Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (86)Буковина (92)Бібліотека О.С.Романця (22)Шевченко Т. Г. (6)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ЗНАННЯ<.>
Загальна кількість знайдених документів : 787
Показані документи с 1 за 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
1.


    Мацкова, Леся.
    Запорука успіху - знання [Текст] / Леся Мацкова // Всесвітня література в сучасній школі. - 2013. - № 2. - С. 32-34
Рубрики: Світова література--Методика викладання
   Жанри літератури--Детектив--Вивчення в школі

   Уроки світової літератури--Розробки

   Письменники американські, 19 ст.



Дод.точки доступу:
По, Едгар Аллан-письменник американський 19 ст. \про нього\
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Топузов, О.
    Методика формування економічних знань учнів під час вивчення курсу "Економічна і соціальна географія України" [Текст] / О. Топузов, А. Шуканова // Рідна школа. - 2009. - № 2-3. - С. 33-40. - Бібліогр.: 3 назв.
Рубрики: Методика викладання географії--Економічні знання
Анотація: Економічні знання є необхідним елементом здобуття географічної освіти, оскільки економічна і соціальна географія спираються на закономірності суспільного розвитку.


Дод.точки доступу:
Шуканова, А.

Знайти схожі

3.


    Тіщенко, Юлія Валеріївна.
    Правові міфи та міфологеми в юриспруденції [Текст] / Юлія Валеріївна Тіщенко // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 2. - С. 27-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія держави і права
   Юридична наука--Правове мислення

Кл.слова (ненормовані):
правові міфи -- правові міфологеми -- юриспруденція -- юридичне знання
Анотація: Статтю присвячено визначенню місця правових міфів та аналізу конструювання міфологем у системі юриспруденції. Розглянуто відповідність правових міфів основним критеріям наукового знання. Зроблено висновок, що хоча правові міфи суперечать раціональному та обґрунтованому розвиткові юридичного знання, їхню присутність у системі юридичної науки заперечити неможливо. Розглянуто та охарактеризовано такі основні міфологеми юридичної науки: образ права як продукту діяльності держави, міфологема європейського правового порядку, міфологема правової держави, міфологема прав людини. Було встановлено, що, враховуючи нетотожність юридичної науки та юриспруденції, існування правових міфів у сферах юридичного знання є нормальним станом його розвитку, а тому подібне знання про право повинно бути раціоналізованим та переведеним у площину використання наукового методу.


Знайти схожі

4.


    Федулова, Л. І.
    Державна політика розбудови економіки знань: особливості реалізації антикризової стратегії [Текст] / Л. І. Федулова, Т. М. Корнєєва // Фінанси України. - 2009. - № 10. - С. 3-17. - Библиогр.: с. 16 (14 назв)
Рубрики: Державна політика--Знання--Антикризова стратегія
Анотація: Розглянуто роль економіки у забезпеченні економічного зростання та обгрунтовано необхідність застосування знаннєвого ресурсу при реалізації антикризової стратегії.


Дод.точки доступу:
Корнєєва, Т.М.

Знайти схожі

5.


    Левочко, Марія.
    Наступність як філософська та педагогічна категорія у підготовці фахівців економічної галузі [Текст] / Марія Левочко // Вища школа. - 2009. - № 1. - С. 49-58 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Економічна
Кл.слова (ненормовані):
здібності -- знання -- уміння -- навички
Анотація: У статті визначено основні умови наступності як багатомірного, багатоаспектного педагогічного явища. Наступність визначається основною умовою всебічного розвитку особистості, засобом реалізації здібностей, а також удосконалення раніше здобутих знань, умінь і навичок.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

6.


    Жорнова, Олена.
    Репрезентація сенсу наукового знання: проблеми і перспективи вимірювання якості освіти [Текст] / Олена Жорнова // Вища школа. - 2009. - № 6. - С. 88-96. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Вища школа--Якість освіти
Анотація: У статті обгрунтовується загальний підхід до встановлення якості вищої освіти у світлі входження України до європейського освітнього та наукового простору.


Знайти схожі

7.


