Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Азот<.>
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30  
1.


    Іваніна, В. В.
    Вплив альтернативних систем удобрення на фонд мінерального азоту ґрунту та продуктивність буряків цукрових [Текст] / В. В. Іваніна, М. С. Данюк // Вісник аграрної науки. - 2022. - № 10. - С. 5-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Буряки цукраві--Удобрення--Грунти--Мінеральний азот
Анотація: Мета статті - сформувати сприятливі умови азотного режиму ґрунту та досягти високої продуктивності буряків цукрових через оптимізацію строків унесення азотних добрив, уведення до системи удобрення деструктора соломи, мікродобрив і регулятора росту.


Дод.точки доступу:
Данюк, М. С.

Знайти схожі

2.


    Генін, Всеволод.
    Індекс NDVI: як він робить життя агронома простішим [Текст] / Всеволод Генін // Агроном. - 2021. - № 2. - С. 200-201 : фот. цв.
Рубрики: Землеробство--Інноваційні технології
Кл.слова (ненормовані):
хлорофіл -- вегетаційний індекс -- азот
Анотація: У статті розповідається про те, що таке індекс вегетації NDVI і як його використовувати при аналізі своїх полів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Бренд – фоліарні добрива для максимальних врожаїв [Текст] // Агроном. - 2021. - № 2. - С. 22-23 : рис., табл.
Рубрики: Добрива--Підживлення позакореневе
Кл.слова (ненормовані):
агрозаходи -- азот -- фосфор
Анотація: В умовах інтенсивного аграрного виробництва позакореневе підживлення стало обов'язковою складовою системи удобрення високопродуктивних сортів і гібридів, яке, поряд із основним внесенням добрив, допомагає рослині максимально розкрити свій потенціал.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


   
    Обґрунтування методів розрахунку вилучення азоту (нітрифікація) в біореакторах з використанням біоплівкових моделей [Текст] / О. Я. Олійник, С. В. Телима, Ю. І. Калугін, Є. О. Олійник // Екологічна безпека та природокористування : зб. наук. праць. - 2021. - Вип. 2 (38). - С. 18-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Азот--Вилучення--Біореактори--Біоплівкові моделі
Анотація: Наведена математична модель і розрахунки параметрів очистки стічних вод від сполук амонійного азоту (нітрифікація) в біореакторах з додатковим облаштуванням в їх об’ємі закріпленого біоценозу у вигляді біоплівки. Дана оцінка впливу різних факторів на параметри очистки.


Дод.точки доступу:
Олійник, Олександр Якович; Телима, Сергій Васильович; Калугін, Юрій Іванович; Олійник, Євген Олександрович

Знайти схожі

5.


    Логінова, Ірина.
    Азот на лист: що потрібно врахувати для його найвищої ефективності [Текст] / Ірина Логінова // Агроном. - 2021. - № 4. - С. 30-34
УДК
Рубрики: Добрива--Агротехнологія--Озимі зернові культури

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Кудря, Н. А.
    Вплив попередників озимої пшениці на вміст поживних речоин у ґрунті [Текст] / Н. А. Кудря, С. І. Кудря , А. М. Звонар // Агроном. - 2020. - № 1. - С. 92-96 : табл., фот. цв.
Рубрики: Озима пшениця--Вирощування--Поживні речовини
Кл.слова (ненормовані):
азот -- чистий пар -- бактерії -- сівозміни
Анотація: Розробка питань підвищення продуктивності пшениці озимої за рахунок більш оптимального розміщення її після кращих попередників має велике теоретичне та практичне значення, оскільки окремі агрохімічні показники родючості ґрунту залежать від впливу різних попередників. У статті наведено результати досліджень впливу попередників озимої пшениці на вміст поживних речовин у ґрунті.


Дод.точки доступу:
Кудря , С. І.; Звонар, А. М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Коваленко, І. М.
    Екологічна диференціація як фактор співіснування рослин у нижніх ярусах лісових фітоценозів [Текст] / І. М. Коваленко // Доповіді Національної академії наук України. - 2020. - № 3. - С. 100-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екологія--Лісові чагарники
   Біогеоценози

Кл.слова (ненормовані):
Азот -- Грунт -- Екологічна диференціація -- Ніша екологічна -- Пластичність фенотипічна
Анотація: Проаналізовано велику групу видів рослин, що формують трав'янисто-чагарниковий ярус лісових фітоценозів на Північному Сході України. За результатами зроблено висновок, що механізм екологічної диференціації є для лісових екосистем універсальним і доповнений механізмом розбіжностей екологічних ніш та фенотипічною пластичністю.


Знайти схожі

8.


    Шульц, П.
    Кукурудза любить азот [Текст] / П. Шульц // Агроном. - 2020. - № 3. - С. 118-120 : іл., табл.
Рубрики: Кукурудза--Мінеральні добрива
Кл.слова (ненормовані):
удобрення кукурудзи -- врожайність кукурудзи -- ґрунти
Анотація: Незважаючи на постійний прогрес селекції, середні врожаї зерна кукурудзи, які отримують фермери, все ще значно відрізняються від потенціалу врожайності сучасних гібридів. Основні причини нижчих показників - занадто високий рівень кислотності ґрунтів, незбалансованне забезпечення поживними речовинами, а також недостатня адаптація системи удобрення до потреб культури. Особливо це стосується динаміки поглинання рослинами поживних речовин впродовж вегетаційного періоду.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Kolomiets, O. M.
    Modeling of the oxidation of nitrogen oxides by ozone [Текст] / O. M. Kolomiets // Енерготехнології та ресурсозбереження . - 2020. - № 4. - С. 56-62. - Бібліогр.: с. 61, 62 (5 назв)
Рубрики: Азот--Окислення
Анотація: Представлено математичну модель процесу окислення озоном оксидів азоту у хімічному реакторі. Відповідність моделі реальному процесу перевірена шляхом порівняння результатів розрахунків з даними фізичних експериментів на лабораторній установці. Викладено результати числового моделювання процесу у реакторі з використанням вказаної математичної моделі. За результатами виконаних розрахунків виявлено вплив вихідних параметрів процесу на його робочі характеристики, зокрема на ефективність перетворення монооксиду азоту у діоксид. На підставі аналізу розрахованих характеристик визначено оптимальні параметри роботи реактора на різних режимах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Петренко, Іван.
    Атува(ТМ) - нове рішення інокуляції сої [Текст] / Іван Петренко, Світлана Чоні // Агроном. - 2020. - № 4. - С. 120-121 : іл.
Рубрики: Соя--Добрива
Кл.слова (ненормовані):
живлення сої -- азот -- інокуляція сої
Анотація: Серед основних елементів живлення рослин азоту належить одне з чільних місць. Невичерпним його джерелом є атмосфера, 78% складу якої становить саме цей елемент. У повітрі над 1 га земної поверхні міститься понад 80 тис. т молекулярного азоту. Проте ні люди, ні тварини, ні більшість рослин не здатні засвоювати його в такій формі.


Дод.точки доступу:
Чоні, Світлана
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)