Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Конструкт<.>
Загальна кількість знайдених документів : 18
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-18 
1.


    Шуляр, В. І.
    Фрагмент словника [Текст] : тлумачення / В.І. Шуляр // Зарубіжна література в школах України. - 2005. - № 1. - С. 38
Рубрики: Мовознавство України--Тлумачення слів
Кл.слова (ненормовані):
Компетентність -- Конструкт -- Конструювання


Знайти схожі

2.


    Бачинський, Тарас.
    Формування правосвідомості та правової культури шкільної молоді у світлі когнітивістики / Тарас Бачинський // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2012. - № 8. - С. 132-135. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Когнітологія--Правовий конструкт--Інтелектуальний розвиток
Анотація: Досліджується одне із ключових понять когнітивістики - когнітивні стилі особи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Култаєва, М.
    Філософія права як дидактичний конструкт [Текст] / М. Култаєва // Філософська думка. - 2005. - №1. - С. 130-133.
Рец. на кн.: Кузнєцов В. Філософія права. Історія і сучасність : Навч. посібник / В Кузнєцов. - К.: Стилос, 2003. - 382 с.

Рубрики: Філософія права
Анотація: Навчальний посібник призначений сформувати у студентівта аспірантівбачення філософії права як виразно окресленої дисципліни з широким мозаїчно структурованим предметним полем. Разом з тим заслуговує на схвалення чітка селекція матеріалу. Зокрема, автор пропонує розуміння істоичного аспекту філософії права як багатопланового процесу виникнення, обгрунтування, критики, вдосконалення та занепаду різних моделей права, які дещо нагадують теоретичні монади.


Знайти схожі

4.


    Ігнатенко, М.
    Філософія життя та смерті як конструкт художньої культури XX сторіччя [Текст] / М.Ігнатенко // Філософська думка. - 2000. - N 1 . - С. 42-63
Рубрики: Художня культура--Філософія життя
   Філософія життя

   Філософія смерті



Знайти схожі

5.


    Ігнатенко, М.
    Філософія життя та смерті як конструкт художньої культури XX сторіччя [Текст] / М.Ігнатенко // Філософська думка. - 2000. - N 1 . - С. 42-63
Рубрики: Художня культура--Філософія життя
   Філософія життя

   Філософія смерті



Знайти схожі

6.


    Бєлий, В.
    Україна: другий конструкт [Текст] / В. Бєлий // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2009. - № 9. - С. 8-11.
Рубрики: Суспільствознавство
   Філософія і суспільство

   Політологія

Кл.слова (ненормовані):
людяність -- українська політична думка -- творче партнерство
Анотація: Роздуми автора про зміни в житті суспільства у контексті думки про інновацію української політичної системи.


Знайти схожі

7.


    Висоцька, Наталія.
    Стратегії (ре)конструювання національної історії в сучасній літературі США (романи про Громадянську війну 1861-1865 рр.) [Текст] / Н. Висоцька // Слово і час. - 2009. - № 2. - С. 14-24. - Бібліогр. : с. 24.
Рубрики: Американська література--Проза, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
Текстуальний конструкт -- Ґендерний аспект -- Расовий аспект
Анотація: У статті з урахуванням різноманітних філософських та соціально-культурних чинників, що зумовлюють сучасні уявлення про історичний процес, проаналізовано три романи про Громадянську війну у США, що вийшли друком на початку ХХІ ст., - "Марч" Дж. Брукс (2005), "Амальгамна польська" Ст. Райта (2006) та "Марш" Е. Доктороу (2005). Розглядаються причини звернення американських письменників саме до цього періоду в історії країни, висвітлено традиційні та інноваційні риси в потрактуванні подій війни, інтерпретовано художні стратегії, розгорнуті в кожному з романів. Робиться висновок про свідомий підхід авторів до історії як до певною мірою текстуального конструкту.


Знайти схожі

8.


    Васильченко, Руслан.
    Світоглядна культура як теоретичний конструкт і її специфіка в добу глобалізації [Текст] / Руслан Васильченко, Олександр Данильченко // Вісник Львівського університету. - 2021. - Вип. 38: Філософсько-політологічні студії. - С. 21-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Культура--Світоглядна культура--Глобалізація
Анотація: Надано дослідження проблем формування світогляду сучасної людини, виявлення цих світоглядних запитів до освіти, що виникають у добу глобалізації, що виникають у добу глобалізації, що своєю чергою дасть змогу перейти до розробки і застосування такого теоретичного конструкту, як "світоглядна культура в добу глобалізації".


Дод.точки доступу:
Данильченко, Олександр

Знайти схожі

9.


    Шевченко, Н.
    Розвиток уявлень про категорію "смисл" у психологічній теорії діяльності / Н. Шевченко // Психологія і суспільство. - 2012. - № 1. - С. 82-88. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Психологія--Теорія
Кл.слова (ненормовані):
смисл -- смисловий підхід -- особистісний смисл -- смислові утворення -- смислова установка -- смисловий конструкт -- операційні смисли -- смислова сфера особистості -- смислова реальність
Анотація: У статті проаналізовано розвиток уявлень про смисл на рівні категорійного аналізу в пояснювальному форматі психологічної теорії діяльності. Показано, що теоретична модель смислу як частина загальнопсихологічної теорії пройшла у своєму становленні низку етапів, які здійснили істотний вплив нарозвиток психологічної думки, - від постановки проблеми смислу як психологічної категорії, відокремлення відмінностей особистісного смислу від значень, розвитку ідей, пов’язаних із проблематикою смислотворення, до інтегрованого підходу до розв’язання проблеми смислу, спроб створити цілісну психологічну теорію смислу, розкрити та описати смислову природу психічного.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)

Знайти схожі

10.


    Пушкарьова, Тамара.
    Понятійний конструкт "релятивістська педагогіка" як важливий чинник новочасної освітньої педагогіки [Текст] / Тамара Пушкарьова // Український педагогічний журнал = Ukrainian educational journal. - 2022. - № 4. - С. 112-120. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Релятивістська педагогіка--Освітня парадигма--Навчально-виховна діяльність
Анотація: У пропонованій статті досліджуються проблеми категоріального змісту сучасної освітньої парадигми в контексті взаємозв’язку і взаємовпливу новітніх досягнень у різних сферах наукових знань та педагогічних феноменів, які отримали прояв у навчально-виховній діяльності. Надано обґрунтовані судження щодо аргументованої доцільності використання звороту «релятивістська педагогіка» в галузі освітніх наук.


Знайти схожі

 1-10    11-18 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)