Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (50)Каталог журналів (1)Буковина (12)Бібліотека В.Д.Бялика (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Комунікація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 383
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Боровик, Ірина Олегівна.
    Комунікація в медичній галузі: проблеми та підходи [Текст] / І. О. Боровик, Н. І. Корильчук, В. М. Творко // Український медичний часопис. - 2023. - № 3. - С. 119-121. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медицина--Комунікація--Ухвалення рішень--Медична освіта


Дод.точки доступу:
Корильчук, Неоніла Іванівна; Творко, Вадим Михайлович

Знайти схожі

2.


    Варенко, Володимир Михайлович.
    Електронні комунікації в інформаційно-аналітичній діяльності [Текст] / Володимир Михайлович Варенко // Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія. - 2023. - № 1. - С. 53-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційно-аналітична діяльність--Електронна комунікація--Цифровізація--Інформаційні технології
Анотація: Наукова проблема висвітлена з метою систематизувати, узагальнювати відомі та нові знання про електронні комунікації в інформаційно-аналітичній діяльності з погляду сьогодення та перспектив їх використання.


Знайти схожі

3.


    Трачук, Людмила Федорівна.
    Інструменти невербальної інтернет-комунікації [Текст] / Людмила Федорівна Трачук, Людмила Миколаївна Казначеєва // Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія. - 2023. - № 1. - С. 59-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Комунікація--Інтернет-комунікація--Невербальна комунікація--Креолізація
Анотація: Метою статті є вивчення інструментів вираження невербальних сигналів при спілкуванні в мережі інтернет.


Дод.точки доступу:
Казначеєва, Людмила Миколаївна

Знайти схожі

4.


    Ярема, Іван.
    Теоретико-методологічні основи поняття "цифрова комунікація" [Текст] / Іван Ярема // Вісник Книжкової палати. - 2022. - № 2. - С. 47-52. - Бібліогр.: 14 назв
Рубрики: Комунікація--Інформаційне суспільство--Цифрові технології в публічній діяльності--Цифрова комунікація
Анотація: У дослідженні з'ясовано теоретико-методологічні поняття "цифрова комунікація"; проаналізовано міжнародний досвід використання цифрових технологій у публічній діяльності; розглянуто основні засоби комунікації та здобуття даних в інформаційному суспільстві, наголошено на потребі модернізації інформаційних закладів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Трофімченко, Ірина.
    "Оповідки маминої ковдри" - музично-оздоровчі прийоми, щоб формувати soft skills [Текст] / Ірина Трофімченко, Віра Шаронова, Алла Туркот // Музичний керівник. - 2022. - № 1. - С. 8-13
Рубрики: Музичне виховання дошкільників--Креативна комунікація--М'які навички
Анотація: У статті знайдете п'ять оповідок для музично-оздоровчих занять, мета яких - розвивати м'які навички в дошкільників. Історії "заплетені" навколо теми сім'ї та родини, а на занятті щоразу є об'єднувальний реквізит - мамина ковдра. Що ж відбувається під час занять і які проблемні ситуації розв'язують діти? Читайте й дізнавайтеся.


Дод.точки доступу:
Шаронова, Віра; Туркот, Алла

Знайти схожі

6.


    Радченко, Анна Ігорівна.
    Нова щирість: полімодельність наукової комунікації [Текст] / Анна Ігорівна Радченко, Юлія Володимирівна Діденко // Вісник Національної академії наук України. - 2022. - № 2. - С. 85-103. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Наукометрія--Наукова комунікація
   Видавнича справа--Науковий журнал--Відкрита наука

Кл.слова (ненормовані):
відкрита наука -- відкритий доступ -- науковий журнал -- наукова комунікація -- постмодернізм -- метамодернізм -- інтелектуальна власність -- наукометрія -- нова щирість
Анотація: У статті розглянуто деякі аспекти, пов’язані з впровадженням принципів відкритої науки в різних країнах, та проблемні питання, які постають перед суспільством, зокрема перед науковою спільнотою, у процесі переходу до відкритого доступу залежно від рівня економічного розвитку країни. Увагу приділено також тому, як зміна культурної парадигми може вплинути на наукову комунікацію й оприлюднення результатів наукових досліджень, які досі в усьому світі були підпорядковані вимогам щодо оцінювання ефективності наукової праці за допомогою бібліометричних показників. Нині стають очевидними хиби такого підходу, насамперед ігнорування творчої складової наукової праці і наявність інших, крім публікації статей, цілей наукової діяльності.


