Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Конструкт<.>
Загальна кількість знайдених документів : 18
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-18 
1.


    Мамчук, В. А.
    Інституціональний капітал як конструкт розвитку аграрного ринку [Текст] / В. А. Мамчук // Економіка АПК. - 2016. - № 5. - С. 93-105 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний ринок--Інститути
   Інституціональна економіка--Аграрний сектор

Кл.слова (ненормовані):
інституціональний капітал -- інституціональний потенціал -- конструкт -- інституції -- аграрний ринок
Анотація: Мета статті - розкриття теоретико-методологічних аспектів інституціонального капіталу, його інституціональної цінності, сутнісно-функціональних характеристик відносно аграрного ринку. У статті визначено умови формування, функціонування й розвитку інституціонального капіталу ринку, розглянуто функціональні особливості його формування та функціонування, а також інституціональну цінність.


Знайти схожі

2.


    Голобородько, Ярослав.
    Дзвінка Матіяш & конструкт текстового лото [Текст] / Ярослав Голобородько // Слово і час. - 2011. - № 6. - С. 82-86
Рубрики: Письменники України, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
Перцептивні тексти -- Нарація
Анотація: У статті проаналізовано твори "Реквієм для листопаду" та "Роман про батьківщину" Дзвінки Матіяш. На основі названих творів автор характеризує стиль письменниці.


Дод.точки доступу:
Матіяш, Дзвінка (письменниця, перекладач ; 1978) \о произв.\

Знайти схожі

3.


   
    Круглий стіл "Філософської думки" [Текст] / Є. Бистрицький [и др.] // Філософська думка. - 2014. - № 6. - Бібліогр. в кінці ст. - Зміст: Головний пафос Майдану - десакралізація державної влади / Андрій Бондар. Християнські ідеї у просторі спротиву / Юрій Чорноморець. "Рідинні ідеології" Майдану / В. Єрмоленко. Майдан та ідентичність / Євген Бистрицький. Євромайдан: розмиті ідеології, "Фейсбук-революція" та історичні аналогії / Кирило Галушко. Цінності Майдану як всесвітньо-історичного явища / Анатолій Єрмоленко. Феномен Майдану: словник опису / Сергій Пролеєв. Нерадикальна революція і нація як конструкт / Вахтанґ Кебуладзе.
Рубрики: Соціальна філософія--Методологічні дослідження
   Філософія політики--Політична влада--Конфлікт--Україна, 21 ст.

Анотація: Учасники круглого столу "Ідеологія Майдану" спробували віднайти відповіді на події актуальних суспільних перетворень, розпочатих та уособлюваних Майданом.


Дод.точки доступу:
Бистрицький, Є.; Бондар, А.; Галушко, К.; Єрмоленко, А.; Єрмоленко, В.; Кебуладзе, В.; Пролеєв, С.; Чорноморець, Ю.

Знайти схожі

4.


    Євтух, Володимир.
    Міжкультурний діалог: ефективний конструкт інтегративного розвитку поліетнічних суспільств [Текст] / В. Євтух // Політичний менеджмент. - 2009. - № 4. - С. 14-27. - Библиогр.: с. 27 (40 назв)
Рубрики: Поліетнічні суспільства--Міжнародний діалог


Знайти схожі

5.


    Матях, В. М.
    Медієвістично-ранньоновістичний конструкт "Українського історичного журналу": проблемно-видова структура та евристичні ракурси [Текст] / В.М. Матях // Український історичний журнал. - 2017. - № 6. - С. 19-61
Рубрики: Історична періодика--науковий конструкт--Історія українського середньовіччя
Анотація: Розглядається процес висвітлення у видавничій практиці "УІЖ" досягнень історичної науки у вивченні укр. середньовіччя й раннього нового часу. Увага акцентується на основних проблемно-тематичних зрізах та пропонованих пошуково-інтерпретаційних моделях, які апробовувались на шпальтах часопису.


Знайти схожі

6.


