Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Інноваційність<.>
Загальна кількість знайдених документів : 31
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-31   31-31 
1.


    Brzozowska, A.
    Sources and determinants of enterprises’ innovativeness [Text] / A. Brzozowska, M. Dacko, A. Kalinichenko // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 9. - P182-188. - Бібліогр.: 23 назви
Рубрики: Економіка підприємства--Інновації--Інноваційність підприємств
Анотація: У статті розглянуто теоретичні аспекти поняття інноваційності, що мають особливе значення в бізнес-практиці. Систематизовано джерела та детермінанти інноваційності компаній, а також виявлено роль інформації в цих процесах. Розглянуто чотири основні категорії: інновації продукції, процесів, маркетингові та організаційні, оскільки саме вони відіграють особливу роль у функціонуванні компанії та її успішності на ринку. Увагу зосереджено на змінах в розумінні інновацій у турбулентному середовищі, в умовах агресивної глобалізації та значної конкуренції.


Дод.точки доступу:
Dacko, M.; Kalinichenko, A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Kozubikova, L.
    Differences in innovativeness and risk-taking between microenterprises and SMEs: Czech Republic case study [Text] / L. Kozubikova // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 3. - P167-177 : рис., табл. - Бібліогр.: 28 назв
Рубрики: Економіка підприємства--Мікропідприємства -- Малі та середні підприємства--Інновації -- Фінансові ризики від інновацій--Інноваційність -- Сприйняття ризиків--Чеська Республіка
Анотація: У статті досліджено підходи до інноваційності та сприйняття ризиків мікропідприємствами Чеської Республіки у протиставленні до малих та середніх. Результати показали, що всі досліджені підприємства вважають інноваційну політику складовою власної корпоративної політики. 62% опитаних регулярно розробляють нові продукти, 38% – інвестують значні суми у розвиток нових методів та технологій роботи. З приво- ду ризику результати опитування виявили, що 28% власників бізнесу вважають, що вміють керувати власними фінансовими ризиками, 45% – намагаються мінімізувати фінансові ризики шляхом створення резервів. Значна статистична різниця між мікропідприємствами та МСБ існує у підходах до інновацій, а також до ризиків, за виключенням оцінювання власної здатності керувати фінансовими ризиками.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Pitic, G.
    The influence of clusters strength and specialization on regional innovativeness: comparative analysis of Hungary, Bulgaria, Greece, Romania and Serbia [Text] / G. Pitic, N. Savic, M. Dzunic // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 1. - Р. 281-288 : табл., рис. - Бібліогр.: 14 назв
Рубрики: Економіка країн Європи -- Регіональна економіка--Інновації--Інноваційність регіонів--Кластери
Анотація: У статті досліджено залежність між кластерами та інноваційністю регіонів, зокрема, залежність інноваційності від потужності та спеціалізації кластера. Досліджено дані по 5 країнах – Угорщині, Болгарії, Румунії, Греції та Сербії. Статистичні дані взято зі Звіту про глобальну конкурентоспроможність, а також з джерел національної статистики. Методологія дослідження належить Європейській спостережній раді за розвитком кластерів. Зокрема, проаналізовано кореляцію між потужністю та спеціалізацією кластера та кількістю патентів як індикатору інноваційності регіону. Результати аналізу даних виявили, що більш потужний портфоліо кластерів у регіоні підвищує його інноваційність, при чому дана кореляція стає ще більш суттєвою для економічно розвинених регіонів. Географічна спеціалізація кластерів регіону підвищує шанси на практичне впровадження патентів, що в подальшому позитивно впливає на інноваційність регіону. Мапування кластерів проведено на основі Номенклатури територіальних одиниць для цілей статистики (2-ий рівень). Дослідження може бути продовжене для 3-ого рівня Номенклатури, а також шляхом включення у порівняння інших країн.


