Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ДЕРЖАВНИЙ БОРГ<.>
Загальна кількість знайдених документів : 25
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-25 
1.


    Арсеєнко, Анатолій.
    Реформи під егідою МВФ в Україні: бійтеся данайців, що приносять дари / Анатолій Арсеєнко, Віталіна Буткалюк // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2019. - № 2. - С. 169-186 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Україна--Міжнародний валютний фонд--Співпраця--Негативні наслідки
Кл.слова (ненормовані):
державний борг -- нерівність -- становище начелення
Анотація: Статтю присвячено дослідженню з позицій економічної та історичної соціології структури, змісту й політичної спрямованості діяльності Міжнародного валютного особливо в країнах "третього" світу і з "перехідною" економікою після демонтажу соціалізму в країнах Східної Європи та СРСР і руйнування світової соціалістичної системи. На основі аналізу іноземної й вітчизняної літератури та емпіричних даних автори доводять неспроможність радикальних економічних реформ під егідою МВФ в Україні, які призвели до витіснення її на узбіччя периферійного капіталізму в ролі сировинного придатку країн "золотого мільярда" планети. Зростання негативного ставлення -Тгромадян України до співпраці з МВФ свідчить про поступове усвідомлення безперспективності подальшого розвитку цієї країни в межах глобального неоліберального проекту.


Дод.точки доступу:
Буткалюк, Віталіна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Бутук, Олександр.
    Бюджетні виклики сучасності та пошук відповідей на них [Текст] / Олександр Бутук // Банківська справа. - 2012. - № 3. - С. 122-127. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетний дефіцит
Кл.слова (ненормовані):
державний борг -- глобалізація -- валютні обмеження -- протекціонізм
Анотація: Розглядаються причини формування колосальних бюджетних дефіцитів і суверенних боргів, проблема яких різко загострилася у країнах так званого "золотого мільярду" в умовах глобалізації та сучасної світової кризи. Обгрунтовується необхідність реінтнграції країн СНД з додатковим проотекціоністським захистом іхнього майбутнього спільного ринку.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Васильєв, Олексій.
    Синергетична модель прогнозування динаміки ВВП України [Текст] / Олексій Васильєв // Банківська справа. - 2012. - № 1. - С. 59-67. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Валовий внутрішній продукт України--Методи прогнозування
Кл.слова (ненормовані):
податкове навантаження -- державний борг
Анотація: Запропонована синергетична модель, яка описує динаміку ВВП України з урахуванням таких факторівяк рівень податкового навантаження та обсяг державного боргу. Модель базується на нелінійному диференціальному рівнянні першого порядку. Феноменологічні параметри, які входять у це рівняння, визначаються на основі статистичних даних.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Галабуда, Г.
    Україна і Міжнародний Валютний Фонд: досвід і перспективи співпраці [Текст] / Г. Галабуда // Економіст. - 2003. - № 8. - С. 52-54
Рубрики: Міжнародний валютний фонд--Україна--Співробітництво
Кл.слова (ненормовані):
КРЕДИТУВАННЯ -- ДЕРЖАВНИЙ БОРГ

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

5.


    Гусєв, Артем Олександрович.
    Управління державним боргом у контексті економічного розвитку України [Текст] / Артем Олександрович Гусєв // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 5. - С. 21-25. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Економічний розвиток--Державний борг--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державний борг -- економічний розвиток -- боргова політика -- національна економіка -- технічний дефолт
Анотація: У статті досліджено теоретичні та методологічні засади концепції управління державним боргом. Виявлено взаємозв’язок проблеми державної заборгованості та економічного розвитку країни. Проаналізовано динаміку державного боргу України за період 2010-2019 рр. Досліджено дефолт як засіб державної боргової політики та наведено основні його економічні наслідки. Проаналізовано міжнародний досвід управління державним боргом на прикладі Аргентини. Визначено економічну сутність технічного дефолту та запропоновано концепцію технічного дефолту як пріоритетний напрям державної боргової політики України в сучасних умовах.


Знайти схожі

6.


