Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (6)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=КВАЛІФІКАЦІЯ<.>
Загальна кількість знайдених документів : 138
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Горбунова, Катерина.
    Вимоги до працівників аптечних закладів: від кваліфікації до особистої гігієни [Текст] / Катерина Горбунова // Apteka.UA. - 2022. - 3 жовт. (№ 32). - С. 8, 9
Рубрики: Аптечні заклади--Кваліфікація працівників--Вимоги--Гігієна


Знайти схожі

2.


    Дубровіна, Ірина.
    Дозвіллєва кваліфікація учнів старшого підліткового віку як соціально-педагогічна проблема: результати дослідження [Текст] / Ірина Дубровіна, Ніна Яременко // Український педагогічний журнал. - 2021. - № 2. - С. 28-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Учні--Дозвіллєва діяльність--Соціально-педагогічні проблеми--Дослідження
Анотація: У статті здійснено аналіз використання вільного часу учнями старшого підліткового віку, спрямованості їхніх дозвіллєвих потреб та інтересів, актуальних форм проведення дозвілля, визначено соціальні чинники вибору дозвіллєвих видів діяльності, доведено, що дозвіллєва кваліфікація є соціально-педагогічною проблемою. Окреслено поняття «дозвіллєва кваліфікація» як уміння обирати види та форми культурно-освітніх дозвіллєвих занять відповідно до ціннісних орієнтацій, активно прилучатися до різноманітних видів анімаційно-рекреаційної діяльності.


Дод.точки доступу:
Яременко, Ніна

Знайти схожі

3.


    Садикова, Яна.
    Кваліфікація позовної вимоги у цивільному процесі [Текст] / Яна Садикова // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 4. - С. 67-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний процес--Позовні вимоги--Класифікація
Кл.слова (ненормовані):
спосіб захисту -- jura novit curia -- кваліфікація -- диспозитивність
Анотація: Останніми роками в українській правовій системі формується зміст принципу jura novit curia через можливість суду здійснювати кваліфікацію позовної вимоги як способу захисту виходячи з фактичних обставин справи, встановлених у справі, й їх кваліфікації. З одного боку, позивач має вказати спосіб захисту, який передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; з іншого боку, суд самостійно має кваліфікувати вимогу позивача як способу захисту залежно від обставин справи.


Знайти схожі

4.


    Грабовська, Оксана.
    Експерт у цивільному судочинстві [Текст] / Оксана Грабовська, Максим Вілінський // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 5-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Дефініції
Кл.слова (ненормовані):
висновок експерта -- спеціальні знання -- судовий експерт -- експертиза -- дослідження -- кваліфікація -- атестація -- реєстр
Анотація: У статті виокремлено та досліджено основні концепції та підходи до визначення поняття «експерт» у цивільному судочинстві на основі аналізу тлумачних словників української мови, словників юридичних термінів, позицій науковців та положень нормативно-правових актів. Вказано основні недоліки зазначених визначень відповідно до змін у правовій регламентації становища експерта під час розгляду цивільної справи, які відбулися у національному законодавстві.


Дод.точки доступу:
Вілінський, Максим

Знайти схожі

5.


   
    Формування цифрової компетентності у школі: кадрові виклики і відповіді для України [Текст] / Василь Кремень, Лілія Гриневич, Володимир Луговий, Жаннета Таланова // Український педагогічний журнал. - 2021. - № 4. - С. 6-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрова компетентність--Заклади середньої освіти--Кваліфікація вчителів інформатики--Оплата праці
Анотація: Проналізовано український досвід кадрового забезпечення розвитку цифрової компетентності як ключової в учнів закладів загальної середньої освіти. Показано ускладнення упродовж 2006-2018 рр. змісту цифрової компетентності в європейській інтерпретації, відтак посилення вимог до кваліфікації вчителів. Обгрунтовано необхідність упровадження для вчителів інформатики або 20-відсоткової надбавки до посадового окладу, або підвищеного тарифного розряду, а для інших вчителів-предметників за результатами їх сертифікації - "цифрової" надбавки за використання цифрових методів.


