Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ДЕРЖАВНИЙ БОРГ<.>
Загальна кількість знайдених документів : 25
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-25 
1.


    Мороз, Павло.
    Координація бюджетної та грошово-кредитної політики України з метою стимулювання економічного зростання [Текст] / Павло Мороз // Банківська справа. - 2013. - № 9-10. - С. 86-96 : граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грошово-кредитна політика в Україні
Кл.слова (ненормовані):
бюджетний дефіцит -- фінансовий ринок -- державний борг -- обмінний курс -- економічне зростання
Анотація: Проаналізовано бюджетну та грошово-кредитну політики України та їх вплив на розвиток вітчизняної економіки в посткризових умовах розвитку. На основі виявлених суперечностей та дисбалансів надано рекомендації з оптимізації напрямів координації дій УрядуУкраїни та Національного банку України з метою стимулювання економічного зростання.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Тимошенко, Марина.
    Боргова стійкість у системі середньострокового бюджетного планування [Текст] / Марина Тимошенко // Банківська справа. - 2013. - № 7. - С. 118-127. - Бібліогр.: 13 назв.
Рубрики: Бюджетне планування--Фіскальна стійкість
Кл.слова (ненормовані):
державний борг -- первинний баланс
Анотація: У контексті методики Європейської Комісії з економічних і фінансових питань аналізуються певні аспекти визначення фіскальної стійкості з використанням індикаторів стійкості. Запропоновано підходи до вибору варіантів обслуговування державнрнр боргу за видами боргів з урахуванням відсоткової ставки, темпів зростання ВВП, безпечного рівня боргу та розривів фіскальної стійкості.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Лютий, Ігор.
    Роздрібний ринок внутрішніх державних запозичень валютні інструменти [Текст] / Ігор Лютий, Костянтин Куращук // Банківська справа. - 2013. - № 3. - С. 3-13 : табл. - Бібліогр.: 6 назв.
Рубрики: Фінансовий ринок України--Державні запозичення
Кл.слова (ненормовані):
державний борг -- боргова політика -- валютні овдп -- валютні депозити -- індексовані цінні папери
Анотація: Обгрунтовується доцільність активізації процесів на роздрібному ринку валютних інструментів внутрішніх державних запозичень через диференціацію валютних облігацій, індексованих цінних паперів і валютних казначейських зобов’язань. Акцент зроблено на технологічних моментах посилення доступності валютних боргових інструментів для фізичних осіб.


Дод.точки доступу:
Куращук, Костянтин
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Коптюх, Олена.
    Вплив рефінасування банків на інноваційний розвиток економіки у післякризовий період [Текст] / Олена Коптюх // Банківська справа. - 2015. - № 1-2. - С. 117-125 : граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційний розвиток України--Рефінансування банків
   Монетарна політика України--Рефінансування

Кл.слова (ненормовані):
центральний банк -- міжбанківський кредитний ринок -- державний борг -- фінансова криза -- нестандартні інструменти
Анотація: Досліджується вплив рефінансування банків на інноваційний розвиток економіки. Виявлено, що одним із способів фінансування інноваційного розвитку економік розвинутих країн, особливо у післякризовий період, виступає рефінасування банків.

Є примірники у відділах:
(10.08.2015р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Москаленко, О. М.
    Економія та демократія у фіскальній політиці [Текст] / О. М. Москаленко // Економічна теорія. - 2018. - № 4. - С. 57-78. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Макроекономіка--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
фіскальна демократія -- жорстка економія -- економічне зростання -- державний борг
Анотація: Проаналізовано причини імплементації політики жорсткої економії, яка виникла як реакція на боргову кризу в глобальній економіці та, за неоліберальною логікою, передбачає доцільність скорочення бюджетних видатків країн з метою стримування зростання державного та гарантованого державою боргу (зовнішнього і внутрішнього), збалансування державного бюджету і, що найголовніше, відновлення довіри до інститутів влади з боку населення, інвесторів та інших стейкхолдерів. Доведено, що причиною збільшення боргового тягаря країн є не зростання фінансування соціальної сфери, а підтримка урядами зруйнованої банківської системи в умовах перманентної кризи. Показано, що в розвинених країнах індекс фіскальної демократії прямує до нуля, що є результатом залежності економіки країни від зовнішніх і внутрішніх боргів: обов’язкові видатки, враховуючи і "м’які інвестиції", фінансуються за рахунок боргів.


