Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Шелудько, Н. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 29
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-29 
1.


    Шелудько, Н. М.
    Зовнішньоборгова модель розвитку банківського сектору України: підсумки кризових трансформацій [Текст] / Н. М. Шелудько, К. В. Ануфрієва // Фінанси України. - 2013. - № 10. - С. 41-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківський сектор України--Зовнішній борг
Анотація: Зроблено акцент на загостренні суперечностей між функцією банків як продуктивної сили суспільства та їх деструктивним впливом на розвиток малих відкритих економік, зокрема української, через канал зовнішніх запозичень у 2006 р. - першій половині 2008 р. Проведено оцінку макроекономічних наслідків нарощування кредитних вкладень вітчизняними банками за рахунок зовнішніх ресурсів.


Дод.точки доступу:
Ануфрієва, К.В.

Знайти схожі

2.


    Брус, С. І.
    Трансформації банківського сектора України в умовах економічної рецесії: фактори, ефекти, перспективи [Текст] / С. І. Брус, Є. О. Бублик, К. І. Рожкова, Н. М. Шелудько // Економіка і прогнозування. - 2013. - № 4. - С. 33-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківський сектор --Трансформація--Україна
Анотація: Розглядаються основні передумови та тенденції трансформаційних процесів, характерних для сучасного етапу розвитку банківського сектора в Україні (вихід європейських банків та їхня заміна вітчизняними і російськими банками, консолідація банківського капіталу, переорієнтація на внутрішні ресурси, кредитна стагнація). Зроблено налогос на ключових структурно-функціональних зрушеннях, які визначатимуть (обмежуватимуть) розвиток банківського сектора у 2014 р. Акцентовано на важливі забезпечення стимулюючого впливу банківського сектора на економічний розвиток в умовах конфлікту векторів економічної інтеграції та політичної невизначеності.


Дод.точки доступу:
Бублик, Є.О.; Рожкова, К.І.; Шелудько, Н.М.

Знайти схожі

3.


    Шелудько, Н. М.
    Знаний учений-фінансист (до 75-річчя А.І Даниленка) [Текст] / Н. М. Шелудько // Економіка і прогнозування. - 2013. - № 4. - С. 145-146
Рубрики: Фінансисти--Персоналії--Україна


Дод.точки доступу:
Даниленко, Анатолій Іванович (укр. вчений, д-р екон. наук, член-кореспондент НАН України ; 1938-) \про нього\

Знайти схожі

4.


    Шелудько, Н. М.
    Фінансові ринки України і Росії: уроки кризи та перспективи розвитку [Текст] / Н. М. Шелудько // Економіка і прогнозування. - 2010. - № 3. - С. 7-26. - Библиогр.: с. 26 (27 назв)
Рубрики: Фінансовий ринок--Україна
   Фінансовий ринок--Росія

Анотація: Здійснено порівняльний аналіз передумов, закономірностей та особливостей розгортання кризових явищ на фінансових ринках Росії і України, заходів антикризового регулювання. Визначено специфіку ключових проблем та ризиків посткризового етапу розвитку фінансового сектору України і Росії.


Знайти схожі

5.


    Шелудько, Н. М.
    Фінансові інститути та фінансові ринки: посткризові трансформації [Текст] : (за матеріалами наукової конференції) / Н. М. Шелудько // Економіка і прогнозування. - 2011. - № 2. - С. 152-155
Рубрики: Фінансові інститути
   Фінансові ринки

Анотація: 19 травня в Інституті економіки та прогнозування НАН України відбулася наукова конференція "Фінансові інститути та фінансові ринки: посткризові трансформації", організатором якої став відділ грошово-кредитних відносин Інституту.


Знайти схожі

6.


    Шелудько, Н. М.
    Валютні облігації внутрішньої державної позики: ризики та перспективи для України [Текст] / Н. М. Шелудько, А. І. Шкляр // Фінанси України. - 2011. - № 12. - С. 21-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Валютні облігації
   Фінансовий ринок

Анотація: Розглянуто практику запровадження нового фінансового інструменту на борговому ринку України- так званих валютних облігацій внутрішньої державної позики. На основі узагальнення позитивних і негативних наслідків використання подібних боргових інструментів у інших країнах, а також із урахуванням специфіки вітчизняного ринку виділено ризики й перспективи активізації розміщення валютних ОВДП.


Дод.точки доступу:
Шкляр, А.І.

Знайти схожі

7.


    Даниленко, А. І.
    Декапіталізація фінансового сектора економіки України: причини і наслідки [Текст] / А. І. Даниленко, В. В. Зимовець, Н. М. Шелудько // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 4. - С. 7-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансовий сектор економіки--Декапіталізація--Україна
Анотація: Розглядаються причини, масштаби і наслідки декапіталізації фінансового сектора економіки України у 2014-2015 рр. Виділено фундаментальні макроекономічні причини декапіталізації фінансового сектора, з'ясовано форми і методи декапіталізації фінансового сектора залежно від типів фінансових інститутів, специфіки фінансових відносин, які виникають з іншими секторами економіки. Оцінено наслідки декапіталізації фінансового сектора для економіки України.


Дод.точки доступу:
Зимовець, В. В.; Шелудько, Н. М.

Знайти схожі

8.


    Шелудько, Н. М.
    "Неринковий" фондовий ринок: українські реалії [Текст] / Н. М. Шелудько // Економіка і прогнозування. - 2019. - № 4. - С. 152-153
Рубрики: Фондовий ринок --Україна
Анотація: Про засідання круглого столу "Неринковість" фондового ринку в Україні: економіко-правові складові", проведеного в ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України" 18 грудня 2019 року.


Знайти схожі

9.


    Шелудько, Н. М.
    Згортання нетрадиційної грошово-кредитної політики: обмеження і перспективи [Текст] / Н. М. Шелудько // Економічна теорія. - 2019. - № 4. - С. 68-80. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Міжнародна економіка
   Грошово-кредитна політика--Фінансові кризи--Глобальна економіка

Кл.слова (ненормовані):
грошово-кредитна політика -- центральні банки -- глобальна нестабільність -- економічне зростання
Анотація: Для подолання світової фінансово-економічної кризи 2008–2009 рр. у розвинутих країнах було задіяно нетрадиційний інструментарій грошово-кредитної політики, що складається з кількісних пом'якшень з відповідним прискореним нарощенням зобов'язань центробанків; фактично підтримання множинності їхніх цілей, у тому числі щодо забезпечення фінансової стабільності та зниження рівня безробіття; розширеної участі центробанків у фінансуванні бюджетних дефіцитів урядів.


Знайти схожі

10.


    Шелудько, Н. М.
    Інститути спільного інвестування в Україні: масштаби і наслідки інвестиційної дисфункції [Текст] / Н. М. Шелудько, С. Є. Шишков // Економіка і прогнозування. - 2020. - № 2. - С. 120-138. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестування--Інститути спільного інвестування--Інвестиційна дисфункція--Україна
Анотація: Розвиток інститутів спільного інвестування (ІСІ) в Україні характеризується досить неоднозначними та стійкими тенденціями, які на перший погляд не мають об'єктивного економічного підгрунтя. Динаміка діяльності ІСІ в Україні демонструє їх стійку невразливість до кризових явищ у світовій та національній економіці, збереження позицій за кількістю на тлі зменшення складу як професійних учасників фондового ринку, так і інших інституційних інвесторів, попри звуження кола фінансових інструментів в обігу, поступове формування у суспільній свідомості нейтрально негативного погляду щодо функціонування національного фондового ринку.


Дод.точки доступу:
Шишков, С. Є.

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-29 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)