Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (10)Буковина (31)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ІНФРАСТРУКТУРА<.>
Загальна кількість знайдених документів : 480
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Sibirskaya, E. V.
    Cluster typology of Russian regions based on their innovation and investment infrastructure evaluation [Text] / E. V. Sibirskaya, L. V. Oveshnikova, G. A. Sosedov // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 7. - P231-239 : табл. - Бібліогр.: 34 назви
Рубрики: Економіка Росії--Регіональна економіка--Кластерна типологія регіонів--Інноваційна інфраструктура--Інвестиційна інфраструктура
Анотація: У статті з позицій кластерного підходу вивчено соціально-економічний стан регіонів і створено на цій основі типологію регіонів Росії, базуючись на оцінюванні інноваційної і інвестиційної інфраструктури. Розв’язано 2 задачі: перша з них – проведено аналіз забезпеченості регіонів РФ інноваційною інфраструктурою; друга – оцінено рівень забезпечення регіональної економіки інвестиційною інфраструктурою. Проведені дослідження дозволили виявити пріоритети, які значно впливають на розвиток інфраструктурного забезпечення регіональної економіки.


Дод.точки доступу:
Oveshnikova, L. V.; Sosedov, G. A.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Теленик, Сергій.
    Cтратегічні норми як регулятор правових відносин у сфері захисту критичної інфраструктури [Текст] / Сергій Теленик // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 10. - С. 156-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Критична інфраструктура--адміністративно-правове регулювання--Стратегічні норми--Україна
Кл.слова (ненормовані):
державна система -- нетипові норми -- субсидіарність -- ієрархія нормативно-правових актів
Анотація: Розкрито поняття та ознаки спеціалізованих норм права в системі норм права, а також окреслені місце та роль стратегічних норм у системі законодавства та правовій доктрині України. Визначено особливості стратегічних норм як регуляторів суспільних відносин у сфері захисту критичної інфраструктури, а також запропоновано авторську дефініцію поняття «стратегічні норми» та «стратегічні норми як регулятор суспільних відносин у сфері захисту критичної інфраструктури».


Знайти схожі

3.


    Kraus, N. M.
    Institutional vector of infrastructure development for innovative economy [Text] / N. M. Kraus // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 10. - Р. 96-100 : рис. - Бібліогр.: 12 назв
Рубрики: Економіка України--Інноваційна економіка--Інфраструктура інноваційної економіки
Анотація: У статті розроблено склад інноваційної інфраструктури національної економіки з урахуванням взаємозв'язків і взаємодії можливих інститутів інфраструктури інноваційної діяльності в Україні. Виявлено проблеми, що перешкоджають розвитку вітчизняної інноваційної інфраструктури. Узагальнено основні напрями державної підтримки в становленні та розбудові інноваційної економіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Lekovic, V.
    Institutions as a factor of economic growth and development: the case of Serbia [Text] / V. Lekovic // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 1. - Р. 110-119 : табл. - Бібліогр.: 13 назв
Рубрики: Економіка Сербії--Інституційна інфраструктура економіки--Інститути як фактор економічного розвитку--країни колишньої Югославії
Анотація: У статті проаналізовано ключові чинники розвитку, якості та ефективності економічних інститутів у Сербії, а також їх вплив на економічний розвиток країни. Порівняльний аналіз інституціональної інфраструктури Сербії та інших республік колишньої Югославії у співвідношенні до динаміки змін доходів досліджуваних країн на душу населення дозволив провести об'єктивне оцінювання якості інституціонального розвитку Сербії та його впливу на економічне зростання та динаміку розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Бутко, Микола.
    Modern trends and directions of human capital development = Сучасні тенденції та напрямки розвитку людського капіталу / М. Бутко, Ж. Дерій // Економіст : науковий та громадсько-політичний журнал. - 2012. - № 5. - С. 32-34 : табл. - Бібліогр.: 8 назв.
Рубрики: Ринкова інфраструктура--Людський капітал--Тенденції розвитку
Анотація: У статті розглянуто проблеми значної депопуляції населення з низькими якісними характеристиками людського капіталу, активізації міграційних процесів, нераціональної демографічної структури, зниження рівня людського розвитку. Автори розглядають людський капітал як реально задіяний потенціал людських ресурсів, оцінений у конкретних суспільно-історичних умовах існування людини, інтенсивний продуктивний фактор суспільного виробництва, який включає людські ресурси, знання, освіту, інструменти інтелектуального розвитку, середовище існування. Людський капітал – це елемент національного багатства країни, який включає інтелектуальний капітал зокрема та поглинає поняття людського потенціалу як свою укрупнену складову.


