Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Шевчук, Ю. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Скрипник, А. В.
    Методологія оцінки ризиків аграрного підприємства [Текст] / А. В. Скрипник, Ю. В. Шевчук // Економіка АПК. - 2011. - № 10. - С. 101-108. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Ризик-менеджмент--Україна
   Бухгалтерський облік--Фінансова звітність

   Економіка підприємства--Ризик--Управління

Кл.слова (ненормовані):
Політичні ризики -- Ціновий ризик -- Фінансовий ризик -- Інституціональний ризик
Анотація: Проведено систематизацію ризиків аграрного підприємства та запропоновано методологію оцінки ризику прибутковості на підставі аналізу бухгалтерської звітності на тривалому проміжку часу.


Дод.точки доступу:
Шевчук, Ю. В.

Знайти схожі

2.


    Шевчук, Ю. В.
    Державні програми як засіб фінансового стимулювання розвитку системи медичного страхування [Текст] / Ю. В. Шевчук // Економіка та держава. - 2018. - № 1. - С. 101-106 : табл. - Бібліогр. с. 105-106 (13 назв)
Рубрики: Медичне страхування--Державні програми
Анотація: У статті досліджено особливості державних програм як засобів фінансового стимулювання розвитку системи медичного страхування. Визначено основні національні та регіональні програми, які реалізувалися в останнє десятиріччя в Україні, а саме: "Здоров'я нації", "Діти України", "Цукровий діабет", "Профілактика і лікування артеріальної гіпертензії", "Репродуктивне здоров'я", заохочення народжуваності, "Концепція безпечного материнства", "Профілактика ВІЛ-інфекції", "Боротьба із захворюваністю туберкульозом" та інші. Наголошено, що особливої уваги заслуговує програма "Здоров'я — 2020 р.: український вимір", яка спрямована на формування відповідального ставлення населення до власного здоров'я, скорочення соціальної нерівності, зниження хвороб і т.д. Наведено реальні дані невиконання державних програм, які в більшості випадків реалізуються на 15—50%, що ставить перед українцями питання про раціональність використання коштів. Для подолання складного фінансового стану у бюджетній сфері запропоновано впровадження загальнообов'язкового державного соціального медичного страхування, при якому джерелом її фінансового забезпечення стануть страхові внески від роботодавців та інших суб'єктів — страхувальників.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Шевчук, Ю. В.
    Оцінка використання фінансових інновацій на фінансовому ринку України [Електронний ресурс] / Ю. В. Шевчук // Економіка та держава. - 2019. - № 5. - С. 39-44 : табл.; граф. - Бібліогр. с. 44 (17 назв)
Рубрики: Фінансовий ринок--Інновації--Україна
Анотація: У статті надано оцінку використання фінансових інновацій на фінансовому ринку України. Виявлено, що найактивнішими інституційними учасниками ринку фінансових послуг України є банки, страхові компанії і фондові біржі. Зазначено, що впровадження банківської карти є важливим інноваційним досягеннням у формуванні світового ринку банківського карткового бізнесу. Проаналізовано рівень впровадження інтернет-банкінгу банками України. Визначено, що лідерами у цьому напрямі є Приватбанк, Перший Український Міжнародний Банк, Альфа-Банк. Доведено, що Privat24 використовує кожен другий власник AOS-пристроїв, а це абсолютний результат для платіжних додатків на Android серед користувачів України та Східної Європи. Відмічено, що бурхливий розвиток технологічних і фінансових інновацій зумовив появу нефінансових компаній, які надають традиційні фінансові послуги — "FinTech". Здійснено оцінку розподілу FinTech-стратапів в Україні за 2018 р. та виявлено, що наймасовіший ринковий сегмент FinTech становлять платежі та грошові перекази. Наведено основні переваги традиційних банків порівняно з FinTech-компаніями.

Перейти к внешнему ресурсу: Шевчук Ю.В.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)