    Засєкіна, Л.
    Метакогніція : термінологічне нашарування чи важливий інтелектуальний конструкт [Текст] / Л. Засєкіна // Практична психологія та соціальна робота. - 2006. - № 1. - С. 15-18 : табл. - Бібліогр. : 4 назв.
Рубрики: Інтелект індивідуальний
Кл.слова (ненормовані):
Метакогніція -- Ментальна репрезентація задачі -- Метакогнітивне відчуття -- Метакогнітивні стратегії
Анотація: У статті розглядається поняття метакогніції як рівень організації індивідуального інтелекту. Метакогнітивний рівень містить такі комполненти :ментальну репрезентацію задачі, метакогнітивне відчуття, метакогнітивні стратегії. Аналіз результатів експериментального вивчення метакогнітивних компонентів свідчить про важливу роль метакогніції в інтелектуальній діяльності індивіда.


Знайти схожі

7.


    Бортнікова, О. Г.
    Методологічний конструкт дослідження функціонування релігії в соціумі [Текст] / О.Г. Бортнікова // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2014. - № 4. - С. 88-98. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Релігійний простір--Соціальний ідеал--Релігійна ідеологія
Анотація: У статті на основі узагальнення низки прийнятих теоретико-методологічних підходів, що стосуються розуміння явища функціонування релігії в соціумі в координатах соціально-філософського та державно-управлінського дискурсу, запропоновано авторський багатовимірний методологічний конструкт як інструмент аналізу, націленого на виявлення рецепції минулого в сучасному стані релігійного простору України.


Знайти схожі

8.


    Євтух, Володимир.
    Поліетнічність як конструкт modus vivendi [Текст] / Володимир Євтух // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2014. - № 4. - С. 133-155. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національні відносини--Соціокультурні дослідження
Кл.слова (ненормовані):
етнічність -- міжетнічна взаємодія -- поліетнічність -- транснаціональний простір -- "modus vivendi"-конструкт
Анотація: Стаття присвячена аналізу різних аспектів феномену поліетнічності, зокрема джерел його формування, його поширеності в сучасному світі, його етнокультурних маркерів, його динаміки на національному, регіональному та локальному рівнях. Відтворюються особливості функціонування поліетнічності під впливом об'єктивних і суб'єктивних чинників, таких як характер розселення етнофорів, специфіка атмосфери міжетнічної взаємодії, політика держав щодо компонентів, які формують поліетнічність (алохтонне населення, етнічні спільноти, іммігранти). Розглянуто також різновекторність впливів на суспільний розвиток поліетнічних країн та міжетнічні відносини. Обґрунтовується характеристика поліетнічності як "modus vivendi"-конструкта.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Пушкарьова, Тамара.
    Понятійний конструкт "релятивістська педагогіка" як важливий чинник новочасної освітньої педагогіки [Текст] / Тамара Пушкарьова // Український педагогічний журнал = Ukrainian educational journal. - 2022. - № 4. - С. 112-120. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Релятивістська педагогіка--Освітня парадигма--Навчально-виховна діяльність
Анотація: У пропонованій статті досліджуються проблеми категоріального змісту сучасної освітньої парадигми в контексті взаємозв’язку і взаємовпливу новітніх досягнень у різних сферах наукових знань та педагогічних феноменів, які отримали прояв у навчально-виховній діяльності. Надано обґрунтовані судження щодо аргументованої доцільності використання звороту «релятивістська педагогіка» в галузі освітніх наук.


Знайти схожі

10.


    Шевченко, Н.
    Розвиток уявлень про категорію "смисл" у психологічній теорії діяльності / Н. Шевченко // Психологія і суспільство. - 2012. - № 1. - С. 82-88. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Психологія--Теорія
Кл.слова (ненормовані):
смисл -- смисловий підхід -- особистісний смисл -- смислові утворення -- смислова установка -- смисловий конструкт -- операційні смисли -- смислова сфера особистості -- смислова реальність
Анотація: У статті проаналізовано розвиток уявлень про смисл на рівні категорійного аналізу в пояснювальному форматі психологічної теорії діяльності. Показано, що теоретична модель смислу як частина загальнопсихологічної теорії пройшла у своєму становленні низку етапів, які здійснили істотний вплив нарозвиток психологічної думки, - від постановки проблеми смислу як психологічної категорії, відокремлення відмінностей особистісного смислу від значень, розвитку ідей, пов’язаних із проблематикою смислотворення, до інтегрованого підходу до розв’язання проблеми смислу, спроб створити цілісну психологічну теорію смислу, розкрити та описати смислову природу психічного.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

 1-10    11-18 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)