Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)Буковина (9)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ІНДИКАТОР<.>
Загальна кількість знайдених документів : 89
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Puhachova, M. V.
    Using Economic Barometers to Analyze the Impact of the Covid-19 Pandemic on the National Economies [Текст] / M. V. Puhachova // Статистика України. - 2020. - № 1. - С. 59-65 : fig.
Рубрики: Світова економіка--Економічний спад--Пандемія COVID-19
   Cтатистика--Глобальні економічні барометри--Індикатор економічних настроїв--Індикатор ділової впененості за видами економічної діяльності

Анотація: У статті розглядається динаміка Глобальних економічних барометрів та відображення цими барометрами впливу на світову економіку нової пандемії. Запропоновано використовувати для оцінювання впливу пандемії на розвиток економіки індикатор економічних настроїв та індикатори ділової впевненості за видами економчної діяльності, що розраховуються державною статистикою на основі інформації обстежень якісного характеру.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Пивовар, П. В.
    Індекс doing business як індикатор розвитку бізнесу в Україні [Текст] / П.В. Пивовар, О.М. Макаренко // Економіка та держава. - 2022. - № 4. - С. 76-83. - Бібліогр.: 8 назв
Рубрики: Бізнес--Економічна оцінка
Анотація: Насьогодні одним із індикаторів умов інвестиційної та інноваційної діяльності в будь-якій країні світу є міжнародні рейтинги. Інформація про позицію країни в рейтингу є найбільш простим та надійним методом оцінки бізнес середовища в країні, при цьому відкидається потреба у глибокому вивченні нормативно-правових актів зарубіжних держав, рівня державного вручання, рівень накладних витрати тощо. Але враховуючи сучасні процеси глобалізації та діджиталізації, які вимагають відповідної реакції з боку підприємницьких та державних структур, підприємництво постійно має знаходитися на шляху розвитку, трансформації та пристосовуватися до миттєвих змін як у внутрішньому так і у зовнішньому середовищі. Саме в таких випадках роль держави у процесі адаптації підприємців до глобалізації стає найбільш вираженою, так як зі створенням належних умов держава отримує не лише збільшення обсягу надходження внутрішніх та зовнішніх інвестицій, а й підвищення рівня зайнятості населення і, як наслідок, знижуючи рівень безробіття, збільшення державного бюджету за рахунок податків та різноманітних зборів, що, в результаті, позитивно впливає на структуру ВВП країни. Метою дослідження є побудова та аналіз моделі, в якій складові індексу Doing Business виступають факторами (каталізаторами) успішності розвитку бізнесу в Україні та механізмом для покращення умов його ведення. Головним завданням дослідження є: виявлення тенденцій щодо динаміки індексу Doing Business в Україні та щодо зміни його складових, дослідження впливу складових індексу на основні індикатори економічного розвитку підприємництва.


Дод.точки доступу:
Макаренко, О.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Качинський, А.
    Індикатор могутності провідних країн світу: характер, тенденції та прогноз [Текст] / А. Качинський, Д. Молоченко // Зовнішні справи. - 2015. - № 7. - С. 32-35 : граф. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Національна безпека
Анотація: У дослідженні з єдиних методологічних досліджень розглянуто застосування системного підходу до вирішення проблем визначення індикатора могутності держави (ІМД). У результаті здійсненого аналізу ІМД отримано класифікацію провідних країн світу, характер тенденцій його зміни та розраховано регресійні прогнозні моделі ІМД - важливий інструмент системного аналізу та стратегічного планування.


Дод.точки доступу:
Молоченко, Д.

Знайти схожі

4.


    Єгоров, І. Ю.
    Інновації у сфері послуг: світовий досвід і українська практика [Текст] / І. Ю. Єгоров, Д. В. Жерновий // Проблеми науки. - 2013. - № 3. - С. 24-31. - Библиогр.: с. 31 (16 назв.)
Рубрики: Наукова діяльність
   Інноваційне обстеження

   Статистика інновацій

Кл.слова (ненормовані):
Інноваційний барометр -- Синтетичний індикатор
Анотація: В статті досліджено сучасні підходи до класифікації видів економічної діяльності у секторі послуг. Розглянуто основні етапи еволюції поглядів на інноваційні процеси у сфері послуг. Проведено огляд останнього обстеження інноваційної діяльності в Україні (2008-2010 рр.)


Дод.точки доступу:
Жерновий, Д. В.

Знайти схожі

5.


