Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (19)Буковина (72)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Забруднення<.>
Загальна кількість знайдених документів : 489
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Приміський, В.
    Полум`яно-іонізаційний метод і газоаналізатор вимірювання вуглеводнів у відпрацьованих газах автомобілів [] / В. Приміський, Л. Мошковська, Є. Кряж // Стандартизація. Сертифікація. Якість. - 2011. - № 3. - С. 48-52 : табл., мал. - Бібліогр. с. 52 (10 назв)
Рубрики: Захист навколишнього середовища--Техногенне забруднення--Вимірювання
Анотація: У статті розглянуто особливості полум`яно-іонізаційного методу газового аналізу для вимірювання концентрації вуглеводнів у відпрацьованих газах автомобілів. Наведено функціональну схему будови газоаналізатора та описання його дії. Обгрунтовано створення у комплекті вимірювального комплексу із твердополімерним генератором водню.


Дод.точки доступу:
Мошковська, Л.; Кряж, Є.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Гайдуцький, І. П.
    Суперечності формування глобальної антивуглецевої політики сталого розвитку [] / І. П. Гайдуцький // Економіка та держава. - 2014. - № 4. - С. 53-56. - Бібліогр. с.56 (11 назв)
Рубрики: Техногенне забруднення--Світова політика
Кл.слова (ненормовані):
Вуглець
Анотація: Практичне значення статті полягає в обгрунтуванні необхідності прийняття на міжнародному рівні рішень, які б мали всеохоплюючий і обов'язковий характер щодо скорочення вуглецевих викидів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Уроки Чорнобиля [] : висновки і рекомендації Міжнародної конференції "Двадцять років Чорнобильської катастрофи. Погляд у майбутнє" // Вісник Національної академії наук України. - 2007. - № 4. - С. 23-41.
Рубрики: Конференції в Україні--Міжнародні--м. Київ, 24-26 квітня 2006 р.
   Чорнобильська катастрофа--20 років потому

Кл.слова (ненормовані):
Чорнобильський форум -- Радіоактивне забруднення -- Генетичні зміни -- Навколишнє середовище -- Гострі ефекти -- Довгострокові ефекти -- Інституційний розвиток
Анотація: В статті йдеться про висновки та рекоментації Міжнародної конференції "Двадцять років Чорнобильської катастрофи. Погляд у майбутнє", яка відбулася в квітні 2006 р. в м. Києві. На конференції було розглянуто питання причин і наслідків аварії. Вивчення, узагальнення й розповсюдження величезного досвіду, накопиченого за два десятиріччя у процесі усунення різноманітних наслідків аварії, а також визначення наступних кроків для подальшого подолання наслідків аварії й реалізації нових ініціатив на національному та міжнародному рівнях


Знайти схожі

4.


    Жигірь, А. А.
    Розрахунок економічного ефекту при підвищенні продуктивності праці в результаті проведення заходів щодо запобігання забруднення атмосфери [] / А. А. Жигірь // Економіка та держава. - 2015. - № 11. - С. 81-84. - Бібліогр. с.84 (5 назв)
Рубрики: Промислові підприємства--Екологізація--Економічна ефективність
Анотація: Головною метою роботи є узагальнення теоретичних підходів щодо визначення економічного ефекту за рахунок підвищення продуктивності праці в результаті проведення запобіжних заходів забруднення атмосфери.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


   
    Вплив золовідвалів підприємств теплоенергетики на довкілля [Электронный ресурс] / А. Яцишин [та ін.]. - Електрон. журн. // Екологічний вісник. - 2021. - № 4. - С. 12-15
Рубрики: Атмосферне повітря--Забруднення--Екологічна безпека
   Теплові електростанції--Промислові відходи

Анотація: У статті йдеться про атмосферне повітря, яке інтенсивно забруднюється промисловими викидами, що містять різні шкідливі для навколишнього природнього середовища речовини. Одними з основних джерел забруднення атмосфери є об’єкти паливно-енергетичного комплексу, а саме: теплові електростанції та теплоелектроцентралі, які спалюють тверде паливо.

