Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (48)Буковина (61)Хотинська бібліотека (1)Бібліотека В.Д.Бялика (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Зона<.>
Загальна кількість знайдених документів : 323
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Ястримская, Анна.
    Зона свободной торговли с ЕС: позиция отечественного бизнеса [Текст] / А. Ястримская // Діловий вісник. - 2009. - № 11. - С. 2-3. : фото.цв.
Рубрики: Економічна діяльність--Зовнішня торгівля--Україна--ЄС
Кл.слова (ненормовані):
зона вільної торгівлі
Анотація: Переговоры с ЕС о создании зоны свободной торговли станут толчком к консолидации отечественного бизнеса.


Знайти схожі

2.


    Яровий, К. В.
    Стан дослідження проблем взаємодії Національної поліції з іншими суб’єктами публічної адміністрації у зоні проведення антитерористичної операції [Текст] / К. В. Яровий // Держава і право. - 2018. - Вип. 80. - С. 73-84. - Бібліогр.: с. 82-83
Рубрики: Національна поліція--Місцеві органи виконавчої влади--Взаємозв’язки--Зона проведення антитерористичної операції--Україна
Анотація: Аналізуються наукові дослідження відносин Національної поліції України з іншими суб’єктами публічної адміністрації у зоні проведення антитерористичної операції.


Знайти схожі

3.


   
    Электромагнитные исследования северного склона центральной части Украинского щита [Текст] / А. Н. Кушнир, Т. К. Бурахович, Б. И. Ширков, В. Б. Джаошвили // Доповіді Національної академії наук України. - 2017. - № 10. - С. 60-69. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Геологія--Геологічна розвідка--Техніка та методи геофізичної розвідки
Кл.слова (ненормовані):
Зона шовная -- Зондирование магнитотеллурическое -- Зондирование магнитовариационное -- Электропроводность -- Аномалия
Анотація: У 2016 р. проведені нові експериментальні синхронні спостереження низькочастотними електромагнітними методами у надрах зони зчленування північного схилу центральної частини Українського щита і Дніпровсько-Донецької западини.


Дод.точки доступу:
Кушнир, А. Н.; Бурахович, Т. К.; Ширков, Б. И.; Джаошвили, В. Б.

Знайти схожі

4.


    Щур , Едуард.
    А чи не гуманніше було б спробувати зберегти рідну землю для нащадків?! [Текст] / Е. Щур // Наука і суспільство. - 2012. - № 3-4. - С. 31-35
Рубрики: Людина і довкілля
   Утилізація відходів--Відпрацьоване ядерне паливо

   Чорнобильська АЕС--Зона відчуження

Анотація: Розмова з колишнім головою Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (у Верховній Раді 3-го скликання), президента УЕА "Зелений Світ" Ю.І.Самойленка.


Знайти схожі

5.


    Шуйський, Ю. Д.
    Основні риси антропогенного впливу в береговій зоні Чорного та Азовського морів у межах України [Текст] / Ю. Д. Шуйський, Г. В. Вихованець, Д. О. Панкратенкова // Український географічний журнал. - 2019. - № 1. - С. 8-14 : фот. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Природно-географічні дослідження--Антропогенний вплив--Берегова зона--Чорне море--Азовське море--Україна
Анотація: Досліджено сучасний стан берегової зони Чорного та Азовського морів у межах України в умовах неконтрольованого антропогенного впливу та отримання первинних георгафічних даних для подальшого забезпечення природокористування. Представлено результати досліджень упродовж 2015-2018 рр. чотирьох берегових областей: Дунайської, Північно-західної, Дніпровсько-Каркінітської на Чорному морі та Північно-Азовської на Азовському морі. Охарактеризовано вплив різних споруд (берегозахисних, рекреаційних, портових, навігаційних та інших) на берегову зону.


