Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)Буковина (27)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Захворюваність<.>
Загальна кількість знайдених документів : 34
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-34 
1.


   
    Потенційні властивості геохімічних ландшафтів для переходу радіоцезію з ґрунту по харчових ланцюгах до людини та безпека населення [Текст] / В. М. Шестопалов [та ін.] // Український географічний журнал. - 2015. - № 2. - С. 59-64 : рис., графіки. - Бібліогр.: 7 назв
Рубрики: Геоекологія в Україні--Наслідки аварії на Чорнобильській АЕС--Міграція радіоцезію--Забруднення грунту радіоцезієм
   Охорона здоров’я в Україні--Захворюваність дитячого населення після аварії на ЧАЕС--Внутрішня доза хронічного опромінення дітей -- Захворювання травної системи

Анотація: Стаття присвячена вивченню міграції радіоцецію (Cs) з ґрунту до рослинності. Мета досліджень полягала у виявленні аномальних районів у Рівненській області, їх впливу на формування дози внутрішнього опромінення та показник захворюваності (поширеність хвороб травної системи) місцевого дитячого населення, а також порівняння з аналогічними показниками Житомирської області. Було виявлено, що в умовах невеликих рівнів забруднення ґрунтів Cs, провідним природним трансфер-фактором стає кількість та розподіл зон підвищеної його міграції по території Рівненського Полісся. До таких аномальних зон відносяться торфово-болотні, торфувато-болотні та болотні ґрунти на кисло-глейових класах геохімічних ландшафтів (ГХЛ) та лучно-болотні ґрунти на кислих класах ГХЛ при підвищеній вологості ґрунту на окраїнах торфових боліт. Отримані дані важливі для виявлення медико-геоекологічної обстановки та розроблення превентивних і лікувально-профілактичних заходів, необхідних для успішного вирішення поточних і планування перспективних завдань економіки сільського господарювання та втілення в життя різних соціальних проектів, в основі яких має бути насамперед безпека дитячого сільського населення.


Дод.точки доступу:
Шестопалов, В. М.; Набока, М. В. ; Ліхошерстов, О. О. ; Чабан, О. П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Павленко, О.
    Генетичні аспекти резистентності молочної худоби [Текст] / О. Павленко // Тваринництво України. - 2014. - № 7. - С. 21-24 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Скотарство молочне--Корови--Хвороби
   Селекція тварин--Корови--Захворюваність

Кл.слова (ненормовані):
бугаї-плідники -- українська червоно-ряба молочна порода
Анотація: Визначено захворюваність та основні хвороби високопродуктивного поголів'я молочної худоби. Встановлено, що в певних жіночих родинах захворюваність менша, ніж середня по стаду, що робить їх перспективними для селекції на резистентність.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Санталова, С. О.
    Передумови виникнення, розвитку та поширення в Україні особливо небезпечних захворювань населення [Текст] / С. О. Санталова // Український географічний журнал. - 2018. - № 4. - С. 41-48 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Медична географія--Захворюваність населення--Стратегія сталого розвитку
Анотація: Висвітлено роль Міжнародної статистичної класифікації хвороб та проблем, пов'язаних зі здоров'ям, у процесі управління системою охорони здоров'я. Дослідженно ймовірні сучасні соціальні, економічні, природничі передумови виникнення, розвитку та поширення особливо небезпечних захворювань населення України, які найчастіше призводять до летальних наслідків.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Савенкова, Т. В.
    Витоки, історія кримінальної відповідальності за приховування або перекручення відомостей про екологічний стан або захворюваність населення і сучасний стан проблеми [Текст] / Т. В. Савенкова // Юридична наука. - 2016. - № 10. - С. 147-156. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочини--Екологічні
   Злочини--Інформаційні



Знайти схожі

5.


    Малишевська, О. С.
    Продукти деструкції полімерів і полімерних відходів їх зв'язок із захворюваністю та впливом на нащадків [Текст] / О. С. Малишевська // Бібліотека всеукраїнської екологічної ліги. - 2021. - № 9: Негативний вплив сміттєзвалищ на природні екосистеми та життєдіяльність людей. - С. 8-12. - Бібліогр. в кінці ст. . - Серія "Стан навколишнього середовища"
Рубрики: Відходи--Полімерні матеріали--Захворюваність населення--Вплив--Україна, 21 ст.


