:
Demkiv, Kh. S.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Ismailov, S. B.
    Bank credit risks regulation as a tool to promote investment lending of manufacturing: Kazakhstan case study [Text] / S. B. Ismailov // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 10. - Р. 390-400 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Банківська система--Банківське кредитування--Інвестиційне кредитування -- Регулювання кредитних ризиків банку
   Кредит--Кредитування переробної промисловості

   Республіка Казахстан
Анотація: У статті представлено модель стимулювання кредитування основних фондів переробної промисловості Казахстану на основі аналізу виявлених проблем, пов'язаних з високими кредитними ризиками. Проведено аналіз їх впливу на кредитування й ключові чинники кредитного ризику як основних точок його регулювання. Запропоновано базові принципи і елементи моделі, рекомендовано відсоткову ставку в межах моделі і розрахунок розподілу мінімального залишку коштів для обчислення ліміту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Mamun, А. Al
    Measuring the impact of microcredit on microenterprise assets in urban Malaysia [Text] / А. Al Mamun, S. A. Wahab, Z. M. Sori // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 9. - Р. 388-398 : табл. - Бібліогр.: 26 назв
Рубрики: Кредит--Кредитування малого бізнесу--Вплив мікрокредитування на активи мікропідприємств--Малайзія
Анотація: У статті оцінено вплив програми мікрокредитування «Аман Іхтіар Малайзія» (AIM) на активи мікропідприємств, власники яких — жінки з малозабезпечених верств населення в міській півострівній Малайзії. Для дослідження використано методику опитування різних груп за стратифікованим методом випадкової вибірки. Результати показали, що поточна ринкова вартість активів підприємства і транспортних засобів, що належать старим учасникам ринку, була відносно вища, ніж у нових учасників ринку. Середня ринкова вартість активів мікропідприємств, що належать старим учасникам ринку, також була значно вища. Програма AIM повинна бути зосереджена на тренінгах для одержувачів мікрокредитів, гнучких і різноманітних кредитних програмах і розширенні кола учасників. Уряду Малайзії також необхідно переглянути свою політику і забезпечити сприятливі умови для розвитку стійких конкурентних мікропідприємств.


Дод.точки доступу:
Wahab, S. A.; Sori, Z. M.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Masood, O.
    Determinants of non-performing loans: a comparative analysis / O. Masood, B. Aktan // Актуальні проблеми економіки. - 2009. - № 12. - С. 251-263 : форм., табл. - Бібліогр.: 38 назв
Рубрики: Крединто-грошова система --Банківська система -- Банківське кредитування--Неблагополучні банківські кредити--Туреччиа--Пакистан
Анотація: У статті досліджено чинники, що сприяють зростанню кількості неблагополучних кредитів у великих комерційних банках, які знаходяться у державній власності, за періоди 1999-2001 рр. та 1996-1998 рр. в Туреччині та Пакистані. Стаття на англійській мові.


Дод.точки доступу:
Aktan, B.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

11.


    Nazar, M. V.
    The essence of credit and credit relations of agricultural enterprises [Text] / M. V. Nazar // Економіка АПК. - 2016. - № 10. - С. 110-115 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Кредитування
Кл.слова (ненормовані):
кредит -- сільськогосподарське підприємство
Анотація: Метою статті є узагальнення та аналіз теоретичної бази щодо визначення сутності кредиту та його значення при кредитуванні сільськогосподарських підприємств. В дослідженні обґрунтовано особливості сільськогосподарських підприємств, які визначають специфіку кредитних відносин галузі, охарактеризовано чинники, що впливають на проце кредитування сільськогосподарських підприємств.


Знайти схожі

12.


    Nazir, Mian Sajid.
    Role of return rate, inflation & deposits in loan supply: an empirical study of banking sector in Pakistan [Text] / Mian Sajid Nazir, Imran Haider Naqvi, Muhammad Musarrat Nawaz // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 1. - P407-414 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 14 назв
Рубрики: Банківська система Пакистану--Банківське кредитування--Ставки дохідності, інфляції та депозитів
Анотація: У статті показано, що банківський сектор Пакистану переживає суттєве зростання об'ємів кредитування. Вивчено ключові фактори, що визначають роль кредитування у Пакистані. Для виявлення взаємозв'язку між об'ємами кредитування і депозитами, середньою ставкою дохідності в кредитуванні, темпами інфляції використано статистичні методи. Дані для аналізу взято зі звітів Державного банку Пакистану, Федерального бюро статистики та Економічного опитування Пакистану – щомісячна статистика з 1991 по 2009 роки. За результатами, об'єми кредитування знаходяться у позитивній залежності від темпу інфляції та в негативній – від середньої ставки дохідності у банківському кредитуванні. Більш того, за об'ємами депозитів можна визначити об'єми кредитування у майбутньому періоді для банківського сектору Пакистану.


