Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Економічний розвиток<.>
Загальна кількість знайдених документів : 35
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-35 
1.


    Морозов, Олександр.
    Потужність економічних систем: принцип невиродженості [Текст] / Олександр Морозов, Тімур Морозов, Сергій Власенко // Економіст. - 2017. - № 4. - С. 1-2 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічні системи--Потужність--Принципи
Кл.слова (ненормовані):
інноваційний розвиток -- економічний розвиток -- економічне моделювання
Анотація: Про принцип "невиродженості", як характеристику динамічного стану економічних систем уперше розглянуто авторами шляхом обгрунтування критеріїв вибору фактів. Стверджується, що реальним фактором невиродженості економічних систем є поняття їх потужності, що поєднує як властивості виробничої потужності створювати цінності, так і властивість споживання економічними системами вже створених цінностей.


Дод.точки доступу:
Морозов, Тімур; Власенко, Сергій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Залознова, Ю. С.
    Українська промисловість: сучасні виклики та проблеми розвитку [Текст] / Ю. С. Залознова // Економіка України. - 2018. - № 3. - С. 49-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Промисловість--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
промислова стратегія -- промислова політика -- неоіндустріалізація -- економічний розвиток
Анотація: Розглянуто актуальні питання розвитку промисловості України в контексті транформаційних тенденцій, які спостерігаються у світовій економіці в цілому та в промисловості зокрема. Аргументовано необхідність змін у національній стратегії промислового розвитку, орієнтованих на практичне здійснення неоіндустріалізації як сучасної концепції досягнення вищої ефективності та конкурентоспроможності виробництва. Розкрито зміст основних викликів і проблем, які є специфічними для України на шляху системного оновлення промисловості.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Патицька, Х. О.
    Проблемні аспекти формування та розвитку об'єднаних територіальних громад Карпатського регіону [Текст] / Х. О. Патицька // Регіональна економіка. - 2019. - № 2. - С. 36-44 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Об'єднані територіальні громади--Економічний розвиток--Карпатський регіон
Кл.слова (ненормовані):
об'єднані територіальні громади -- Карпатський регіон -- гірські території -- власні доходи на одну особу -- економічний розвиток
Анотація: Проаналізовано відповідність сформованих ОТГ регіонів критеріям спроможних територіальних громад (чисельність населення, питома вага базової дотації, витрати та утримання управлінського апарату), визначених Міністерством регіонального розвитку, житлово-комунального господарства та будівництва, та здійснено порівняння цих показників з середніми показниками по ОТГ України. Зроблено відповідні висновки. Акцентовано на впливі рівня соціально-економічного розвитку регіону на особливості формування внутрішнього потенціалу ОТГ.


Знайти схожі

4.


    Похил, Наталія.
    Шляхи модернізації загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та недержавного пенсійного забезпечення в Україні [Текст] / Наталія Похил // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 12. - С. 234-238. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Пенсійне страхування--Модернізація--Україна
Кл.слова (ненормовані):
фінансова стабільність -- економічний розвиток
Анотація: У статті висвітлено провідну роль страхового принципу в соціальному страхуванні. Досліджено напрями модернізації загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Запропоновано шляхи зміни та покращення недержавного пенсійного забезпечення в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Гапак, Н. М.
    Кластеризація субрегіонів за активністю підтримки пріоритетних видів економічної діяльності: емпірична модель на прикладі Закарпатської області [Текст] / Н. М. Гапак, С. С. Слава // Регіональна економіка. - 2015. - № 2. - С. 37-43 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кластери (екон.)--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
   Регіональна економіка--Закарпатська область

Кл.слова (ненормовані):
субрегіон -- економічний розвиток -- інструменти підтримки економічного розвитку
Анотація: Визначено напрями формування кластерів пріоритетних видів економічної діяльності в Закарпатській області на основі застосування емпіричного (опитування) та економетричного (кластеризація методом k-середніх і деревоподібна кластеризація) підходів.