Знайти схожі

6.


    Іванова-Комарщук, О.
    Карантин - порятунок від застуди [Текст] / О. Іванова-Комарщук // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2009. - № 1. - С. 14-15 : фото
Рубрики: Педагогіка--ЗНЗ--Здоров'я учнів
   Валеологія--Здоровий спосіб життя

Кл.слова (ненормовані):
захворюваність -- відвідування
Анотація: Автор розглядає наслідки карантину, що практикується щорічно в школі, досліджує його позитивні й негативні сторони.


Знайти схожі

7.


    Тимошина, Д.
    Професійна захворюваність в Україні у 2001 році [Текст] / Д.Тимошина // Охорона праці. - 2002. - № 6. - С. 37-39
Рубрики: Професійні захворювання--Перелік--Медицина праці


Знайти схожі

8.


   
    Захворюваність на злоякісні новоутворення населення України у віддаленому періоді після аварії на ЧАЕС [Текст] / А. Є. Присяжнюк, Д. А. Базика, Н. А. Гудзенко, М. М. Фузік, Н. К. Троцюк, Н. Г. Бабкіна, О. М. Хухрянська, С. А. Даневич // Довкілля та здоров'я. - 2022. - № 2. - С. 16-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Чорнобильська аварія--Іонізуюче випромінювання--Злоякісні новоутворення--Постраждале населення--Україна
Анотація: Мета: визначити частоту та рихик злоякісних новоутворень у групах населення України, які зазнали радіаційного впливу внаслідок аварії на ЧАЕС, у віддаленому післяаварійному періоді.


Дод.точки доступу:
Присяжнюк, А. Є.; Базика, Д. А.; Гудзенко, Н. А.; Фузік, М. М.; Троцюк, Н. К.; Бабкіна, Н. Г.; Хухрянська, О. М.; Даневич, С. А.

Знайти схожі

9.


   
    Гігієна та охорона праці медичного персоналу в умовах подолання пандемії COVID-19 (перше повідомлення) [Текст] / О. П. Яворовський [та ін.] // Довкілля та здоров'я. - 2020. - № 3. - С. 10-18 : рис., табл. - Бібліогр.: с. 17-18
УДК
Рубрики: Гігієна--Охорона праці--Медичні працівники--COVID-19
Кл.слова (ненормовані):
коронавірусна хвороба COVID-19 -- умови праці -- професійна захворюваність медичних працівників -- ризик зараження -- ризик захворювання -- небезпека лікарняного середовища
Анотація: Аналіз результатів проведених досліджень дозволив зробити висновки про те, що заходи з попередження захворюваності медичних працівників на COVID-19 і підвищення безпеки лікарняного середовища мають бути спрямованими на більш жорстке дотримання вітчизняного законодавства і нормативно-медичних вимог щодо охорони праці медичного персоналу та інфекційного контролю у закладах охорони здоров'я (ЗОЗ).


Дод.точки доступу:
Яворовський, О. П.; Шкурба, А. В.; Скалецький, Ю. М.; Брухно, Р. П.; Харчук, Л. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


   
    Проблема хлорорганічних сполук у питній воді у працях українських науковців (огляд літератури та власних досліджень) [Текст] / В. О. Прокопов [та ін.] // Довкілля та здоров'я. - 2020. - № 3. - С. 65-73. - Бібліогр.: с. 70-73
УДК
Рубрики: Питна вода--Сполуки хлору--Гігієнічна оцінка--Наукові дослідження
Кл.слова (ненормовані):
тригалометани -- галогеноцтові кислоти -- умови утворення хлорорганічних сполук -- фактори впливу -- токсикологічні дослідження -- епідеміологічні спостереження -- ризики -- неінфекційна захворюваність
Анотація: Показано внесок вітчизняних науковців у вивчення проблеми хлорорганічних сполук у питній воді України. Отримані результати досліджень з проблеми ХОС у воді є новими і свідчать про потенційну загрозу здоров'ю населення через тривале споживання питної води у понаднормативних кількостях. Накопичуються епідеміологічні дані про вплив хлорованої води з надлишком ХОС на неінфекційну захворюваність населення.


Дод.точки доступу:
Прокопов, В.О.; Липовецька, О. Б.; Зоріна, О. В.; Куліш, Т. В.; Соболь, В. А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-34 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)