Дод.точки доступу:
Дерій, Жанна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Mazurenko, O. V.
    Pig production market in the food ensuring system of the country [Текст] / O. V. Mazurenko // Економіка АПК. - 2017. - № 10. - С. 60-63 : рис. - англ. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний ринок--Продовольче забезпечення--Свинарство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інфраструктура -- продовольчий ринок
Анотація: Відзначається, що перехід галузі свинарства на ринкові засади і практика функціонування ринку до раніше накопичених завдань додані нові, розв'язання яких ускладнюється різким скороченням державної підтримки, диспаритетом цін, зростанням вартості комбікормів, порушенням економічних відносин та іншими негативними моментами. У цих умовах не вдалося підвищити ефективність виробництва свинини й функціонування її ринку.


Знайти схожі

7.


    Maltseva, A. A.
    Russian technology park structures and their foreign analogues: the comparative analysis of average features [Text] / A. A. Maltseva // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 12. - Р. 190-202 : табл. - Бібліогр.: 17 назв
Рубрики: Економіка Російської Федерації--Інновації--Інноваційна інфраструктура--Технопарки
Анотація: У статті наведено результати комплексного дослідження, проведеного з метою виявлення основних особливостей технопаркових структур у Російській Федерації та за кордоном. Матеріали було отримано з використанням анкетування, на основі вивчення офіційних Інтернет-ресурсів та звітів технопаркових структур. Результати дослідження надають можливість виявити відмінності в показниках і характеристиках діяльності технопаркових структур у різних країнах. Ці відмінності повинні стати основою для розробки напрямків вдосконалення державної політики у сфері інновацій, а також бенчмаркінгу ефективних рішень на мікрорівні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Ksyonzhik, Iryna V..
    Socioeconomic problems of village youth in the context of joining the EU [Text] / Iryna V. Ksyonzhik // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 10. - Р. 177-184 : табл., рис. - Бібліогр.: 12 назв
Рубрики: Економіка України--Соціально-економічне становище населення--Соціально-економічні проблеми сільської молоді
   Регіональна економіка--Соціальна інфраструктура села

Анотація: У статті висвітлено основні проблеми життєдіяльності сільської молоді України; здійснено аналіз стану соціальної інфраструктури сільських територій; представлено усереднений соціальний портрет молодої людини – мешканця села; визначено основні заходи щодо поліпшення соціально-економічного стану сільської молоді.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Alvarez-Herranz, Agustin.
    Transport and infrastructures : interrelationships and research from an economic perspective [Текст] / A. Alvarez-Herranz // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 4. - С. 322-330. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Економіка транспорту
Кл.слова (ненормовані):
транспорт та інфраструктура; економіка.
Анотація: У статті продемонстровано взаємозв'язок між транспортом країни та інфраструктурною політикою, з одного боку, та економічними результатами, з іншого – зокрема, промисловою активністю, розвитком регіонів та добробутом родин. Представлено дані, що підтверджують важливість прийняття державних рішень з урахуванням специфіки країни та регіона, наявних ресурсів та ключових економічних факторів у їх взаємозв'язку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Mutize Misheck
    Working the Conundrum in Public-Private Partnerships (PPPs) for Community Benefit in South Africa [Текст] / Mutize Misheck, Mugobo Victor Virimai, Chux Gervase Iwu // Демографія та соціальна економіка. - 2018. - № 2. - С. 130-139. - Бібліогр.: с. 138-139 (26 назв)
Рубрики: Інфраструктура--Інвестиції--Півдннна Африка
Анотація: Південна Африка, як і інші африканські економіки, стикається з обмеженим фінансуванням, що визначає неможливість фінансування розвитку інфраструктури для населення, що зростає експоненціально. В останні роки в країні спостерігається хвиля протестів, пов'язаних із поганим наданням послуг, особливо в бідних громадах. Після апартеїду уряд намагався приватизувати неефективні та збиткові "напівдержавні" організації, щоб покращити надання послуг. Однак цей рух зіштовхнувся з сильним опором профспілок та представників громад, які виступали проти ініціатив приватизації, покликаних зробити послуги платними для споживачів. З огляду на усе більше розчарування бідних південноафриканських громад уряд повільно почав залучати приватний сектор для заповнення пробілів у фінансуванні шляхом публічно-приватного партнерства. І хоч воно створило можливість доступу до приватного фінансування інвестицій в інфраструктуру для уряду, широко обговорювалося, що цей механізм є реінкарнацією контроверсійної та непопулярної концепції приватизації, що не принесла результатів у минулому. У статті проаналізовано успіх публічно-приватного партнерства в фінансуванні розвитку інфраструктури в Південній Африці. Дослідження ґрунтується на інтерв'ю та використанні прикладних технологій капітального бюджетування з метою вивчення успіхів у досягненні цілей уряду та чистих вигод від публічно-приватного партнерства. Результати показують, що уряд переоцінив його можливості у вирішенні проблем інфраструктури та надання послуг. Висновки свідчать, що громадськість розглядає публічно-приватне партнерство як приватні структури, створені задля "вимивання" урядових фондів. Тому в даному дослідженні уряду рекомендовано покращити прозорість управління таким партнерством, щоб повернути довіру суспільства.


Дод.точки доступу:
Mugobo Victor Virimai; Chux Gervase Iwu
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)