Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (50)Каталог журналів (1)Буковина (12)Бібліотека В.Д.Бялика (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Комунікація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 383
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Сусська, Ольга
    Методологічні преференції та дифузії в сучасній соціології мас-медіа [Текст] / Ольга Сусська // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 2. - С. 119-130 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціологія масових комунікацій
Кл.слова (ненормовані):
масова комунікація -- методологія -- комунікативна стратегія -- соціокультурний аналіз -- інформаційне поле
Анотація: У соціології масових комунікацій методологічні інтерференції та варіативність використання наукових підходів ведуть своє походження від другої половини XX ст. й набувають нових рис у поточний період. Нові виклики радше не породжують нові методи, а відкривають шляхи до суміщення, іноді “дифузного” використання, іноді інтерференції методологічних підходів, схрещення раціональних та постмодерністських тлумачень симулятивної природи мас-медійної комунікації. Так вибудовується картина достатньо проявленої “дифузії” наукових підходів і напрямів. Стає дедалі вагомішим поширення ан- тропоцентричних та соціокультурних візій. Використання згаданих підходів надає широкі можливості у вивченні комунікативних стратегій та дозволяє осягнути максимально різнобічно медіа-комунікативну діяльність, зокрема в дослідженні комунікативних дій персоніфікованого суб'єкта, спрямованих на формування власного інформаційного поля.

Є примірники у відділах:
(вільний)

Знайти схожі

2.


    Коржов, Геннадій.
    Теоретичні контроверзи в інтерпретації подвійної ідентичності та шляхи їх емпіричної верифікації [Текст] / Геннадій Коржов // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 3. - С. 74-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна ідентичність--Сучасні інтерпретації--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
європейська ідентичність -- множинна ідентифікація -- Я-ідентичність -- Ми-ідентичність -- соціальна інтеграція -- комунікація
Анотація: Наростання кризових явищ в Європейському Союзі, зниження рівня його леґінтимності, підйом націоналістичних проявів в політичному житті країн-членів з особливою гостротою поставили питання спільної європейської ідентичності та її співвідношення з національною ідентифікацією. Стаття присвячена виявленню можливих зразків і механізмів поєднання цих двох типів ідентичності в умовах, з одного боку, безпрецедентної міжкультурної та міжнаціональної взаємодії, а з іншого, тих викликів, загроз та розчарувань, в яких опинилися протягом останнього десятиліття народи європейської спільноти. На основі критичного розгляду теоретичних підходів чотирьох провідних мислителів сучасної соціологічної думки — Б. Андерсона, Н. Еліаса, К. Дойча та Р. Інґлгарта автор формулює низку пояснювальних гіпотез, емпірична верифікація яких може надати можливість краще зрозуміти складні моделі подвійної ідентифікації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Кравець, Лариса.
    Трансформація мовної комунікації в інформаційну добу [Текст] / Лариса Кравець // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2017. - № 4. - С. 49-52. - Бібліогр. 10 назв
Рубрики: Мовна ситуація--Інформаційно-комунікаційні технології--Інтернет-спілкування
Кл.слова (ненормовані):
мовна комунікація -- писемне мовлення -- усне мовлення
Анотація: Проаналізовано вплив інформаційно-комунікаційних технологій на мовну комунікацію в реальному житті з акцентом на роль інтернету. Підкреслено важливість мови в інтернеті. Схарактеризовано специфіку мовної комунікації у глобальній мережі та з'ясовано зміни, які вона спричинює у природній мові. Доведено, що мовна комунікація впливає на людину і трансформує суспільство.

Є примірники у відділах:
(вільний)

Знайти схожі

4.


    Богдан, Світлана.
    "Пиши ж мені, мамочко..." [Текст] : стереотипи епістолярної поведінки Лесі Українки у спілкуванні з матір'ю / С. Богдан // Дивослово. - 2011. - № 5. - С. 35-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Письменники українські--Українка Л.--Епістолярна комунікація--Розгляд, 19 ст.
Кл.слова (ненормовані):
методика вивчення української літератури
Анотація: Приділяється увага епістолярним діалогам Лесі Українки з мамою, літературознавче осмислення та аналіз матеріалу.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі

5.