Дод.точки доступу:
Naqvi, Imran Haider; Nawaz, Muhammad Musarrat
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

13.


    Olteanu, D. C.
    Overlending and financial instability in Eastern Europe during the crisis [Text] / D. C. Olteanu // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 4. - P. 429-441 : рис., табл. - Бібліогр.: 23 назви
Рубрики: Фінансова система країн Східної Європи -- Фінансова нестабільність--Банківська система--Банківське кредитування--Перекредитування
Анотація: У статті показано ступінь економічного спаду у Східній Європі, який посилюється безліччю структурних недоліків, що виникли до початку фінансової кризи. Досліджено, в якій мірі банківські кредити відповідальні за ці дисбаланси. По-перше, оцінено взаємозв'язок між приватним кредитуванням і зменшенням фінансової стабільності сімей, що, у свою чергу, збільшило відсоток проблемних кредитів. По-друге, проаналізовано взаємозв'язок між приватним кредитуванням і цінами на активи. Результати показали, що збільшення цін на житло великою мірою пояснюється зростанням приватних кредитів, а також поточними і капітальними трансфертами з-за кордону. Індекс курсів акцій знаходиться під впливом приватних кредитів і прямих іноземних інвестицій, але кореляція слабкіша. Нарешті, виявлено значний вплив зростання приватного кредитування на ціни неринкових товарів – реальний обмінний курс – але не на реальне зростання експорту. Вплив кредитування також сильний у випадку попиту на імпортні товари.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

14.


    Patyka, N. I.
    Bank lending to agriculture in Ukraine [Текст] / N. I. Patyka // Економіка АПК. - 2018. - № 2. - С. 40-48 : рис. - англ. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Кредитування--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кредит -- кредитні ставки -- кредитний ризик
Анотація: Мета статті - проаналізувати тенденції та умови розвитку банківського кредитування сільського господарства в Україні. Визначено напрямки розвитку банківського кредитування сільського господарства. Зроблено висновок, що банківське кредитування є одним із дієвих інструментів для розвитку сільського господарства та забезпечення його конкурентоспроможності.


Знайти схожі

15.


    Rahman, A.
    Bank size, relationship lending and SME financing: evidence from Bangladesh [Text] / A. Rahman, M. T. Rahman, A. Kljucnikov // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 9. - P294-307 : табл. - Бібліогр.: 49 назв
Рубрики: Кредитно-грошова система Бангладеш--Кредит -- Банківське кредитування--Розмір банку -- Кредитування на довірі -- Фінансування малого та середнього бізнесу
Анотація: У статті оцінено вплив розміру банку на кредитування на довірі, а також як саме довірчі взаємовідносини можуть вплинути на доступність кредиту, його відсоткову ставку та обсяг заставного майна малого та середнього бізнесу (МСБ) на прикладі Бангладеш. Емпіричні результати демонструють, що МСБ при тривалих відносинах з малими банками має кращий доступ до фінансових ресурсів, ніж у випадку з великими банками. Однак не знайдено підтвердження тому, що тривалі відносини з малими банками знижують процентні ставки або обсяг заставного майна при кредитуванні МСБ. У той же час знайдено підтвердження тому, що довірчі відносини з малим банком можуть знизити відсоткові ставки в бізнес-кредитуванні. Таким чином, отримано досить суперечливі дані і можна припустити, що малі банки мають деякі переваги щодо обробки неформальних якісних даних про клієнтів, в той час як великі банки в Бангладеш мають більше технічних можливостей адаптувати свої вимоги щодо відсоткових ставок та застави для конкурування з малими банками. Також доведено, що для малих банків в пріоритеті довготривалі відносини з клієнтами та вимоги щодо застави, які б мінімізували кредитні ризики.


Дод.точки доступу:
Rahman, M. T.; Kljucnikov, A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

16.


