Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Буковина (14)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=Інклюзивна освіта<.>
Загальна кількість знайдених документів : 39
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-39 
1.


    Іванюк, Олена
    Організація єдиного інклюзивнго освітнього простору : досвід Святошинського району міста Києва [Текст] / Олена Іванюк, Валентина Бобир // Дошкільне виховання. - 2018. - № 10. - С. 10-15 . - ISSN 0321-1401
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Дошкільна педагогіка--Методична робота
Кл.слова (ненормовані):
інклюзивна освіта -- співпраця педагогів і громади -- інклюзивний освітній простір
Анотація: Успішність упровадження інклюзивної освіти залежить від багатьох чинників. Серед них підтримка проекту на різних рівнях - від колективу закладу до місцевого управління освіти, від дітей до батьківської громади. Своїм досвідом забезпечення широкої взаємодії діляться педагоги Святошинського району міста Києва.


Дод.точки доступу:
Бобир, Валентина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


   
    Інтегроване інклюзивне навчання дошкільнят [Текст] // Дошкільне виховання. - 2008. - № 12. - С. 15.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Дошкільна--Семінар
Кл.слова (ненормовані):
Інклюзивна освіта
Анотація: 19-20 листопада 2008 року у Львові відбувся Всеукраїнський семінар "Надання ранньої комплексної корекційно-розвиткової допомоги та проведення лікувально-профілактичної роботи з дітьми дошкільного віку в умовах закладу нового типу"

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

3.
CUKK-VDPU
Б11


    Білецька, Л.
    Інклюзивне навчання: перші кроки в Україні [Текст] / Л. Білецька, І. Білецька // Дошкільне виховання. - 2007. - № 4. - С. 12-15.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Дошкільна--Дефектологія
Кл.слова (ненормовані):
Інклюзивна освіта -- Логопедична корекція
Анотація: Про інклюзивне навчання, яке передбачає перебування дитини з певними порушеннями в масовому загальноосвітньому класі (чи в масовій дошкільній групі), оволодіння нею знаннями, вміннями та навичками нарівні із здоровими однолітками.


Дод.точки доступу:
Білецька, І.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗПЕРІОД (1)
Вільні: ЧЗПЕРІОД (1)

Знайти схожі

4.


    Балютіна, К.
    Методичні рекомендації щодо проведення серпневих конференцій учителів початкових класів, які в 2012/2013 навчальному році працюватимуть в умовах інклюзії [Текст] / Катерина Балютіна // Початкова школа. - 2012. - № 8. - С. 16-17.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--З'їзди, конференції
   Педагогіка--Початкове навчання

Кл.слова (ненормовані):
інклюзивна освіта
Анотація: У статті визначено методику проведення конференцій учителів початкових класів з теми "Інклюзивна освіта". Підкреслено значну роль підготовки педагогічних кадрів, які здійснюють інклюзивне навчання. Додаток до статті містить нормативно-законодавчу базу України з питань інклюзивної освіти.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


    Баштаненко, Ольга
    Сьогодні - це завтра, про яке ми потурбувалися вчора [Текст] : [розвиток освітянської галузі м. Дніпродзержинська] / Ольга Баштаненко // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2013. - № 5. - С. 8-14. - Зміст: Один із секретів успіху освітянського керівника [О.М. Баштаненко] / О. Виговська.
Рубрики: Освітянська галузь--Розвиток--Дніпродзержинськ, 2002-2013 рр.
Кл.слова (ненормовані):
оптимізація мережі навчальних закладів -- профільна освіта -- інклюзивна освіта -- психолого-медико-педагогічна консультація -- інтерактивні комплекси -- самостійна фінансова діяльність -- додаткові джерела фінансування
Анотація: У статті йдеться про розвиток освітянської галузі міста Дніпродзержинська протягом останніх 10 років, акцентовано увагу на сучасних формах організації управлінської діяльності. Презентовано інноваційні напрями функціонування навчально-виховних закладів, результати співпраці міської влади, громадськості та навчально-виховних установ.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Воронська, Наталія.
    Особливості спілкування дітей з особливими потребами в закладах середньої освіти / Н. Воронська // Особлива дитина: навчання і виховання : наук., навч., інформ. журнал. - 2019. - № 1. - С. 42-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Спеціальна педагогіка--Інклюзивна
Кл.слова (ненормовані):
спілкування -- діти з особливими потребами -- загальноосвітні школи -- інклюзивна освіта
Анотація: У статті проведено теоретичний ананліз основних напрямів взаємодії в загальноосвітній школі: учень-учень, учень-учитель, учень-батьки. Зазначено основні види спілкування, враховуючи віковий розвиток дитини. Описано специфіку спілкування дітей з особливими потребами за нозологіями: діти з порушеннями мовлення, зору, слуху, опорно-рухового апарату, інтелектуального та психічного розвитку, аутична дитина. Також коротко окреслюється загальна специфіка кожної нозології за обраною класифікацією. У результаті виділено деякі загальні риси таких дітей. Стаття є підгрунтям для подальших практичних досліджень у галузі інклюзивної освіти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Гладун, Ольга
    Семеро сліпих мишенят : вистава в стилі "люди і ляльки" (за мотивами давньоіндійської притчі) [Текст] / Ольга Гладун // Дошкільне виховання. - 2019. - № 1. - С. 30-33 . - ISSN 0321-1401
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Дошкільна педагогіка--Моральне виховання
Кл.слова (ненормовані):
театралізована казка -- інклюзивна освіта -- інклюзивний освітній простір -- виховання засобами театру -- толерантність -- кольоротерапія -- художня діяльність
Анотація: "Мета інклюзивної освіти - дати кожній дитині відчути себе повноцінним членом соціуму. Але не менш важливо підготувати соціум до прийняття людей, які є в чомусь інакшими. Основи толерантності, любові до ближнього закладаються змалку, і значною мірою в цьому допомагає казка. До вашої уваги - приклад вистави, показаної дорослими дітям, яка дала поштовх широкому обговоренню важливих проблем".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