Дод.точки доступу:
Вихованець, Г. В.; Панкратенкова, Д. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Шубравська, О. В.
    Інтеграційні перспективи України: переваги та ризики для аграрного сектору [Текст] / О. В. Шубравська, К. О. Прокопенко // Економіка України. - 2014. - № 1. - С. 63-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Інтеграційні перспективи--Економічні ризики--Україна
Кл.слова (ненормовані):
зовнішня торгівля -- зона вільної торгівлі -- митний союз -- євроінтеграція
Анотація: Охарактеризовано перспективи основних напрямів інтеграції України у світову економіку. Визначено ймовірні переваги й ризики для українського аграрного сектору від реалізації інтеграційних намірів України відносно Митного Союзу (МС) і підписання Угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Європейським Союзом (ЄС). Рекомендовано основні форми співпраці з ЄС і МС, необхідні для вітчизняного аграрного сектору. Обгрунтовано перспективні напрями розвитку інтеграційних процесів і вказано найбільш проблемні товарні групи сільськогосподарської продукції.


Дод.точки доступу:
Прокопенко, К. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Шинкарук, Л. В.
    Прогнозні оцінки розвитку національної економіки в умовах створення ЗВТ з ЄС [Текст] / Л. В. Шинкарук, І. В. Барановська, О. А. Герасімова // Економіка і прогнозування. - 2013. - № 3. - С. 38-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зона вільної торгівлі--Україна-ЄС
Анотація: Представлено прогнозну оцінку зміни обсягів випуску продукції за видами економічної діяльності внаслідок підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та, відповідно, створення зони вільної торгівлі, яку здійснено на основі застосування динамічної моделі міжгалузевого балансу та врахування відповідних еластичностей заміщення.


Дод.точки доступу:
Барановська, І.В.; Герасімова, О.А.

Знайти схожі

8.


    Шехунова, Стелла Борисівна.
    Геолого-геофізичні проблеми глибинної ізоляції радіоактивних відходів [Текст] : за матер. наук. доп. на засіданні Президії НАН України 19 квітня 2017 року / Стелла Борисівна Шехунова // Вісник Національної академії наук України. - 2017. - № 7. - С. 24-36 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Радіоактивні відходи--Ізоляція
   Чорнобильська АЕС--Зона відчуження--Сховища радіоактивних відходів

Анотація: Розглянуто сучасний стан та проблемні питання геолого-геофізичного обгрунтування створення геологічного сховища радіоактивних відходів в Україні. Проаналізовано міжнародний і національний досвід, останні результати з вибору та оцінки перспективних ділянок для подальших робіт з визначення майданчика для сховища радіоактивних відходів у кристалічних породах Чорнобильської зони відчуження і на прилеглих територіях.


Знайти схожі

9.


    Шереметьєва, Ольга.
    Угода про асоціацію між Україною та ЄС: ретроспектива та реалії сьогодення [Текст] / Ольга Шереметьєва // Юридична Україна. - 2016. - № 1/2. - С. 42-48. - Бібліогр. в примітках: с. 46-47
Рубрики: Міжнародна торгівля--Угода про асоціацію--Україна--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
зона вільної торгівлі -- політична асоціація -- економічна інтеграція
Анотація: У статті розглядаються деякі історичні аспекти процесу прийняття Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також вплив її базових (основних) положень на сучасний стан та перспективи відносин між Україною, Європейським Союзом та Російською Федерацією у зв’язку з набранням чинності цією Угодою.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Чучман, Христина.
    Зразки "наївної літератури" із зони відчуження [Текст] / Христина Чучман // Київська старовина. - 2012. - № 5-6. - С. 187-197
Рубрики: Наукові дослідження--Зона відчуження--Етнографія
Кл.слова (ненормовані):
ЧОРНОБИЛЬ
Анотація: Впродовж багатьох років у зоні відчуження, яка постала після чорнобильської катастрофи, працюють науковці. Серед них - учасники наукових експедицій Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф при МНС України. Під час експедицій Центру в зону відчуження проводиться подвірний обхід колишніх населених пунктів, з метою виявлення етнографічних пам’яток. Поезії, малюнки, пісенники та особистий щоденник колишніх жителів Полісся, виявлені учасниками наукових експедицій, в цій статті вперше вводяться в науковий обіг, і є важливим джерелом для науковців - психологів, соціологів, педагогів, лінгвістів.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)