Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (48)Буковина (61)Хотинська бібліотека (1)Бібліотека В.Д.Бялика (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Зона<.>
Загальна кількість знайдених документів : 323
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Тустанівський, Б. О.
    Трансатлантична зона вільної торгівлі: потенціал та очікувані ефекти [] / Б. О. Тустанівський // Економіка та держава. - 2014. - № 1. - С. 19-22. - Бібліогр. с.22 (7 назв)
Рубрики: Зовнішня торгівля--США--ЄС
Анотація: Досліджується стан зовнішньоторговельних відносин між США та ЄС, подаються прогнози очікуваних ефектів від укладення угоди про створення трансатлантичної зони вільної торгівлі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Гаврилова, Юлія.
    Правовий режим міжнародного повітряного простору [Текст] / Ю. Гаврилова // Підприємництво, господарство і право. - 2011. - № 2. - С. 127-130. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Повітряний транспорт--Відкрите море--Виключна економічна зона--ІКАО
Кл.слова (ненормовані):
повітряний простір
Анотація: Стаття присвячена питанням визначення правового режиму міжнародного повітряного простору над відкритим морем, виключною економічною зоною, міжнародними протоками, які не перекриваються повністю територіальними водами прибережних держав.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

3.


    Передерієв, Євген.
    Міжнародні морські правовідносини й інституційні питання щодо прилеглої морської зони та морської галузі [Текст] / Є. Передерієв, О. Береза // Підприємництво, господарство і право. - 2011. - № 2. - С. 24-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Морське право--Міжнародні правовідносини--Інституційні питання--Прилегла морська зона
Кл.слова (ненормовані):
міжнародне приватне право
Анотація: У статті досліджуються основні проблеми правового регулювання вивчення й освоєння просторів і ресурсів Світового океану, що є однією з найважливіших глобальних проблем сучасності.


Дод.точки доступу:
Береза, Олександр
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

4.


   
    Таможенный Союз и Зона свободной торговли с Европой: проблемы и перспективы для Украины [Текст] : (итоги круглого стола «Таможенный Союз и Зона свободной торговли с Европой: проблемы и перспективы для Украины», Донецк, 21 июня 2013 года) // Економіст. - 2013. - № 7. - С. 1-2
Рубрики: Митний режим--Проблеми і перспективи--Круглі столи--Україна, 2013 р.

Є примірники у відділах:
Бібліотека ВТЕІ КНТЕУ (вільний)

Знайти схожі

5.


    Саєнко, Валентина.
    "Голлівуд на березі Чорного моря" в інтерпретації митців доби Розстріляного Відродження [Текст] / Валентина Саєнко // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2014. - № 7/8. - С. 58-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: "Розстріляне Відродження"--Література--Кінематограф
Кл.слова (ненормовані):
поліетнічний простір Одеси -- національне відродження -- міфологема моря -- образи -- ідея закритості -- неоромантизм -- поліморфність драматургії М. Куліша
Анотація: Розглянуто метафору "Голлівуд на березі Чорного моря", яка символізує відродження української культури 1920-х рр. Авторка ставить акцент на літературі й кінематографі, що розвивалися в Одесі. Проаналізовано роман Ю. Яновського "Майстер корабля" і драми М. Куліша, в яких відлунює одеська тема.


Дод.точки доступу:
Яновський, Юрій Івінович (1902-1954 рр.) \про твір\; Куліш, Микола Гурович (1892-1937) \про твір\
Є примірники у відділах:
ЧЗ (вільний)

Знайти схожі

6.


    Царенко, Ольга.
    Публічне адміністрування морського простору [Текст] / Ольга Царенко, Роман Стецун // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 3. - С. 201-206. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Морська справа--Публічне адміністрування--Законодавче забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
морський кордон -- морська охорона -- затримка судна -- прибережні води -- територіальне море -- внутрішні води -- виключна (морська) економічна зона
Анотація: У статті розкрито шляхи удосконалення законодавства з питань публічного адміністрування морських просторів. Досліджено прогалини та колізії правових норм морського законодавства у прикордонній сфері. З’ясовано сутність поняття публічного адміністрування морських просторів. Окреслено основні види юрисдикції держави, а саме кримінальну, цивільну, адміністративну та судову юрисдикції.


