Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Доказування<.>
Загальна кількість знайдених документів : 194
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Ясинок, Дмитро.
    Стандарт доказування, судова правотворчість та їхній особливий процесуальний взаємозв’язок [Текст] / Дмитро Ясинок // Право України. - 2021. - № 5. - С. 228-237. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Судова правотворчість--Стандарт доказування--Аналогія права--Аналогія закону
Анотація: Викладено дослідження теоретико-правових аспектів як судової правотворчості, так і стандарту доказування у судах першої інстанції та їхній взаємозв’язок у сфері застосування аналогії права та аналогії закону з урахуванням тих тенденцій, які формуються у суспільстві та правосудді сучасної України.


Знайти схожі

2.


    Яновська, Олександра.
    Змагальні засади процесу доказування в кримінальному провадженні [Текст] / Олександра Яновська // Юридична Україна. - 2013. - № 8. - С. 77-82. - Бібліогр. в примітках: с. 82
Рубрики: Кримінальний процес--Змагальність сторін
Кл.слова (ненормовані):
доказування -- недопустимість доказів -- рівноправність сторін
Анотація: Стаття присвячена дослідженню змагальних засад процесу доказування в кримінальному повадженнівідповідно до нового КПК України. Автор приділяє увагу нормативному забезпеченню рівноправності сторін у процесі збирання доказів та представлення їх судові.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Яновська, О.
    Правова позиція захисту в кримінальному провадженні: шляхи відстоювання у процесі доказування [Текст] / О. Яновська // Право України. - 2014. - № 10. - С. 124-132. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження
Анотація: Статтю присвячено дослідженню окремих аспектів відстоювання правової позиції захисту в процесі доказування у кримінальному провадженні в Україні.


Знайти схожі

4.


    Юрчишин, В. М.
    Процесуальні повноваження прокурора щодо доказування вини на досудовому розслідуванні [Текст] / В. М. Юрчишин // Право України. - 2015. - № 5. - С. 171-178. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Прокурор--Кримінальний процес
   Досудове розслідування--Доказування

Анотація: У статті досліджено повноваження прокурора на досудовому розслідуванні.


Знайти схожі

5.


    Шумило, Микола Єгорович.
    Докази в кримінальному провадженні: проблеми допустимості у сучасних реаліях [Текст] / Микола Єгорович Шумило // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 3. - С. 246-261. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальні справи--Доказування
   Кримінальний процесуальний кодекс України--Досудове розслідування

Кл.слова (ненормовані):
захист прав людини -- євроінтеграція -- реформування законодавства -- судочинство
Анотація: Основна мета роботи полягає у проведенні комплексного аналізу інституту допустимості доказів у кримінальному провадженні на території України з урахуванням реформування вітчизняного законодавства та правозастосовчої практики. Для досягнення поставленої мети використані загальнонаукові методи та прийоми зокрема такі як: метод діалектичного пізнання; метод моделювання; порівняльно-правовий метод; формально-логічний метод; статистичний метод; метод юридико-технічного аналізу.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Шумило, Микола Єгорович.
    Інформаційна теорія доказів та проблеми використання електронних засобів доказування у кримінальному провадженні [Текст] / Микола Єгорович Шумило, Раймундас Юрка, Владислава Капліна // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 2. - С. 137-151. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Доказування--Інформаційні технології
   Докази (юрид.)--Кримінально-процесуальне право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
цифрова інформація -- електронна інформація -- електронний документ -- цифрові докази
Анотація: В статті розглядаються актуальні для сучасної науки кримінального процесуального права та правозастосовчої практики питання використання в кримінальному провадженні цифрових доказів. Авторами підкреслюється, що розвиток цифрових технологій, електронних форм комунікації, мережі інтернет, транснаціональний та транскордонний характер злочинів, що вчиняються в сфері комп’ютерної інформації, специфічний характер утворення цифрових слідів, дають можливість констатувати значне розширення можливостей використання в доказуванні цифрових доказів, а також обумовлюють необхідність звернення до вирішення проблем доказування. За результатами дослідження зроблено висновок про необхідність виокремлення цифрового доказу як самостійного процесуального джерела доказів.


