Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Каталог газет (1)Буковина (15)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Інтерес<.>
Загальна кількість знайдених документів : 248
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Абрамович, Ігор.
    Стабільний інтерес у нестабільний час [Текст] / Ігор Абрамович // Антиквар. - 2022. - № 4. - С. 72-75 : кол. іл
Рубрики: Художники українські--Персоналії--Україна, 20-21 ст.


Дод.точки доступу:
Криволапа, Анатолій Дмитрович (укр. художник, майстер укр. нефігуратив. малярства та пейзажу ; 1946-) \про нього\

Знайти схожі

2.


    Оніщенко, Наталія Миколаївна.
    Правові потреби у фокусі наукових праць [Текст] / Н. М. Оніщенко // Держава і право : зб. наук. праць. - 2021. - Вип. 89. - С. 4-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правові потреби--Законний інтерес--Можливості
Анотація: Аналізується сутність категоріального вивчення природи цього явища правової дійсності. Окремий вектор дослідження - "арсенал" засобів щодо унормування задоволення правових потреб.


Знайти схожі

3.


    Іваненко, Павло.
    Інтерес до творчості не згасає [Текст] / Павло Іваненко ; інт-ю зап. Олександр Фандєєв // Охорона праці. - 2021. - № 3. - С. 22-23
Рубрики: Діти--Образотворче мистецтво--Малювання--Охорона праці
   Загальноосвітні навчальні заклади--Навчальні дисципліни--Образотворче мистецтво

Кл.слова (ненормовані):
батьки -- діти -- естетичне виховання -- безпека життєдіяльності -- охорона праці очима дітей
Анотація: Інтерв‘ю з переможцем Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка ”Охорона праці очима дітей” 2011 року.


Дод.точки доступу:
Фандєєв, Олександр \інт-ю зап.\

Знайти схожі

4.


    Шевчук, Олександр.
    Сектор безпеки України як об’єкт публічного адміністрування / Олександр Шевчук // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 138-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна безпека--Публічне адміністрування--Адміністративно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
сектор безпеки й оборони -- публічний інтерес -- об’єкт публічного адміністрування
Анотація: У статті розглянуто особливості регламентації сектору безпеки України як об’єкта публічного адміністрування. Установлено ознаки та види публічного адміністрування сектору безпеки України. Зазначається‚ що впровадження й розвиток публічного адміністрування сектору безпеки України визначає Угода про Асоціацію України з Європейським Союзом (2014 р.)‚ Стратегія сталого розвитку «Україна-2020»‚ Концепція розвитку сектору безпеки і оборони України‚ Стратегія національної безпеки України (2020 р.) та інші нормативно-правові акти.


Знайти схожі

5.


    Шевела, Володимир.
    Проблема диспозитивності національно-правового регулювання відносин у сфері імунізації населення в контексті статті 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод [Текст] / Володимир Шевела // Право України. - 2021. - № 3. - С. 91-102. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Вакцинація--Право на відмову--Приватний інтерес--Суспільний інтерес
   Охорона здоров'я--Імунізація населення--Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод

Анотація: Надається спроба з’ясувати співвідношення приватного інтересу та суспільного, визначити критерії пропорційності можливого обмеження прав індивідів, зокрема гарантованих ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (Конвенція), у контексті відносин у сфері імунізації населення крізь призму практики Європейського суду з прав людини.


Знайти схожі

6.


    Татакі, Д. Д.
    Сучасний стан і проблеми співробітництва Китаю та Саудівської Аравії [Текст] / Д. Д. Татакі // Регіональні студії. - 2021. - № 27. - С. 101-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні відносини--Двостороннє співробітництво--Стратегічне партнерство--Економічний інтерес--США--Китай
Анотація: Стаття присвячена актуальній тематиці взаємовідносин між Китаєм і Саудівською Аравією, які отримали бурхливий поштовх особливо у межах ініціативи "Один пояс, один шлях" і стратегії "Бачення Саудівської Аравії 2030" шляхом активізації торгівельного й економічного співробітництва між країнами. Водночас визначено, що розвиток дипломатичних відносин є прогресивним, оскільки за переод понад 35 років країни перейшли від повної відсутності відносин до створення передумов для стратегічного партнерства, яке проявляється у багатьох сферах, наприклад, зовнішньої торгівлі, енергетиці, будівництві тощо.