Дод.точки доступу:
Слава, С. С.

Знайти схожі

6.


    Ступень, Михайло.
    Економіко-інституціональні засади використання земельних ресурсів [Текст] / Михайло Ступень, Олександр Бочко // Економіст. - 2015. - № 3. - С. 15-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні ресурси--Раціональне використання--Інституціональні засади--Україна
Кл.слова (ненормовані):
земельна реформа -- режим власності -- економічний розвиток -- інституційні вимоги
Анотація: Розглянуто формування інституційних засад економічного землекористування. Основою раціонального землекористування має стати концепція екологічного та економічного управління земельними ресурсами з визначенням організаційно-економічних моделей і механізмів які забезпечуватимуть економічний розвиток певного регіону. Запропоновано ряд заходів щодо інституціональної передумови системи раціонального землекористування на регіональному рівні.


Дод.точки доступу:
Бочко, Олександр
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Бочко, М. І.
    Уроки до теми "Національна економіка", 9 клас [Текст] / М. І. Бочко, І. І. Бочко // Географія та економіка в рідній школі. - 2017. - № 7/8. - С. 54-61.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Економіка--Урок
Кл.слова (ненормовані):
уроки з економіки -- національна економіка -- економічний розвиток -- урок-ділова гра
Анотація: У статті подано розробки уроків економіки для учнів 9 класів за темами: "Національна економіка", "Економічний розвиток та його показники".


Дод.точки доступу:
Бочко, І. І.
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

8.


    Колосова, В. П.
    Вплив міжнародних фінансових організацій на економічний розвиток країни: питання теорії [Текст] / В. П. Колосова // Економіка України. - 2016. - № 12. - С. 61-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні фінансові організації--Фінансова допомога
Кл.слова (ненормовані):
міжнародні фінансові організації -- фінансові ресурси -- економічний розвиток
Анотація: Досліджено основні теоретичні підходи до економічної сутності фінансових ресурсів міжнародних організацій та їх впливу на економічний розвиток країн. Зазначено необхідність зваженого підходу до оцінки співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями та з’ясування переваг і недоліків залучення до національних економік капіталу цих інституцій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Ільїна, М. В.
    Соціально-еколопчні імперативи економічного розвитку сільських територій [Текст] / М. В. Ільїна, Ю. Б. Шпильова // Економіка України : Науковий журнал. - 2019. - № 9/10. - С. 68-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільські місцевості--Економічний розвиток--Соціально-екологічні імперативи
Кл.слова (ненормовані):
сільська територія -- економічний розвиток -- економічна діяльність -- національний пріоритет -- актив -- просторова диференціація
Анотація: Визначено змістовно-функціональні ознаки та структуру соціально-екологічних імперативів як системи формальних і неформальних правил та норм, які регулюють господарську діяльність, впливають на зміни в навколишньому природному середовищі та сприяють вирішенню соціальних проблем. Обґрунтовано їх значення для економічного розвитку сільських територій України в сучасних умовах.


Дод.точки доступу:
Шпильова, Ю. Б.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Падалка, О. С.
    Економічна освіта в Україні: сучасний стан та завдання у контексті пошуків нової моделі в умовах ринкових перетворень [Текст] / О. С. Падалка, В. В. Радченко, Ю. В. Бицюра // Географія та економіка в рідній школі. - 2020. - № 5. - С. 2-11. - Бібліогр.: 30 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Економіка--Економічна освіта
Кл.слова (ненормовані):
нова модель економічної освіти -- економічна наука -- економічна теорія -- економічні знання -- економічний розвиток -- ринкова економіка -- занепад економічної економіки
Анотація: У статті порушено проблему змісту та організації економічної освіти у контексті інноваційної моделі розвитку вітчизняної економіки та суспільства.


Дод.точки доступу:
Радченко, В. В.; Бицюра, Ю. В.
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-35 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)