    Малік, М. Й.
    Інституційне середовище та формування соціальної відповідальності аграрних підприємств [Текст] / М. Й. Малік, В. А. Мамчур, О. Г. Шпикуляк // Економіка АПК. - 2017. - № 12. - С. 5-13 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрна політика--Реформи--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інституційне середовище -- індикатор -- соціальна відповідальність
Анотація: Мета статті - науково-аналітична оцінка сучасних практик забезпечення соціальної відповідальності суб'єктів аграрного підприємництва, зокрема великих інтегрованих агроформувань в проекції оцінки їх рівня соціальної відповідальності в суспільстві. Проведене дослідження інституційного середовища формування соціальної відповідальності аграрного підприємства та використання динамічного підходу до оцінки рівня їх відповідальності дають змогу стверджувати про їх належний рівень.


Дод.точки доступу:
Мамчур, В. А.; Шпикуляк, О. Г.

Знайти схожі

6.


    Шахно, А. Ю.
    Інституціональні перетворення в системі освіти та професійного навчання як індикатор розвитку сучасного ринку праці [Текст] / А. Ю. Шахно // Економіка та держава. - 2011. - № 11. - С. 71-76. - Бібліогр. с. 76 (7 назв)
Рубрики: Професійна освіта
Анотація: У статті розглянуті питання процесів інституціональних перетворень у системі освіти та професійного навчання. Висвітлений процес формування державної політики щодо даних претворень в Україні. Зокрема, досліджені можливі позитивні та негативні наслідки наслідки перетворень для ринку праці в Україні. При розгляді данного питання запропоновано напрями вдосконалення системи освіти та професійного навчання в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Россоха, В. В.
    Інтегральна оцінка ефективності використання матеріально-технічної бази сільського господарства [Текст] / В. В. Россоха, І. В. Науменко // Економіка АПК. - 2017. - № 1. - С. 60-67 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрна сфера--Матеріально-технічне забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
ефективність -- індикатор -- інтегральний
Анотація: Стаття присвячена проблемі забезпечення і раціонального використання матеріально-технічної бази (МТБ) сільського господарства. Встановлено невизначеність поняття МТБ в нормативно-правових документах. Опрацьовано економічну сутність категорії МТБ виробництва як сукупності матеріально-речових елементів продуктивних сил та її взаємозв'язок із виробничими відносинами. Розроблено алгоритм проведення інтегральної оцінки, що дає змогу врахувати вплив стимулюючих і дестимулюючих чинників забезпечення ефективності МТБ.


Дод.точки доступу:
Науменко, І.В.

Знайти схожі

8.


    Єрмоленко, О.
    "ІнтерАгро 2016": індикатор розвитку агробізнесу в Україні [Текст] / О. Єрмоленко, А. Сухина, Г. Жолобецький // Пропозиція : Український журнал з питань агробізнесу. - 2016. - N 12. - С. 20-30
Рубрики: Аграрна галузь--Сільськогосподарська техніка--Виставкова діяльність
Анотація: Новинки сільськогосподарської техніки та обладнання від відомих аграрних брендів.


Дод.точки доступу:
Сухина, А.; Жолобецький, Г.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Палеха, Ю. І.
    Інформаційна культура організації як індикатор стану її інформаційного забезпечення [Текст] / Ю. І. Палеха // Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія. - 2019. - № 2. - С. 87-96 : рис., табл. - Бібліогр.: 8 назв
Рубрики: Інформологія--Інформаційна культура
   Культура управління--Організаційна культура--Інформаційна культура організації

Анотація: У статті окреслена сутність інформаційної культури організації, а також йдеться про розширення уявлень про інформаційну культуру організації як складника її організаційної культури з однієї сторони та інформаційної культури суспільства з іншої.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Євтух, О. Т.
    Іпотечна криза в Україні як індикатор економічних проблем [Текст] / О. Т. Євтух, О. О. Євтух, Л. Сітовська // Вісник Національної академії наук України. - 2011. - № 10. - С. 29-35 : граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Іпотечна криза--США
   Іпотечне кредитування--Банки--Фінансове право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Криза ринку нерухомості -- Кредитування -- Довірчо-відповідальні відносини
Анотація: У статті дано визначення "іпотечна криза", представлено класифікацію іпотечних криз, деталізовано їхні причини. Проаналізовано передумови кризи в Україні, виявлено актуальні проблеми вітчизняної економіки. Запропонований метод економіко-правового нормування соціально-економічних відносин, на думку авторі,. сформує довічно-відповідальні відносини в Україні, допоможе керівництву державу і громадянам оцінювати наслідки дій суб'єктів господарювання і впливати на них.


Дод.точки доступу:
Євтух, О. О.; Сітовська, Л.

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)