Знайти схожі

7.


    Попова, Анастасія.
    Професійна фінансова діяльність у сфері страхування [Текст] / Анастасія Попова // Право України. - 2021. - № 7. - С. 30-44. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Страхування--Фінансова діяльність--Страхова послуга--Страховий інтерес
Анотація: Стаття містить аналіз існуючих в економіко-правовій доктрині позицій щодо страхування як виду господарських правовідносин і страхової діяльності як виду професійної фінансової діяльності, співвідношення категорій "страхова послуга", "страховий продукт" і страховий товар", а також сформульовано визначення поняття страхового інтересу, страхової послуги, страхування і страхової діяльності та її видів.


Знайти схожі

8.


    Деревянко, Богдан.
    Міркування про необхідність запровадження концепції розвитку «приватного права» та визначення її назви і змісту [Текст] / Богдан Деревянко // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 4. - С. 245-250. - Бібліогр. 30 назв
Рубрики: Право--Концепція розвитку--Приватне право--Запровадження--Україна
Кл.слова (ненормовані):
приватний інтерес -- публічний інтерес
Анотація: Зроблено спробу визначитися чи потрібна сьогодні Україні концепція розвитку «приватного права». Умовний поділ права на «приватне» і «публічне» було проведено за часів Стародавнього Риму, а можливо і в більш ранніх державах, що було позитивним для тих часів. Сьогодні право серйозно відрізняється від права давнього світу, динамічно розвивається і постійно змінюється. Тому у статті було поставлено під сумнів доцільність продовження поділу права на «приватне» і «публічне». Погляди значної кількості сучасних учених вказують на наявність у більшості суб’єктів кожної галузі права і приватних, і публічних інтересів.

Є примірники у відділах:
СПІ (вільний)

Знайти схожі

9.


    Майданик, Любов.
    Винятки та обмеження з майнових авторських прав: баланс приватного і публічного інтересів [Текст] / Любов Майданик // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2020. - № 1. - С. 5-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Авторське право--Майнове право--Приватний інтерес--Публічний інтерес
Анотація: Стаття присвячена дослідженню питань балансу приватного та публічного інтересів через поняття винятків та обмежень з майнових авторських прав. Проаналізовано поняття вільного використання творів, що застосовується у законодавстві України, а також винятки та обмеження з авторських прав, притаманні авторському праву Європейського Союзу. Здійснено характеристику триступеневого тесту Бернської конвенції та його значення для авторського права України та ЄС. Триступеневий тест як один із засобів забезпечення балансу приватного та публічного інтересу в авторському праві може застосовуватися у законотворчій діяльності та в ході вирішення судом конкретного спору.


Знайти схожі

10.


    Ротаєнко, Анастасія.
    Правові аспекти балансу інтересів суспільства та інтересів суб'єктів права інтелектуальної власності у сфері охорони здоров'я [Текст] / Анастасія Ротаєнко // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2020. - № 2. - С. 80-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Охорона здоров'я--Інтелектуальна власність--Інтерес--Правові аспекти
Анотація: У статті досліджено проблематику дотримання балансу інтересів суб’єктів права інтелектуальної власності та інтересів суспільства у сфері медицини та фармації. Проаналізовано історичний розвиток теми, механізми забезпечення досліджуваного балансу в законодавстві України та на рівні міжнародно-правових договорів нашої держави. Розглянуто суперечності між уже встановленими заходами дотримання балансу та запланованими реформами. Автор пропонує свої шляхи адаптації чинного законодавства з метою приведення його у відповідність до міжнародно-правових зобов’язань України.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)