Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)Буковина (95)Бібліотека В.Д.Бялика (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Корпорація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 59
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-59 
1.


    Жорнокуй, Юрій Михайлович.
    Підстави виникнення, зміни та припинення корпоративних правовідносин [Текст] / Юрій Михайлович Жорнокуй // Вісник Національної академії правових наук України. - 2020. - № 1. - С. 163-186. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративні правовідносини--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
юридичний факт -- корпорація -- товариство -- учасники
Анотація: Дослідження юридичних фактів у механізмі правововго регулювання корпоративних правовідносин умовно поділено на три частини: правопороджуючі, правозмінюючі та правоприпиняючі підстави.


Дод.точки доступу:
Сліпченко, Святослав
Є примірники у відділах:
(07.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Ільченко, Ганна.
    Міжнародно-правове регулювання створення компанії у США [Текст] / Ганна Ільченко // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2019. - № 1. - С. 58-68. - Бібліогр.: с. 66-68
УДК
Рубрики: Бізнес--Правове регулювання--США
Кл.слова (ненормовані):
корпорація -- товариство з обмеженою відповідальністю -- акціонерне товариство -- засновники -- бенефіціари
Анотація: Проаналізовано та виокремлено основні етапи реєстрації бізнесу у Сполучених Штатах Америки відповідно до вимог законодавства країни. Досліджено особливості реєстрації у певних штатах (Делавер, Нью-Йорк).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Ловінська, Людмила.
    Асиметрія інформації в глобалізованій економіці та шляхи її подолання [Текст] / Л. Г. Ловінська // Фінанси України. - 2019. - № 2. - С. 20-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційний простір--Асиметрія інформації--Глобалізація економіки--Транснаціональна корпорація
Анотація: У статті розглянуто структуру інформаційного простору глобалізованої економіки, чинники, які визначають його формування в сучасних умовах, та шляхи подолання асиметрії економічної інформації на глобальному рівні. Досліджено вплив транснаціональних корпорацій на утворення й розвиток цього простору.


Знайти схожі

4.


    Галіян, Ігор.
    Поняття та правова природа суб’єктивних корпоративних прав як об’єкта правового захисту [Текст] / Ігор Галіян // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 27-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративні права--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
суб’єктивне право -- господарське товариство -- корпорація -- майнові права -- немайнові права
Анотація: У статті акцентовано увагу на особливостях правової природи корпоративних прав як об’єкта правового захисту, виокремленні їх юридичних ознак та виробленні авторського визначення цього поняття.


Знайти схожі

5.


    Лукач, Ірина.
    Законодавче закріплення нефінансового звіту в контексті угоди про асоціацію [Текст] / Ірина Лукач // Право України. - 2018. - № 6. - С. 143-153. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Угода про асоціацію--Нефінансовий звіт--Корпорація--Україна--Європейський Союз
Анотація: У статті розглядається можливість законодавчого закріплення нефінансового звіту як способу впровадження корпоративної соціальної відповідальності в аспекті реалізації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.


Знайти схожі

6.


    Жорнокуй, Юрій.
    «Корпорація»: сучасний стан законодавства в Україні та Європейському Союзі [Текст] / Юрій Жорнокуй // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 1. - С. 13-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпорації--Правове регулювання--Україна--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
юридична особа -- корпорація -- акціонерне товариство -- товариство з обмеженою відповідальністю -- повне товариство -- командитне товариство
Анотація: Стаття присвячена порівняльному аналізу положень законодавства України, Німеччини, Франції та Англії щодо розуміння категорії «корпорація» та можливості її імплементації в національне законодавство нашої держави. Істотні відмінності між законодавством України та країн Європейського Союзу, що зумовлені історією їх розвитку і особливостями національного правопорядку, багато в чому пояснюють відсутність єдиного розуміння поняття «корпорації» та вживання його у різних значеннях, а також відсутність чіткого визначення організаційно-правових форм корпорацій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Шира, Т. Б.
    Корпорація та корпоративна безпекагалузі [Текст] / Т. Б. Шира // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 11. - С. 58-64. - Бібліогр.: с. 63-64 (11 назв)
Рубрики: Корпорації--Безпека
   Акціонерні товариства--Корпоративне управління

Анотація: У статті обґрунтовано теоретико-методичні, наукові та прикладні положення забезпечення корпоративної безпеки підприємств, які спираються як на специфіку господарської діяльності, так і умови формування безпечних умов розвитку українських підприємств.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Ментух, Наталія.
    Корпоративний секретар у системі управління акціонерним товариством: зарубіжний досвід правового регулювання [Текст] / Наталія Ментух, Оксана Шевчук // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 1. - С. 83-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративне управління--Правове регулювання--Зарубіжний досвід
Кл.слова (ненормовані):
корпорація -- корпоративний секретар -- корпоративний конфлікт
Анотація: У статті досліджений інститут корпоративного секретаря, який належить до акціонерних товариств (публічних компаніях, акції яких пропонуються широкій публіці і вільно звертаються на фондовому ринку). Водночас міжнародна практика свідчить, що подібна посада може існувати і в компаніях, що мають інші організаційно-правові форми.


Дод.точки доступу:
Шевчук, Оксана
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Ясиновська, Ольга.
    Організаційно-правові форми державних господарських об'єднань / Ольга Ясиновська // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 12. - С. 112-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарські товариства і об'єднання--Організаційно-правові форми--Дослідження--Україна
Кл.слова (ненормовані):
транснаціональна корпорація -- міжнародний стратегічний альянс -- корпорація -- консорціум -- концерн -- асоціація
Анотація: Стаття присвячена з'ясуванню відмінностей між такими організаційно-правовими формами господарських об’єднань, як асоціація, корпорація, концерн, консорціум. Проведено порівняльний аналіз організаційно-правових форм державних господарських об'єднань із транснаціональними корпораціями та міжнародними стратегічними альянсами. Внесено пропозиції з удосконалення законодавства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


   
    У рамках Міжнародної конференції BASF та IFC підбили підсумки проекту "Точка росту" [Текст] // Карантин і захист рослин. - 2016. - № 6. - С. 18-19 : фот.
Рубрики: Сільське господарство--Семінари--Досвід--Київ, 14 червня 2016 р.
Кл.слова (ненормовані):
аграрії -- навчання -- тренінги -- хімічна компанія -- міжнародна фінансова корпорація
Анотація: У Києві 14 червня 2016 р. компанія BASF, найбільша хімічна компанія у світі, та Міжнародна фінансова корпорація (IFC), член групи Світового Банку, провели заключну подію в рамках унікального освітнього проекту "Точка росту", що стартував у листопаді 2015 року. Міжнародна конференція зібрала разом близько 100 керівників аграрних господарств, щоб обговорити розвиток сільського господарства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-59 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)