Дод.точки доступу:
Діденко, Юлія Володимирівна

Знайти схожі

7.


    Кічурчак, Маріанна Василівна.
    Структурні зміни у секторі інформації та комунікації в системі креативної економіки країн ЄС: досвід для України [Текст] / Маріанна Кічурчак // Економіка і прогнозування. - 2022. - № 3. - С. 115-130. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Креативна економіка--Інформація і комунікація--Країни ЄС--Досвід
Анотація: Одним із важливих чинників формування креативної економіки в країнах ЄС та Україні є розвиток сектора інформації та комунікації (СІК). Метою статті є оцінка особливостей структурної трансформації СІК у країнах ЄС в умовах становлення і розвитку креативної економіки та визначення головних напрямів адаптації цього досвіду до соціально-економічної ситуації в Україні. Використано наукові методи індукції, дедукції, аналізу, синтезу, статистичного оцінювання варіації, багатофакторного регресійно-кореляційного аналізу.


Знайти схожі

8.


    Касян, Людмила.
    Центральний державний кінофотофоноархів України імені Г. С. Пшеничного як суб'єкт професійної й наукової комунікацій [Текст] / Людмила Касян // Архіви України. - 2022. - № 2. - С. 71-85. - Бібліогр. в кінці ст. та підрядк. прим.
Рубрики: Комунікація--Кінофотофоноархів--Науково-практичний журнал--Україна
Анотація: Мета публікації полягає у висвітленні ролі Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного у процесі наукової й професійної комунікацій у контексті розвитку української архівознавчої науки і практики. Особлива увага приділяється аналізу участі співробітників архіву у формальній науково-практичній комунікації, зокрема презентації їхнього доробку на шпальтах науково-практичного журналу "Архіви України", характеристиці векторів науково-професійного пошуку.


Дод.точки доступу:
\про нього\

Знайти схожі

9.


    Ковальчук, Віталій.
    Філософія діалогу держави і суспільства [Текст] / Віталій Ковальчук, Антоніна Токарська // Право України. - 2022. - № 5. - С. 124-134. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Філософія діалогу--Правова комунікація--Критичне мислення--Держава
Анотація: Стаття та аналіз у ній стосуються сучасної якості діалогових взаємин владних структур із громадянським суспільством своєї держави. Проблематика охоплює змістову (семантичну) вагу риторики державних службовців у найгостріший період кризи в Україні. Узагальнено виважений діалог спирається на класичні константи, сформовані в усіх сферах суспільного життя. Сформовано висновок та вироблена єдина концепція виваженої правової моделі діалогу державних представників і суспільства у кризовий період життєдіяльності.


Дод.точки доступу:
Токарська, Антоніна

Знайти схожі

10.


    Руда, О. І.
    Мовні засоби агітації молоді на виборах Президента України 2019 року [Текст] / О. І. Руда // Українська мова. - 2021. - № 1. - С. 36-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Українська мова--Лексикологія--Політична лексика--Інформаційні технології
Кл.слова (ненормовані):
комунікація, соціальні мережі, фейсбук, передвиборча кампанія, вульгаризми, жаргон.
Анотація: У статті проаналізовано технологічні та власне лінгвальні способи налагоджування комунікації з молоддю в межах президентської передвиборчої кампанії 2019 року в Україні. Використання сучасних інтернет-каналів комунікації, різних її форм і жанрів, тактик комунікативного підлаштування стало запорукою успіху політичної сили на виборах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)