Дод.точки доступу:
Юрка, Раймундас; Капліна, Владислава
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

7.


    Шумило, М.
    Правова позиція як засіб діяльності доказування у кримінальному процесі [Текст] / М. Шумило, В. Гмирко // Право України. - 2011. - № 9. - С. 238-246. - Бібліогр.: с. 245 (24 назви)
Рубрики: Кримінальний процес--Доказування
Анотація: У цій статті обгрунтовується погляд, згідно з яким правова позиція сторін і суду як один із засобів діяльності доказування у кримінальному процесі являє собою опрацьовану ad casum індивідуальну змагальну техніку спрямування перебігу головного доказового провадження в напрямі підтвердження правильності сформованої у судовому засіданні власної версії шуканої правової конструкції, що має бути втілена в конкретному судовому рішенні.


Дод.точки доступу:
Гмирко, В.

Знайти схожі

8.


    Шумило, М.
    Імовірність і вірогідність знання у кримінальному провадженні як передумова потреби об'єктивізації результатів доказування [Текст] / М. Шумило // Право України. - 2014. - № 10. - С. 44-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження
   Кримінальний процес--Докази

Анотація: У статті досліджується гносеологічна, логічна та психологічна природа формування імовірного і вірогідного знання у кримінальному провадженні. Автор стверджує, що воно не завжди є хибним та істинним. Становлення вірогідного знання обумовлено об'єктивними і суб'єктивними чинниками.


Знайти схожі

9.


    Шумило, М. Є.
    Камо грядеши, український суде? [Текст] / М. Є. Шумило // Юридична Україна. - 2018. - № 10. - С. 18-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне судочинство--Законодавство--Зміни і доповнення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
судовий процес -- засади судочинства -- докази -- доказування
Анотація: У статті обґрунтовується теза по необхідність встановлення належного місця суду в системі суспільних оцінок і очікувань та координат органів кримінальної юстиції. На жаль, його сучасне становище не відповідає високому соціальному призначенню у структурі політико-правових гарантій захисту прав і свобод людини як найвищої соціальної цінності. Приниження ролі суду на вітчизняних теренах має історичні і ментальні причини. Традиційно суд був придатком виконавчої влади. Дана тенденція особливо рельєфно проявилася в роки радянської влади, коли суд вважався складовою адміністративно-командного механізму управління і його діяльність була підконтрольною органам прокуратури. З цієї причини в законодавстві і свідомості юристів необгрунтовано ототожнюється кримінальний процес і кримінальне судочинство, нівелюються роль і значення обвинувального вироку як продукту судової діяльності, при застосуванні норм кримінального законодавства, урівнюється повідомлення про підозру і притягнення до кримінальної відповідальності, без дотримання належної правової процедури по встановленню юридичного факту вчинення злочину особа звільняється від кримінальної відповідальності, судова діяльність залишається складовою системи стадій кримінального процесу, що суперечить вимогам статей 6 і 129 Конституції України, неналежне становище суду також стримує руйнацію слідчого способу формування доказів і призначення доказування у кримінальному процесі. Виходячи з даних посилів, пропонуються зміни і доповнення до законодавства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Шумило, Є.
    Теоретичний аналіз доказування у кримінальному процесі [Текст] : рецензия / Є. Шумило // Право України. - 2011. - № 5. - С. 348-351
Рец. на Гмирко В.П. Доказування в кримінальному процесі: діяльнісна парадигма. Теоретичний аналіз. Проблематика. СМД-репрезентація / В. П. Гмирко. - Дніпропетровськ: Академія митної служби України, 2010.- 314 с.

Рубрики: Кримінальний процес--Доказування


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)