Дод.точки доступу:
Стецун, Роман
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Искров, Константин.
    Некоторые аспекты судебной практики Международного трибунала по морскому праву в спорах между государствами согласно Конвенции ООН по морскому праву 1982 года [Текст] / Константин Искров // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 11. - С. 241-243. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Морське право--Міжнародний трибунал--Судова практика
Кл.слова (ненормовані):
виключна економічна зона -- арешт суден
Анотація: У представленій статті продовжено розгляд судової практики Міжнародного трибуналу ООН з морського права на прикладі судового розгляду справи судна “VIRGINA G” між державами Панама та Генуя.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Кравець, Лариса.
    Концепт хата в метафорах української поезії ХХ століття [Текст] / Лариса Кравець // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2015. - № 2. - С. 40-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Поезія українська--Мова--Метафори--Концепт хата, 20 ст.
Кл.слова (ненормовані):
концептуальна метафора -- художня метафора -- донорська зона -- реципієнтна зона -- динаміка концептуальної метафори
Анотація: Розглянуто особливості метафоризації концепту хата в мові української поезії ХХ ст. Визначено концептуальні метафори з реципієнтною зоною хата, з'ясовано їхнє походження та охарактеризовано напрями розгортання в досліджуваних джерелах. Встановлено і описано соціокультурні чинники, які впливають на процеси метафоризації.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Хвесик, Михайло.
    Інвестиційне забезпечення сфери водокористування в контексті імплементації водних директив Європейського Союзу: інституціональне середовище, секторальні особливості та перспективи диверсифікації [Текст] / Михайло Хвесик, Василь Голян // Економіст. - 2014. - № 7. - С. 8-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Водопостачання--Інвестиційне забезпечення--Інституціональна структура--Україна
Кл.слова (ненормовані):
водні ресурси -- зона ризику -- модернізація -- очищення стоків
Анотація: Обмежений спектр джерел інвестування водогосподарських та водоохоронних проектів, пов’язаний з непідготовленістю інституціонального середовища залучення і поєднання фінансових ресурсів держави, територіальних громад, підприємницьких структур, вітчизняних та міжнародних фінансово-кредитних установ, інституціональних інвесторів, урядів іноземних держав та закордонних суб’єктів інвестиційної діяльності, визначено як основну проблему нарощення інвестиційного забезпечення модернізації, реконструкції та технічного переоснащення об’єктів водогосподарської інфраструктури та розширеного відтворення водно-ресурсного потенціалу. Досліджується динаміка капітальних інвестицій і поточних витрат на очищення зворотних вод та захист і реабілітацію ґрунту, підземних і поверхневих вод у фактичних цінах, а також їх частка в загальній сумі капітальних інвестицій на охорону навколишнього природного середовища. Обґрунтовується доцільність нарощення інвестиційного забезпечення процесів модернізації, реконструкції та технічного переоснащення об’єктів водогосподарської та водоохоронної інфраструктури на основі аналізу динаміки питомої ваги витоку і неврахованих втрат води в загальному обсязі використаної в мережах води, а також зростання питомої ваги ветхої та аварійної вуличної водопровідної мережі в загальній протяжності мереж.


Дод.точки доступу:
Голян, Василь
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Шубравська, О. В.
    Інтеграційні перспективи України: переваги та ризики для аграрного сектору [Текст] / О. В. Шубравська, К. О. Прокопенко // Економіка України. - 2014. - № 1. - С. 63-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Інтеграційні перспективи--Економічні ризики--Україна
Кл.слова (ненормовані):
зовнішня торгівля -- зона вільної торгівлі -- митний союз -- євроінтеграція
Анотація: Охарактеризовано перспективи основних напрямів інтеграції України у світову економіку. Визначено ймовірні переваги й ризики для українського аграрного сектору від реалізації інтеграційних намірів України відносно Митного Союзу (МС) і підписання Угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Європейським Союзом (ЄС). Рекомендовано основні форми співпраці з ЄС і МС, необхідні для вітчизняного аграрного сектору. Обгрунтовано перспективні напрями розвитку інтеграційних процесів і вказано найбільш проблемні товарні групи сільськогосподарської продукції.


Дод.точки доступу:
Прокопенко, К. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)