   
    Економічні проблеми України [Текст] : погляд юних науковців / підгот. О. Виговська // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2012. - № 5. - С. 31-33. - Зміст: "Соціальний капітал" як мистецтво об'єднання / Леся Задорожна. Теми досліджень нові й перспективні / Олександр Рожко. Зміна форми власності в житлово-комунальному господарстві / Тетяна Побуренна. Проблеми фінансової безпеки України в контексті сучасного стану державного боргу / Валерія Товкач. Державна політика зайнятості в країнах з розвиненою ринковою економікою / Ольга Копач. . - Реферативний огляд науково-дослідницьких робіт учнів підготовлено О. Виговською за матеріалами учасників Другого всеукраїнського конкурсу "Первоцвіт" *(лютий 2012 р., м. Київ) та виданням: Інформаційно-аналітичний звіт 2012: ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України / [відп. за випуск: Лісовий О. В. та ін.]. - К. : Праймдрук, 2012. - 264 с.
Рубрики: Економіка--Дослідження--Мала академія наук--Україна
Кл.слова (ненормовані):
системна криза -- українське суспільство -- соціальний капітал -- фінансова криза -- фінансова безпека -- державний борг -- ринок праці
Анотація: Піоритетні засади української освіти - дитиноценризм та особистісно орієнтована освіта - справедливо вибудовують освітню діяльність навколо школяра-вихованця. Зазначені засади, як і демократичний принцип розбудови нашого суспільства, пропонують нам, дорослим і відповідальним громадянам країни, дослухатися, що хвилює наших вихованців. Читачеві пропонується знайомство з деякими авторами дослідницьких робіт, висловленими ідеями яких не гріх і скористатися в щоденній управлінській практиці як на державному, місцевому, так і на шкільному рівнях.


Дод.точки доступу:
Виговська, О. \підгот.\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Західна, Оксана Романівна.
    Вплив бюджетної безпеки на соціально-економічний розвиток України на сучасному етапі [Текст] / Оксана Романівна Західна, Ольга Вікторівна Кравцова, Наталія Володимирівна Назар // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - № 4. - С. 31-34. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Соціально-економічний розвиток--Бюджетна система--Безпека--Україна
Кл.слова (ненормовані):
бюджетна безпека держави -- доходи -- бюджетна система -- державний бюджет -- ризики бюджетній безпеці -- державний борг
Анотація: У статті розглянуто взаємозв’язок та вплив бюджетної безпеки на економіку України. Визначено її основні складові. У розрізі індикаторів бюджетної безпеки проаналізовано її стан, встановлено загрози, ризики та чинники, що здійснюють на неї негативний вплив.


Дод.точки доступу:
Кравцова, Ольга Вікторівна; Назар, Наталія Володимирівна

Знайти схожі

8.


    Козюк, В. В.
    Орієнтири фіскальної інтеграції в ЄВС: теорія фіскальних союзів та глобальна фінансова криза [Текст] / В. В. Козюк // Економіка України : Науковий журнал. - 2014. - № 10. - С. 14-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейський валютний союз--Фінансова політика--Фіскальна інтеграція
Кл.слова (ненормовані):
асиметричні шоки -- фіскальна конвергенція -- державний борг -- фінансові дисбаланси
Анотація: Доведено більш тісний зв'язок уразливості макроекономічного механізму ЄВС (Європейської валютної системи) з коливаннями глобальної ліквідності, ніж з відсутністю системи централізованих трансфертів. Обгрунтовано, що фіскальна конвергенція виконує самостійну стабілізуючу роль, а здатність реагувати на асиметричні шоки визначається рівнем нагромадженого боргу. Окреслено можливості забезпечення фіскальної конвергенції, суверенної платоспроможності та здатності реагувати на асиметричні шоки без ризику боргової нестабільності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Коптюх, Олена.
    Вплив рефінасування банків на інноваційний розвиток економіки у післякризовий період [Текст] / Олена Коптюх // Банківська справа. - 2015. - № 1-2. - С. 117-125 : граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційний розвиток України--Рефінансування банків
   Монетарна політика України--Рефінансування

Кл.слова (ненормовані):
центральний банк -- міжбанківський кредитний ринок -- державний борг -- фінансова криза -- нестандартні інструменти
Анотація: Досліджується вплив рефінансування банків на інноваційний розвиток економіки. Виявлено, що одним із способів фінансування інноваційного розвитку економік розвинутих країн, особливо у післякризовий період, виступає рефінасування банків.

Є примірники у відділах:
(10.08.2015р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

10.


    Кудряшов, В. П.
    Коригування публічних бюджетів у період загострення фіскальних ризиків [Текст] / В. П. Кудряшов // Економіка України. - 2015. - № 7. - С. 41-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державні фінанси--Бюджетне регулювання
Кл.слова (ненормовані):
дефіцит сектору державного управління -- державний борг -- фіскальна консолідація -- посилення контролю -- бюджетні видатки -- податкова реформа -- фінансування фіскального дефіциту
Анотація: Розкрито причини загострення ризиків розбалансування публічних бюджетів у зарубіжних країнах у посткризовий період. Висвітлено механізми коригування фіскальних диспропорцій, що застосовуються в рамках програм фіскальної консолідації у державах-членах ЄС. Розглянуто позитивні та негативні впливи їх запровадження на економічне зростання, зайнятість, забезпечення фінансової стабільності. Запропоновано заходи, спрямовані на досягнення стійкого стану державних фінансів у нашій країні з урахуванням позитивного та негативного досвіду фіскального коригування за кордоном.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-25 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)