    Кремень, В.
    Смисл і цінності в системі гуманітарного знання [Текст] / В. Кремень // Рідна школа. - 2009. - № 8-9. - С. 3-5. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Освіта--ГУМАНІТАРНА ОСВІТА--ЦІННОСТІ
Анотація: Навіть у будденних ситуаціях слово "цінність" вживають стосовно визначальних основ життя людини і суспільства. Цінність - це не те, що можна витратити, що має перехідне, обмежене значення, а те, заради чого проживається життя, те, чого люди хочуть заради нього самого, а не чогось іншого. Цінність несе в собі зміст належного, вона має загальний характер для даного життя, даної особистості і для даної своєрідної культури.


Знайти схожі

8.


    Ющик, О.
    Правознаство і теорія права: проблема узагальненого знання [Текст] / О. Ющик // Вісник Академії правових наук України. - 2009. - № 2. - С. 25-35. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Теорія права--Правознавство
Анотація: Розглядаються принципи організації узагальнюючого знання про право.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


   
    Трансформування України у країну новаторів: Концепція Національної інноваційної стратегії [Текст] // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 12. - С. 250-254. - Бібліогр.: 7 назв
Рубрики: Економіка України--Наука -- Інформація -- Знання -- Інновації--Інноваційна стратегія--Інтелектуальний капітал
Анотація: У Концепції пропонується ряд інноваційних заходів для успішної реалізації в Україні пріоритетних напрямів інноваційної діяльності шляхом використання інформаційних, комунікаційних і дистанційно-навчальних технологій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Дітькова, С.
    Блакитна Квітка і "Квітка зла" / С. Дітькова // Зарубіжна література в школах України. - 2009. - № 1. - С. 6-10. - Зміст: "Генріх фон Офтердінген" ; "Учні в Саїсі" ; "Знання та Любов" ; "Повстання" / Пов.
Рубрики: Письменники німецькі, 18 ст.
   Поезія Німеччини, 18 ст.

   Письменники французькі, 19 ст.--Поети

   Перекладачі французькі, 19 ст.

Анотація: В статті надається життя і творчіть німецького письменники Новаліса та французського поета Бодлера. Розгладаються їх видатні твори.


Дод.точки доступу:
Новаліс, (Георга Фрідріха Філіппа фон Гарденберга) \про нього\; Бодлер Шарль-поет і перекладач французький, 19 ст. \про нього\

Знайти схожі

11.


    Рабінович, П.
    Знання практики Європейського суду з прав людини як передумова ефективного використання механізму їх захисту в Україні [Текст] / П. Рабінович // Право України. - 2009. - № 4. - С. 42-46
Рубрики: Права і свободи людини--Європейський суд
Анотація: До складу механізму захисту прав і свобод людини в Україні входить і Європейський суд з прав людини, який з цією метою застосовує Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод.


Знайти схожі

12.


    Озерський, Ігор Володимирович.
    Відшкодування моральної шкоди у цивільному судочинстві [Текст] / Ігор Володимирович Озерський // Економіка. Фінанси. Право. - 2018. - № 10. - С. 27-30. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Моральні збитки--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Європейський суд з прав людини -- моральна шкода -- суд -- психологічні знання -- експертиза -- формула -- розмір шкоди
Анотація: Досліджено теоретичні та практичні питання відшкодування моральної шкоди у цивільному судочинстві на грунті вивчення матеріалів судових справ національних судів та аналізу рішень Європейського суду з прав людини.Автором наголошується про необхідність врахування судом висновків спеціалістів-психологів чи експертів у галузі права з питань визначення рівня спричинення моральної шкоди особі, що відповідатиме принципу справедливого судового розгляду.


Знайти схожі

13.


   
    Подія [Текст] // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2009. - № 1. - С. 3-5 : фото. - Зміст: Рада проти закриття сільських навчальних закладів ; Міністр створює у відділах освіти "Телефони довіри" ; Знання українських школярів погіршуються ; Якщо побороти неможливо, можна очолити ; Ніколаєнко розповів про кризу в освіті ; Стартувала реєстрація учасників тестування ; Тестові завдання на здатність ; Українські школярі більше хворіють ; У школярів своє бачення демократії ; Поколінню "GOOGLE" не потрібне зубріння ; Освіта - 2008: головні події року
Рубрики: Освіта


Знайти схожі

14.


