Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (123)Буковина (289)Шевченко Т. Г. (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Інформація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 856
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


   
    ка інформація має розміщуватися на маркуванні дієтичних добавок? [Текст] / Пресслужба "Щотижневика АПТЕКА" // Apteka.UA. - 2023. - 6 листоп. (№ 43). - С. 6
Рубрики: Дієтичні добавки--Інформація на етикетці--Реклама--Аптечна діяльність


Знайти схожі

2.


    Чухраєва, Наталія.
    Автоматичний міжнародний обмін податковою інформацією: особливості попередніх умов запровадження в Україні під час воєнного стану [Текст] / Н. М. Чухраєва, Я. В. Олійник // Фінанси України. - 2022. - № 5. - С. 102-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова інформація--Воєнний стан--Міжнародний обмін--Україна, 21 ст.
Анотація: В статті ідеться про оцінювання підходів у сфері міжнародного обміну інформацією у податкових цілях та стану імплементації суттєвих попередніх умов запровадження звіту в розрізі країн міжнародної групи компаній.


Дод.точки доступу:
Олійник, Яна

Знайти схожі

3.


    Поліщук, О. В.
    Біофізичні аспекти електромагнітної теорії сприйняття зором людини світової інформації видимого діапазону [Текст] / О. В. Поліщук, О. Ф. Тиханова // Ukrainian Neurosurgical Journal. - 2022. - № 3. - С. 17-24. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електромагнітна теорія--Біофізичні аспекти--Зір людини--Світлова інформація
Анотація: Мета: створити електромагнітну модель розпізнання людиною світлової інформації, яку вона отримує у видимому діапазоні світла, що дає змогу строго та на підставі розрахунків довести її спроможність, а також моделі електронних схем, які ілюструють, як простими з'єднаннями палички та колбами можуть забезпечити її реалізацію, і на їхній основі запропонувати гіпотизу про передачу перетвореної інформації в режимі реального часу в центральну нервову систему (ЦНС), а також гіпотезу об'ємного сприйняття зоровим аналізатором та ЦНС зовнішньої інформації.


Дод.точки доступу:
Тиханова, О. Ф.

Знайти схожі

4.


    Баранецька, Анна.
    Інформаційна діяльність: інтерпретація явища в контексті бізнесу [Текст] / Анна Баранецька // Вісник Книжкової палати. - 2022. - № 2. - С. 42-47. - Бібліогр.: 17 назв
Рубрики: Інформація--Інформаційна діяльність в бізнесі--Інформаційне забезпечення бізнесу
Кл.слова (ненормовані):
бізнес-процес, бізнес-інформація
Анотація: Метою статті є осмислення інформаційної діяльності у сфері бізнесу як багатофункціонального явища.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Шипулін, Володимир.
    Обгрунтування напряму побудови єдиної інформаційної системи нерухомості [Текст] / Володимир Шипулін // Землевпорядний вісник. - 2022. - № 1. - С. 24-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельний кадастр--Геопросторова інформація--Кадастр нерухомості--Інформаційна система--Україна
Анотація: Представлено загальні рамки побудови єдиної інформаційної системи нерухомості з використанням положень методології інтегрованої системи геопросторової інформації Організації Об'єднаних Націй та Світового банку (IGIF).


Знайти схожі

6.


    Олійник, Яна.
    Конфіденційність податкової інформації, що підлягає автоматичному обміну: імперативи забезпечення [Текст] / Я. В. Олійник, Н. М. Чухраєва // Фінанси України. - 2022. - № 2. - С. 99-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова інформація--Конфіденційність--Імперативи забезпечення
Анотація: У статті викладено аналіз міжнародних підходів та найкращого досвіду забезпечення конфіденційності й відповідного рівня захисту інформації, яка є предметом обміну між країнами - учасницями ОЕСР у процесі реалізації заходів Плану дій BEPS та визначення імперативів їх застосування.


Дод.точки доступу:
Чухраєва, Наталія

Знайти схожі

7.


    Кічурчак, Маріанна Василівна.
    Структурні зміни у секторі інформації та комунікації в системі креативної економіки країн ЄС: досвід для України [Текст] / Маріанна Кічурчак // Економіка і прогнозування. - 2022. - № 3. - С. 115-130. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Креативна економіка--Інформація і комунікація--Країни ЄС--Досвід
Анотація: Одним із важливих чинників формування креативної економіки в країнах ЄС та Україні є розвиток сектора інформації та комунікації (СІК). Метою статті є оцінка особливостей структурної трансформації СІК у країнах ЄС в умовах становлення і розвитку креативної економіки та визначення головних напрямів адаптації цього досвіду до соціально-економічної ситуації в Україні. Використано наукові методи індукції, дедукції, аналізу, синтезу, статистичного оцінювання варіації, багатофакторного регресійно-кореляційного аналізу.


Знайти схожі

8.


    Шманатова, Микита Сергійович.
    Формування інформаційного простору на тимчасово окупованих територіях України: як інформація окуповує реальність [Текст] / Микита Сергійович Шманатова // Стратегічна панорама. - 2022. - № 2. - С. 28-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Російсько-українська війна--Інформаційний простір--Окупація--Пропаганда--Україна
Анотація: У статті проаналізовано інформаційну та частково організаційну політику на територіях України, які потрапили під тимчасову окупацію після широкомаштабного воєнного вторгнення Росії 24 лютого 2022 р. Встановлено послідовність формування тимчасової окупаційної влади, створення нового інформаційного простору на тимчасово захоплених територіях. Висвітлено поточний стан сформованих окупаційних структур та діяльність російської окупаційної влади щодо цього. Запропоновано аргументацію, чому місцеве населення особливо вразливе до інформаційного впливу в умовах тимчасової окупації.


Знайти схожі

9.


    Дроб’язко, Володимир.
    Охорона технічних засобів захисту та інформації про управління правами в Європейському Союзі [Текст] / Володимир Дроб’язко // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2022. - № 3. - С. 46-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Авторське право--Технічні засоби захисту--Інформація про управління правами--Європейський Союз
Анотація: У статті досліджуються правові аспекти охорони технічних засобів захисту та інформації про управління правами в Європейському Союзі. Зобовʼязання відносно зазначеного захисту вперше передбачені статтями 11 і 12 Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності (далі - ВОІВ) про авторське право та 18 і 19 Договору ВОІВ про виконання і фонограми. Проаналізовано положення статті 6 «Зобов’язання, пов’язані з технологічними засобами» та 7 «Зобов’язання щодо інформації про управління правами», глави 3 Директиви 2001/29/ЄС від 22 травня 2001 р. про гармонізацію певних аспектів авторського права і суміжних прав у інформаційному суспільстві.


Знайти схожі

10.


    Горовий, Валерій Микитович.
    Стратегічні комунікації в науково-інформаційному процесі сучасності [Текст] / Валерій Микитович Горовий // Вісник Національної академії наук України. - 2021. - № 3. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційна діяльність--Інформаційні комунікації
Кл.слова (ненормовані):
стратегічні комунікації -- інформаційні комунікації -- наукова інформація -- академічна наука -- управлінські структури -- комп’ютеризація -- творчий потенціал суспільства -- бібліотечні установи
Анотація: Розглянуто роль стратегічних інформаційних комунікацій у розвитку академічної науки та особливості їх застосування в рамках Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності на період до 2030 року з метою формування національної інноваційної екосистеми. Показано, що актуальність таких інструментів керування процесом використання здобутків вітчизняної науки в суспільній практиці постійно зростає.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)