Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Odhiambo, Nicholas M.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Odhiambo Nicholas M.
Назва : Dynamics of sector reforms in Kenia
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 8. - С. 419-427: табл. (Шифр А669736/2011/8)
Примітки : Бібліогр. в кінці ст.
Предметні рубрики: Економіка Кенії-- Фінансова система-- Реформування
Анотація: У статті розглянуто досягнення і проблеми реформування фінансового сектору Кенії. Мотивом до написання статті стали нещодавні дебати щодо ефективності фінансової лібералізації, з одного боку, та негативний досвід лібералізації фінансового сектору у низці країн – з іншого. В цілому, у статті зроблено припущення, що принцип невтручання держави не підходить для умов Кенії, незважаючи на ту віру, яку деякі країни, що розвиваються, мають у ідеологію повної фінансової лібералізації. У статті продемонстровано, що фінансовий сектор Кенії, як і багатьох інших країн, що розвиваються, є нестабільним та схильним до провалів ринку. Тому у статті нагадується про необхідність пруденційного регулювання, яке стримує фінансові інституції від ризикованих кредитних операцій.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Odhiambo Nicholas M.
Назва : Interest rate reforms, savings and economic growth: empirical evidence from South Africa
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 7. - Р.394-404: табл., рис. (Шифр А669736/2013/7)
Примітки : Бібліогр.: 22 назви
Предметні рубрики: Кредитно-грошова система-- Заощадження-- Реформи процентних ставок --ЮАР
Анотація: У статті представлено новий погляд на динамічний взаємозв'язок між лібералізацією процентних ставок, заощадженнями і економічним зростанням у Південній Африці. Автор відповів на такі питання: I) Чи впливає лібералізація процентних ставок на зростання заощаджень у Південній Африці? II) Чи впливає рівень заощаджень, які є результатом лібералізації процентних ставок, на економічне зростання? Лібералізація процентних ставок в цьому дослідженні виведена за гнучкою процентною ставкою по депозиту. Використовуючи метод авторегресивного розподіленого лагу, доведено, що існує причинна однонаправлена залежність валових внутрішніх заощаджень від лібералізації процентної ставки. Результати також показали, що існує причинна однонаправлена залежність економічного зростання від лібералізації процентних ставок, але залежності економічного зростання від заощаджень не виявлено. Це показує, що лібералізація процентних ставок впливає на рівень заощаджень, але заощадження, які є результатом лібералізації процентних ставок, не впливають на економічне зростання. Цей висновок передбачуваний, враховуючи низький рівень заощаджень у Південній Африці протягом останніх декількох років.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Odhiambo, Nicholas M.
Назва : A chronological overview of the financial system in Tanzania
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 1. - С. 415-424: табл. (Шифр А669736/2012/1)
Примітки : Бібліогр.: 15 назв
Предметні рубрики: Фінансова система Танзанії
Анотація: У статті описано – у хронологічному порядку – монетарні реформи та розвиток фінансового сектору Танзанії за останні 3 десятиліття. Фінансовий сектор країни складається з центрального банку (Банку Танзанії), комерційних банків, банків розвитку, Поштового Банку, контрактних заощаджувальних установ, компаній з купівлі в розстрочку, заощаджувальних та кредитних товариств, неформальних депозитних та кредитних груп, а також фондової біржі Дар-ес-Саламу. На відміну від багатьох країн, що розвиваються, Танзанія проводила реформи поступово. Черговість фінансових реформ протягом 1990-2000 рр. у Танзанії відповідає порядку, рекомендованому для країн, що розвиваються.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Odhiambo, Nicholas M.
Назва : Financial deregulation dynamics in South Africa: key issues and challenges
Місце публікування : Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 10. - Р.406-415: табл. (Шифр А669736/2013/10)
Примітки : Бібліогр.: 26 назв
Предметні рубрики: Фінансова система Південно-Африканської Республіки-- Динаміка фінансового дерегулювання-- Фінансова лібералізація
Анотація: У статті відстежено динаміку фінансового дерегулювання в ПАР. Фінансова політика лібералізації вперше була реалізована в 1980-х рр. як результат звітів комісії Де Кока (1978; 1985). Перед здійсненням фінансової політики лібералізації процентні ставки в Південній Африці значною мірою контролювалися. Південноафриканський резервний банк був відповідальним за визначення максимальних і мінімальних депозитних і кредитних ставок. Наведено огляд процентних ставок до і після фінансового дерегулювання і деяких проблем, пов'язаних із фінансовою лібералізацією в країні, таких як високі процентні ставки, інфляційні проблеми, а також спреди між ставками за депозитами і процентними ставками. Розглянуто фінансову політику до і після лібералізації в хронологічному порядку.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)