    Гоцалюк, А.
    Світоглядні знання та вірування прадавніх українців у поетичному епосі та фольклорі [Текст] / А. Гоцалюк // Українознавство. - 2009. - № 3. - С. 253-255
Рубрики: Фольклор України--Поетичний епос


Знайти схожі

15.


    Полохало, В.
    Щодо нового порядку присвоєння вчених звань [Текст] / В. Полохало // Економіст. - 2009. - № 8. - С. 14 : портр.
Рубрики: Наукові знання--Порядок присвоєння
Анотація: Коментар голови парламентського комітету з питань науки і освіти Володимира Полохало, стосовно нового порядку присвоєння вчених звань.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

16.


    Патей-Братасюк, М.
    Філософсько-світоглядне знання як засада розвитку приватного права [Текст] / М. Патей-Братасюк // Право України. - 2009. - № 8. - С. 38-46. - Библиогр.: с. 46 (15 назв)
Рубрики: Приватне право
Анотація: Для інтенсивного правового розвитку сучасної України загалом і приватного права зокрема необхідне формування сучасного правового мислення, творчого за стилем та гуманістичного за змістом.


Знайти схожі

17.


    Захарчин, Г. М.
    Інтегрований ракурс проблем інноваційності в інформаційному суспільстві [Текст] / Г. М. Захарчин // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 12. - С. 10-15. - Бібліогр.: 16 назв
Рубрики: Економічна теорія--Наука -- Інформація -- Знання--Інновації--Інноваційна діяльність
Анотація: У статті обґрунтовано необхідність інтегрованого підходу до розгляду проблем інноваційності в інформаційному суспільстві. Виділено й охарактеризовано проблеми світоглядного, методологічного, прикладного й управлінського характеру. Зазначено, що світоглядний аспект є засадничим, ідеологічно домінуючим у вирішенні проблем інноваційності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

18.


    Луцький, М.
    Значення спеціальних психологічних знань у кримінальному процесі [Текст] / М. Луцький // Право України. - 2010. - № 8. - С. 188-196. - Библиогр.: с. 196 (13 назв)
Рубрики: Кримінальний процес--Психологічні знання
Анотація: У статті досліджуються спеціальні психологічні знання та їх застосування у кримінальному процесі. Автор обгрунтовує необхідність використання спеціальних психологічних знань у кримінальному процесі як своєрідного загальнонаукового методу експертних оцінок у практиці кримінального судочинства.


Знайти схожі

19.


    Герасимчук, Ю. С.
    Інноваційні знання менеджерів як стратегічний ресурс та основа забезпечення економічної безпеки авіакомпанії / Ю. С. Герасимчук // Актуальні проблеми економіки. - 2010. - N 5. - С. 60-68 : рис. - Бібліогр.: 14 назв
Рубрики: Економіка підприємства--Економічна безпека авіакомпанії--Інноваційні знання менеджерів як стратегічний ресурс
Анотація: У статті досліджено сутність і особливості економічної бепеки авіакомпанії, окреслено роль інноваційних знань як стратегічного ресурсу та інструменту управління для топ-менеджменту авіакомпанії.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

20.


    Шокодько, Г. М.
    Інтеграція пізнавальної й рухової діяльності в системі навчання мови та літератури [Текст] / Г. М. Шокодько // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2018. - № 22-24. - С. 5-13
Рубрики: Загальноосвітні школи--Навчальні предмети--Українська мова--Українська література--Україна
   Виховання--Патріотичне виховання--Педагогіка--Психологія

   Пізнання--Гносеологія--Знання

Кл.слова (ненормовані):
мовна освіта -- якість освініх послуг -- національна культура -- загальнолюдська культура -- уміння і навички -- здатність до навчання
Анотація: Мова належить до найважливіших навчальних предметів і виконує дві функції: по-перше, є предметом вивчення і навчання, по-друге, засобом осягнення всіх інших шкільних предметів.


Знайти схожі

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-100   101-120      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)