Дод.точки доступу:
Кремень, Василь; Гриневич, Лілія; Луговий, Володимир; Таланова, Жаннета

Знайти схожі

6.


    Тавлуй, Олена.
    Розголошення таємниці усиновлення: окремі аспекти відмежування від інших правопорушень [Текст] / Олена Тавлуй // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 6. - С. 192-195. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Всиновлення та удочеріння--Розголошення таємниці--Кримінально-правова кваліфікація--Україна
Кл.слова (ненормовані):
усиновлювач -- конфіденційна інформація -- професійна таємниця
Анотація: У статті розглянуто питання, пов’язані з розмежування складу кримінального правопорушення, який передбачає кримінальну відповідальність за розголошення таємниці усиновлення (стаття 168 Кримінального кодексу України) зі складом кримінального правопорушення, передбаченого статтею 182 (порушення недоторканності приватного життя) Кримінального кодексу України, а також кримінально-правової кваліфікації цих суспільно небезпечних дій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Панов, Микола.
    Кваліфікація кримінальних правопорушень: поняття і кримінально-правове значення [Текст] / Микола Панов // Право України. - 2021. - № 9. - С. 117-143. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Кримінальні правопорушення--Кваліфікація--Поняття--Кримінально-правове значення
Анотація: У статті надано з'ясування змісту поняття "кваліфікація кримінальних правопорушень", визначення його на рівні дефініції, формулювання пропозиції з правильного застосування норм закону про кримінальну відповідальність при кваліфікації кримінальних правопорушень.


Знайти схожі

8.


    Перестюк, Наталія.
    Правова кваліфікація у міжнародному приватному праві: удосконалення теоретичних і практичних підходів в Україні [Текст] / Н. Перестюк // Право України. - 2020. - № 6. - С. 54-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне приватне право--Правова кваліфікація--Україна
Анотація: У статті вдосконалено регулювання в Україні питання правової кваліфікації в міжнародному приватному праві з орієнтиром на розвиток права ЄС та особливим акцентом на уніфікацію підходів до правової кваліфікації у питаннях регулювання колізій законів та колізій юрисдикцій.


Знайти схожі

9.


    Пільков, Костянтин.
    Питання факту та права: фундаментальне і прикладне розмежування обставин справи, їх юридичної кваліфікації і застосування права [Текст] / Костянтин Пільков // Право України. - 2020. - № 8. - С. 144-194. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Право--Юридична кваліфікація--Фактичні обставини--Преюдиція
Анотація: Надається аналіз підходів до розмежування питань права і факту у судовому правозастосуванні та висунення за результатами цього аналізу задовільних критеріїв розмежування, а також спроба віднесення за допомогою цих критеріїв до питань права чи факту тих питань у правозастосуванні, природа яких досі визнавалася змішаною.


Знайти схожі

10.


    Цвігун, Дмитро.
    Особливості кваліфікації злочинів проти життя та здоров’я особи [Текст] / Дмитро Цвігун // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 4. - С. 328-333. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочини проти особи--Кваліфікація--Особливості
Кл.слова (ненормовані):
розмежування злочинів -- тілесні ушкодження -- кримінальна відповідальність
Анотація: Наведено теоретичне узагальнення теоретичних положень кримінального права в частині відповідальності за заподіяння шкоди життю та здоров’ю особи, напрацювання можливих напрямів удосконалення ст. ст. 121–125, 128 Кримінального кодексу України й відповідної правозастосовної практики. Здійснений аналіз особливостей кваліфікації злочинів, передбачених ст. ст. 121–125, 128 КК України дає змогу дійти висновку, що ці суспільно небезпечні діяння у вигляді заподіяння тілесних ушкоджень містять свої унікальні ознаки й риси, що відмежовують їх від схожих злочинів й адміністративних правопорушень.

Є примірники у відділах:
СПІ (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)