Перейти к внешнему ресурсу: Яцишин А.

Дод.точки доступу:
Яцишин, Андрій; Ковач, Валерія; Матвєєва, Ірина; Артемчук, Володимир; Каменева, Ірина

Знайти схожі

6.


    Гулиев, Афган.
    Влияние нефтяной промышленности Азербайджана на загрязнение окружающей среды и меры по его уменьшению [Текст] / А. Гулиев // Економіст. - 2011. - № 3. - С. 45-48
Рубрики: Нафтова промисловість --Забруднення середовища--Регулювання--Азербайджан
Анотація: Про вплив няфтяної промисловості Азербайджана на забруднення природного середовища.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

7.


    Шемонаєв, Володимир.
    Національні та міжнародні стандарти надзвичайних дій у разі захисту морського середовища як складова частина стандартів безпеки мореплавства [Текст] / Володимир Шемонаєв // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 5. - С. 22-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні морські перевезення--Нафтові забруднення--Міжнародно-правові проблеми
   Міжнародне морське право--Безпека мореплавства--Екологічні проблеми

Кл.слова (ненормовані):
танкерні перевезення -- стандарти безпеки -- масове забруднення -- територіальне море
Анотація: Морській практиці відомі численні випадки аварійних нафтових забруднень, які спричинили колосальний збиток морському середовищу і пов'язаним з нею інтересам прибережних держав. Міжнародно-правові проблеми дій у стані крайньої необхідності наочно проявилися за невтручання влади прибережних держав. На основі прведеного у статті дослідження можна зробити висновок про те, що, по-перше, світова спільнота держав не завжди в змозі своєчасно та належним чином протистояти забрудненню Світового океану, по-друге, як і раніше, актуальне розроблення нових міжнародних і національних техніко-правових стандартів надзвичайних дій із захисту морського середовища від забруднення, що застосовуються в тому числі й у стані крайньої необхідності.


Знайти схожі

8.


    Кармазиненко, С. П.
    Вплив викідів підприємств чорної металургії на ососбливості макро- і мікроморфологічної будови грунтів [Текст] / С. П. Кармазиненко, В. Й. Манічев // Біологічні системи. - 2012. - Т. 4, вип. 2. - С. 167-170 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грунтознавство--Екологічний стан--Забруднення
Кл.слова (ненормовані):
екологічний стан -- довкілля -- полютанти -- грунти -- морфологія -- мікроморфологія


Дод.точки доступу:
Манічев, В. Й.

Знайти схожі

9.


    Коріновська, О. М.
    Загальна характеристика чисельності та видового складу мікроміцетів в грунтах, забруднених сполуками важких металів [Текст] / О. М. Коріновська, В. М. Гришко // Біологічні системи. - 2012. - Т. 4, вип. 2. - С. 176-179 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грунтознавство--Забруднення--Важкі метали
Кл.слова (ненормовані):
мікроміцети -- грунт -- забруднення -- важкі метали


Дод.точки доступу:
Гришко, В. М.

Знайти схожі

10.


    Долин, Виктор.
    Геоэкологические подходы к изучению тяжелых металлов в Николаевской городской агломерации / В. Долин, С. Смирнова // Економіст. - 2012. - № 6. - С. 46-49
Рубрики: Грунти--Забруднення--Важкі метали--Виявлення--Миколаївська обл.--Україна
Анотація: Проаналізовані процеси формування і виявлено просторовий розподіл важких металів (Zn, Pb, Ni, Cu) в грунтах. За допомогою кореляційного аналізу проаналізовано забруднення грунтового покриву зон обслуговування дитячих поліклінік Миколаєва за средньозваженими показниками, виявлені геоекологічно обумовлені класи захворювань.


Дод.точки доступу:
Смирнова, Светлана
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)