Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=ЄЕП<.>
Загальна кількість знайдених документів : 18
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-18 
1.


    Хорошковський, В.
    Курсом стратегічного вибору [Текст] / В. Хорошковський; Інтерв'ю з міністром економіки та зпитань європейської інтеграції України вів В. Музика // Політика і час. - 2003. - № 11. - С. 3-8
Рубрики: Зовнішня політика України
Кл.слова (ненормовані):
ЄС -- ЄЕП -- СОТ


Знайти схожі

2.


    Пирожков, С.
    Проблеми реалізації транзитного потенціалу України у контексті розширення ЄС і формування ЄЕП [Текст] / С. Пирожков, Д. Прейгер // Економіка України. - 2005. - № 3. - С. 4-20
Рубрики: Транзитна система України--Транспортна політика
Анотація: На думку автора, питання можливості одночасної інтеграції України у ЄЕП та у ЄС залишвється проблемним як для фахівців, так і для суспільства. Але ЄЕП і єдиний європейський ринок - це для України є можливість розвивати взаємовигідне співробітництво із своїми основними економічними партнерами, обсяги торгівлі з якими постійно зростають. Інтеграція має розглядатится не як мета, а як засіб забезпечення реалізації національних інтересів, у тому числі і в транзитній сфері


Дод.точки доступу:
Прейгер, Д.
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)

Знайти схожі

3.


    Осташко, Т. О.
    Оцінка ризиків і втрат у торгівлі України від запровадження ЄЕП/Митним союзом нетарифних бар'єрів [Текст] / Т. О. Осташко, В. Е. Лір [и др.] // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 2. - С. 21-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Торгівля--Зовнішня--Україна
   ЄЕП--Україна

   Митний союз--Україна

Анотація: Розглянуто питання існуючих нетарифних бар'єрів у торгівлі між Україною та Митним союзом (Російською Федерацією, Білоруссю, Казахстаном), особливості та відмінності формування нової системи технічного регулювання у країнах ЄЕП/ Митного союзу та в Україні. Зроблено висновки стосовно доцільності застосування в Україні технічних регламентів на альтернативній основі.


Дод.точки доступу:
Лір, В.Е.; Кобута, І.В.; Олефір, В.К.; Биконя, О.С.

Знайти схожі

4.


    Ніколаєв, Є.
    ЄЕП для України: зона вільної торгівлі чи митний союз ? [Текст] / Є. Ніколаєв // Політичний менеджмент. - 2004. - № 6. - С. 115 - 128.
Рубрики: Єдиний економічний простір--України


Знайти схожі

5.


    Мусієнко, Тетяна.
    Необхідні передумови і форми взаємодії країн - учасниць ЄЕП у сфері грошово-кредитної та валютної політики [Текст] / Т. Мусієнко // Вісник Національного Банку України. - 2005. - № 1. - С. 22-25. - Бібліогр. 6.
Рубрики: Міжнародне спіробітництво
Анотація: Автор робить спробу системного аналізу проблеми, аби з`ясувати переваги та втрати у процесі економічної інтеграції в рамках ЄЕП


Знайти схожі

6.


    Кобута, І. В.
    Узгодженість регулювання зовнішньоекономічної діяльності в АПК України та Росії з принципами СОТ [Текст] / І.В. Кобута // Економіка АПК. - 2006. - № 6. - С. 149-155. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Агропромислове виробництво--Розвиток
   Зовнішня торгівля--Вступ до СОТ--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Національний режим -- Найбільше сприяння -- Імпорт -- ЄЕП
Анотація: В даній статті автор ставить за мету проаналізувати дотримання Україною та Росією при регулюванні зовнішньоекономічної діяльності в АПК основних принципів СОТ - режиму найбільшого сприяння, національного режиму, принципу прозорості, а також оцінити сумісність регіональних домовленостей у рамках ЄЕП з нормами СОТ.


Знайти схожі

7.


    Осташко, Т. О.
    Перспективи та ризики у торгівлі сільськогосподарськими товарами з країнами Єдиного економічного простору [Текст] / Т. О. Осташко // Економіка і прогнозування. - 2012. - № 1. - С. 132-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зовнішня торгівля--Сільськогосподарська продукція--ЄЕП
Анотація: Проаналізовано торговельний режим Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації та його можливі зміни після офіційного вступу Російської Федерації до СОТ.


Знайти схожі

8.


    Бульвінський, А.
    Проект Єдиного економічного простору: російське та українське бачення [Текст] / А. Бульвінський // Віче. - 2009. - № 18. - С. 14-17 : портр. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Євроінтеграція--ЄЕП
Анотація: Стратегічне бачення російською та українською сторонами проекту ЄЕП


Знайти схожі

9.


    Кебекпаева, Ж.
    Финансовая интеграция в рамках единого экономического пространства как фактор формирования единого страхового рынка [Текст] / Ж. Кебекпаева // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 9. - С. 337-343 : рис., табл. - Бібліогр.: 27 назв
Рубрики: Економіка країн-учасниць ЄЕП--Страхування--Страховий ринок
Анотація: У статті розглянуто питання формування єдиного страхового ринку на території країн-учасниць Єдиного економічного простору (ЄЕП), до складу якого входять Російська Федерація, Республіка Білорусь та Республіка Казахстан. Проаналізовано фінансово-економічні показники розвитку страхових ринків і національне страхове законодавство країн-учасниць ЄЕП. Запропоновано механізм формування єдиних правил і норм регулювання з метою гармонізації національного страхового законодавства даних країн.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Тягнибок, Олег.
    "Ні" новому союзному договору [Текст] : політичний коментар / О. Тягнибок // Розбудова держави. - 2004. - № 1-3. - С. 16-20 : фото
Рубрики: ЄЕП--Єдиний економічний простір


Знайти схожі

 1-10    11-18 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)