    Ramli, N. A. [Text] / N. A. Ramli, // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 12. - Р. 480-491 : форм., табл., рис. . - Бібліогр.: 20 назв
Рубрики: Економіка обробної промисоговорами кредитування та ризиками невиконання зобов'язань. Я
Анотація: У статті оцінено технічну та екологічну ефективність обробної промисловості в Малайзії за період 2001–2010 рр. із застосуванням аналізу середовища функціонування і функції відстані. Оцінювання проведено за моделлю спільного виробництва з урахуванням бажаних і небажаних наслідків. Найбільш технічно та екологічно ефективними штатами виявилися Пулау-Пінанг, Саравак і Лабуан, найменш ефективним – Теренггану. Якщо знехтувати небажаними результатами виробництва в аналізі, можна отримати помилкові висновки про рівень технічної ефективності, що вказує на помилкове моделювання виробничих процесів. За результатами дослідження запропоновано рекомендації для керівників щодо способів підвищення рівня ефективності в контексті концепції сталого розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

17.


    Valencia-DeLara, Pilar.
    Credit with changes in the payment installment and the postponed payment periods [Text] / Pilar Valencia-DeLara, Alberto Ramirez-Ceballos // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 12. - P323-336 : форм., табл., рис. - Бібліогр.: 42 назви
Рубрики: Математичні методи і моделі в економіці
   Кредитно-грошова система--Банки--Банківське кредитування

Анотація: У статті викладено проблему про те, що раніше банківський сектор ніколи не брав до уваги тимчасові втрати джерел прибутку своїх клієнтів, що могли бути пов'язані з безробіттям, падінням прибутку у бізнесі та іншими ознаками сучасної економіки. Стаття звертається до даної проблеми шляхом побудови фазової моделі з одного вихідного рівняння та низки рівнянь фінансової математики на основі даних про потреби отримувачів кредитів. Вирішення рівнянь може допомогти укріпити взаємовідносини банку з клієнтами шляхом: збільшення кількості наданих кредитів; збільшення інвестицій та заощаджень. Запропоновано модель, складену з одного сценарію на основі вихідного рівняння. Сценарій змодельовано для кредитів зі зменшеною або збільшеною розстрочкою. На основі вихідного рівняння введено 10 пояснюючих змінних, для яких вирішено 11 фазових рівнянь для кредитів з 3 рівнями виплат. Розрахунки проілюстровано реальними прикладами.


Дод.точки доступу:
Ramirez-Ceballos, Alberto
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

18.


    Євенко, Т. І.
    Аналіз програм кредитування України з боку МВФ [Текст] / Т. І. Євенко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2021. - № 1. - С. 25-29. - Бібліогр. с. 28-29 (8 назв)
Рубрики: Міжнародний валютний фонд--Кредитування
Анотація: Сучасні міжнародні валютні відносини дуже нестабільні, ситуації, що виникають на валютних ах відрізняються великим ризиком і невизначеністю для учасників валютних операцій. Все це -оимушує багато країн брати участь в координації економічної політики в цій області. Цю коорди--вцг"с на практиці здійснюють такі органи, як Міжнародний валютний фонд, Міжнародний банк ре~ oс~с~рукцїї і розвитку. Однак, вплив міжнародного кредитування на економіку країни не завжди є сл-означним, особливо в контексті отримання Україною чергового кредиту від МВФ. Необхідність зазначення можливих переваг та ризиків для економіки України внаслідок зовнішніх запозичень фінансових ресурсів й обумовлює актуальність теми дослідження. В статті проаналізовано етапи співробітництва МВФ з Україною, сформульовано шляхи покращення співпраці України з МВФ, сформульовано шляхи вдосконалення механізму взаємовідносин України з МВФ.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

19.


    Євнух, О.
    Іпотека в аграрному секторі: регіональний аспект [Текст] / О.Євнух // Регіональна економіка. - 2001. - № 1. - С. 269-173
Рубрики: Сільське господарство України--Кредитування--Іпотека--Регіони


Знайти схожі

20.


    Євтух, О. О.
    Нові види вартості в іпотеці [Текст] / О. О. Євтух // Фінанси України. - 2005. - № 4. - С. 100-108. - Бібліогр.: 6 назв
Рубрики: Іпотечне кредитування--Зарубіжний досвід
Анотація: Розглянуто нові поняття, які сьогодні використовують у міжнародних фінансах, але не представлені наукою України і країн близького зарубіжжя, зокрема поняття вартості іпотечного кредитування та стійкої вартості. Проаналізовано ці поняття, їх застосування та розрахунок. Запропоновано шляхи розрахунку таких видів вартості.


Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)