Знайти схожі

6.


    Західна, Оксана Романівна.
    Вплив бюджетної безпеки на соціально-економічний розвиток України на сучасному етапі [Текст] / Оксана Романівна Західна, Ольга Вікторівна Кравцова, Наталія Володимирівна Назар // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - № 4. - С. 31-34. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Соціально-економічний розвиток--Бюджетна система--Безпека--Україна
Кл.слова (ненормовані):
бюджетна безпека держави -- доходи -- бюджетна система -- державний бюджет -- ризики бюджетній безпеці -- державний борг
Анотація: У статті розглянуто взаємозв’язок та вплив бюджетної безпеки на економіку України. Визначено її основні складові. У розрізі індикаторів бюджетної безпеки проаналізовано її стан, встановлено загрози, ризики та чинники, що здійснюють на неї негативний вплив.


Дод.точки доступу:
Кравцова, Ольга Вікторівна; Назар, Наталія Володимирівна

Знайти схожі

7.


    Бутук, Олександр.
    Бюджетні виклики сучасності та пошук відповідей на них [Текст] / Олександр Бутук // Банківська справа. - 2012. - № 3. - С. 122-127. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетний дефіцит
Кл.слова (ненормовані):
державний борг -- глобалізація -- валютні обмеження -- протекціонізм
Анотація: Розглядаються причини формування колосальних бюджетних дефіцитів і суверенних боргів, проблема яких різко загострилася у країнах так званого "золотого мільярду" в умовах глобалізації та сучасної світової кризи. Обгрунтовується необхідність реінтнграції країн СНД з додатковим проотекціоністським захистом іхнього майбутнього спільного ринку.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

8.


    Васильєв, Олексій.
    Синергетична модель прогнозування динаміки ВВП України [Текст] / Олексій Васильєв // Банківська справа. - 2012. - № 1. - С. 59-67. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Валовий внутрішній продукт України--Методи прогнозування
Кл.слова (ненормовані):
податкове навантаження -- державний борг
Анотація: Запропонована синергетична модель, яка описує динаміку ВВП України з урахуванням таких факторівяк рівень податкового навантаження та обсяг державного боргу. Модель базується на нелінійному диференціальному рівнянні першого порядку. Феноменологічні параметри, які входять у це рівняння, визначаються на основі статистичних даних.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


    Гусєв, Артем Олександрович.
    Управління державним боргом у контексті економічного розвитку України [Текст] / Артем Олександрович Гусєв // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 5. - С. 21-25. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Економічний розвиток--Державний борг--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державний борг -- економічний розвиток -- боргова політика -- національна економіка -- технічний дефолт
Анотація: У статті досліджено теоретичні та методологічні засади концепції управління державним боргом. Виявлено взаємозв’язок проблеми державної заборгованості та економічного розвитку країни. Проаналізовано динаміку державного боргу України за період 2010-2019 рр. Досліджено дефолт як засіб державної боргової політики та наведено основні його економічні наслідки. Проаналізовано міжнародний досвід управління державним боргом на прикладі Аргентини. Визначено економічну сутність технічного дефолту та запропоновано концепцію технічного дефолту як пріоритетний напрям державної боргової політики України в сучасних умовах.


Знайти схожі

10.


    Панфілова, Т. О.
    Конвергенція та дивергенція сфери державних фінансів країн — членів ЄС і України [Текст] / Т. О. Панфілова // Економіка України. - 2020. - № 7. - С. 108-120
Рубрики: Державні фінанси--Антикризові заходи--Порівняльний аналіз--Європейський Союз--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Маастрихтські критерії -- державний борг -- дефіцит -- державного бюджету -- глобальна фінансово-економічна криза
Анотація: Узагальнено основні чинники конвергенції країн – членів ЄС у сфері державних фінансів у контексті дотримання Маастрихтських критеріїв у періоди 2000-2008 і 2008-2019 рр., зокрема, щодо ролі спільного бюджету ЄС, регламентації бюджетних процесів на наднаціональному і національному рівнях. Обгрунтовано дивергентний характер динаміки показників фіскальної сфери в період розгортання кризових явищ у країнах – членах ЄС і в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-25 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)