    Янковська, Галина.
    Якою може бути мова, або змістове наповнення її означників [Текст] / Г. Янковська // Дивослово. - 2011. - № 4. - С. 31-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мова--Терміносполуки--Порушення лексичних норм сучасної літературної мови--Критерії класифікації
Кл.слова (ненормовані):
мовознавство -- вербальна комунікація
Анотація: Простежено, що кожен означник у поєднані зі словом "мова" породжує певне значення створюваного терміна. Такі терміносполуки нерідко поєднуються в антонімічні чи синонімічні пари. Адже тільки точне визначення та вживання понять і слів, роблять можливим людське спілкування.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі

6.


    Оніщенко, Н. М.
    До питання про комунікативні властивості права: сучасні реалії [Текст] / Н. М. Оніщенко // Держава і право. - 2015. - Вип. 69. - С. 3-13. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Право--Комунікація--Теорія
Анотація: У пропонованій публікації за допомогою історичного і функціонального підходів висвітлені природа, сутність, потенційні можливості комунікативної складової права.


Знайти схожі

7.


    Култаєва, Марія.
    Складнощі перекладу філософських терменів: лінгвістичний примус, нав'язливий синдром уточнення, п'янка свобода суб'єктивної герменевтики та її культурно-історичні обмеження [Текст] / Марія Култаєва // Філософська думка. - 2015. - № 5. - С. 94-98. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Філософія Німеччини--Комунікативна філософія
   Філософія України--Розвиток--Перекладацька діяльність

Кл.слова (ненормовані):
переклад -- феноменологія -- перекладацька діяльність -- мислення -- фахова комунікація
Анотація: Автор акцентує на кількох термінах, які стали своєрідними герменевтичним експортом з німецької філософської традиції та на те, що в переркладах є жорстки правила граматики та лексикології, яких треба дотримуватися.


Знайти схожі

8.


    Жаркова, Роксолана.
    Приручити мову: жіноче письмо у пошуках власного дискурсу [Текст] : на матеріалі текстів Лесі Українки, Ольги Кобилянської та Уляни Кравченко / Роксолана Жаркова // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2015. - № 9. - С. 39-41. - Бібліогр. 19 назв
Рубрики: Літературна мова українська--Жіноча
Кл.слова (ненормовані):
жіноче письмо -- жінка-авторка -- дискурс -- саморепрезентація -- невербальна комунікація
Анотація: Проаналізовано проблеми пошуку-і-знайдення мови (потрібних слів, рідної мови), невербальних повідомлень та символів, що функціонують у модерних творах. Інтерпретовано тексти у ключі музики й аудіовиявів жіночих саморепрезентацій. Обгрунтовано структуру проекту невербальної комунікації жінки і світу завдяки рукам, що виконують хвилюючу музику, щоб "тіло мовило звуками". Досліджено, як за допомогою звуку авторки розкривають духовний світ, внутрішні переживання, емоційні стани своїх героїнь, що представляють образ(и) femina melomanica.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.
061
Ч-492


    Тарасюк, Т.
    Поцілунок у комунікативній системі сучасного релігійного послання [Текст] / Т. Тарасюк // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2013. - Вип. 659: Романо-слов'янський дискурс. - С. 203-206. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Комунікативна лінгвістика--Релігійна комунікація--Невербальна комунікація

Є примірники у відділах:
1 Інв.В 74195 (вільний)

Знайти схожі

10.
061
Ч-492


    Ігнатьєва, С.
    Сакральна комунікація в українському щоденниковому дискурсі [Текст] / С. Ігнатьєва // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2013. - Вип. 659: Романо-слов'янський дискурс. - С. 28-33. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Українська мова--Комунікативна лінгвістика
   Українська мова--Стилістика--Конфесійний стиль


Є примірники у відділах:
1 Інв.В 74195 (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)