   
    Дитина з особливими потребами [Текст] // Фізичне виховання в школах України. - 2014. - № 10. - 1-8 (Пілотний випуск)
Рубрики: Педагогіка--Дефектологія
Кл.слова (ненормовані):
інклюзивна освіта -- дефектологія -- корекційна робота
Анотація: У пілотному випуску представлені статті-поради вчителю Дубейко Л. О. Діти з особливими освітніми потребами в знз, Щербина Т. В. Наодинці вдома : урок курсу "Основи здоров'я" у 1-му класі (для дітей із ДЦП), Скрипник Я. Ю. Використання ізотерапії та хромотерапії як арт-терапевтичного засобу в роботі з дітьми зі зниженим зором.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

9.


    Дичківська, Ілона
    Інклюзивна освіта: шляхи впровадження [Текст] / Ілона Дичківська // Дошкільне виховання. - 2013. - № 12. - С. 3-6 . - ISSN 0321-1401
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Дошкільна--Інклюзивна освіта
Кл.слова (ненормовані):
інклюзивна освіта -- інклюзивний дитсадок -- інклюзія в дошкіллі
Анотація: Одним із важливих завдань освітньої політики є впровадження інклюзивної освіти. Подано алгоритм уведення інклюзивної практики в роботу дитсадка.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


   
    Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення [Текст] : реферат.-аналіт. огляд матеріалів Парламенських слухань у Верховній Раді / уклад.: Ольга Виговська [та ін.] // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2013. - № 6. - С. 4-18 : табл. - Зміст: Шкільний автобус ; Державні стандарти ; Педагогічні кадри ; Інклюзивне навчання ; Загальна середня освіта України у світлі міжнародних порівняльних досліджень ; Шкільна освіта в судженнях учителів, учнів, батьків ; Забезпечення шкіл засобами навчання ; Учасники Парламентських слухань на тему: "Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення" (23 жовтня 2013) ; Коло питань для перспективного вирішення
Рубрики: Загальна середня освіта--Парламентські слухання--Україна--Київ, 2013 р., 23 жовтня
Кл.слова (ненормовані):
загальна середня освіта -- стан -- шляхи поліпшення -- якість -- тести -- ЗНО -- освітні стандарти -- інклюзивна освіта -- матеріально-технічна база -- міжбюджетні транферти -- педагогічні кадри -- законодавча база та її урегулювання -- нормативи -- державні програми та проекти -- міжнародні порівняльні дослідження
Анотація: Учасники парламентських слухань на тему: "Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення", що відбулися 23 жовтня 2013 року, розглянули широке коло питань щодо сучасного стану та перспектив розвитку освіти України, подальшого поліпшення її доступності та якості, з'ясували підвалини законодавчого та нормативного регулювання загальної середньої освіти в Україні та встановили, що на нинішньому етапі вона не в повній мірі відповідає сучасним реаліям, потребам суспільства, індивідуальним запитам особистості, інноваційному розвитку економіки та інтеграції в європейський освітній простір. Як можна виправити це становище - в рекомендаціях і пропозиціях учасників парламенських слухань. Редакційний колектив вирішив познайомити широкий читацький загал з матеріалами, які готувалися до Парламенських слухань, були заслухані їх учасниками та враховані в остаточному документі - рекомендаціях Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України, за ініциативою якого й були підготовлені та проведені ці слухання.


Дод.точки доступу:
Виговська, Ольга \уклад.\; Виговський, Олексій \уклад.\; Годецька, Тетяна \уклад.\; Захарченко, Владислав \уклад.\; Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення, парламентські слухання (23 жовтня 2013 р. ; Київ)
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-39 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)