Дод.точки доступу:
Savic, N.; Dzunic, M.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Єрмоленко, О.
    Corteva Agriscience: зваженість, стабільність, інноваційність - від сезону до сезону [Текст] / О. Єрмоленко // Пропозиція : Головний журнал з питань агробізнесу. - 2020. - N 10. - С. 18-19
Рубрики: Аграрний бізнес--Іноземні компанії--Медіа Клуб--Фінансові інструменти
Анотація: Інструменти підтримки бізнесу, зокрема фінансових рішень.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Іщук, С. О.
    Методичний підхід до комплексного оцінювання функціонування промислового сектору економіки на мезорівні [Текст] / С. О. Іщук, Л. Й. Созанський // Регіональна економіка. - 2022. - № 1. - С. 62-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Промисловість--Інтегральна оцінка--Ефективність
Кл.слова (ненормовані):
промисловість -- регіони -- ефективність -- інноваційність -- таксономічні показники -- інтегральна оцінка
Анотація: Розроблена методика комплексного оцінювання ефективності функціонування промислового сектору економіки на мезорівні, яка апробована на прикладі регіонів Польщі. Вона передбачає три основні етапи: розрахунок рівня індустріальності економіки та інноваційності промисловості країни та її регіонів; проведення інтегрального оцінювання ефективності промислового сектору економіки; ранжування регіонів за значеннями таксономічних показників поточного стану й динаміки розвитку, а також підсумкового інтегрального показника ефективності функціонування промисловості. Результати оцінювання промислового сектору економіки Польщі дозволили умовно виділити три групи регіонів за типом їхньої промисловості. Перша група - традиційно промислові воєводства з високим рівнем індустріальності економіки, але з ознаками зниження потенціалу, потребою в диверсифікації та оптимізації структури промисловості. Друга група - воєводства з невисокою часткою у промисловості країни. Для них характерні середні або низькі значення часткових показників поточного стану трудової активності, але високі - показників інноваційної активності та більшості показників динаміки. Третя група - воєводства з неіндустріальним типом економіки та переважно низькими значеннями показників активності промисловості.


Дод.точки доступу:
Созанський, Л. Й.

Знайти схожі

6.


    Андрущенко, Віктор Петрович.
    Інноваційність розвитку в стратегії українського державотворення, розвитку науки, освіти і культури [Текст] : рецензия / В.П. Андрущенко // Вища освіта України. - 2009. - № 2. - С. 120-124
Рец. на Феномен інновації: освіта, суспільство, культура . - .- К.: Педагогічна думка, 2008 .- 471 с.

Рубрики: Загальний творчій застій --
   Реформування "посттоталітарного" суспільства

   Аналіз конституційних проектів

Кл.слова (ненормовані):
Глобалізація -- Самоідентифікація


Знайти схожі

7.


    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Інноваційність цілісних науково-виробничих формувань в умовах поступу до неоекономіки [Текст] / Олександр Бутнік-Сіверський // Теорія і практика інтелектуальної власності. - 2018. - № 2. - С. 49-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційність--Науково-виробничі формування--Неоекономіка
Анотація: У статті досліджуються ознаки термінів "інноваційність" і "рівень інноваційності", їхня відмінність і розкривається природа інноваційності як особливої ознаки, що характеризує результат динамічного, системного та цілеспрямованого оновлення цілісних науково-виробничих формувань. Розвивається концепція потрійної спіралі для формування системи взаємовідносин між органами державного управління, бізнесовими структурами та науковими організаціями в умовах поступу до неоекономіки, де розвивається менеджмент комерціалізації та капіталізації інтелектуальної власності.


Знайти схожі

8.


    Вергунов, В. А.
    Національна сільськогосподарська бібліотека НААН та ННЦ "Інститут аграрної економіки": 100 років у системі організації інформаційного забезпечення галузевого дослідництва в Україні [Текст] / В. А. Вергунов // Економіка АПК. - 2017. - № 6. - С. 94-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка АПК--Наукове забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інноваційність -- архівні джерела -- інформаційне забезпечення
Анотація: Метою даної статті являється висвітлення сполученої історії Національної наукової сільськогосподорської бібілотеки НААН та ННЦ "Інституту аграрної економіки" у системі взаємодоповнюючої організації інформаційного забезпечення галузевого дослідництва. Через архівні пошуки було встановлено, що при використанні задекларованих чинним законодавством основних функцій ННСГБ НААН досить ефективно і взаємодоповнююче співпрацювала з ННЦ "ІАЕ".


Знайти схожі

9.


    Верховод, І.
    Інформатизація, інноваційність та продуктивність праці: дослідження взаємозв'язку [Текст] / І. Верховод // Україна: аспекти праці. - 2012. - № 2. - С. 36-41. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Суспільне виробництво--Інформатизація
Анотація: У статті досліджуються зв'язки між інформатизацією праці, зростанням вагомості її інноваційної складової та динамікою продуктивності праці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Давидова, І.
    Інноваційність в управлінні діяльністю документно-комунікаційних структур / І. Давидова // Вісник Книжкової палати. - 2009. - № 1. - С. 28 - 31. - Бібліогр. с. 31 (8 назв)
Рубрики: Бібліотечна справа--Документно-комунікаційні структури--Управлінські інновації
Анотація: Досліджуться управлінські інновації в документно-комунікаційних структурах (на прикладі бібліотек).

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-31   31-31 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)