Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Халатур, С. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Халатур С.М.
Назва : Необхідність формування стратегії економічного розвитку сільського господарства України
Місце публікування : Економіка та держава. - 2017. - № 7. - С. 53-58: табл. (Шифр Е996798/2017/7)
Примітки : Бібліогр. с. 58 (8 назв)
Предметні рубрики: Сільське господарство-- Економічний розвиток --Україна
Анотація: У статті на основі систематизації та узагальнення основних наукових підходів до визначення поняття "стратегія" визначено базові складові стратегії соціально-економічного розвитку сільських територій, аналіз яких вказує на локально-економічний розвиток українських сільських територій та дозволяє виявити ряд загроз економічній безпеці України. Стійке зростання сільського господарства має велике значення для підвищення рівня життя народу, а також створення швидкого економічного зростання. Однак, незважаючи на важливість аграрного сектору, сільське господарство в нашій країні протягом багатьох років було переважно збиткове і слабо механізоване. Функціонування сільського господарства як системи забезпечується раціональною організацією, певними організаційними відносинами, активними діями зі сторони економічних суб'єктів, які є важливими чинниками розвитку сільського господарства. Ключовим є необхідність формування в Україні вже у найближчій перспективі інноваційної моделі розвитку сільського господарства, спроможної забезпечити його стійке прискорене зростання.
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Халатур С.М., Кубасова Є.М.
Назва : Особливості фінансової діяльності підприємств сільськогосподарської галузі
Місце публікування : Економіка та держава. - 2017. - № 8. - С. 53-56: табл. (Шифр Е996798/2017/8)
Примітки : Бібліогр. с. 56 (8 назв)
Предметні рубрики: Сільськогосподарські підприємства-- Фінансова діяльність
Анотація: У статті розглянуто суть і значення фінансової діяльності підприємств сільськогосподарської галузі. Відображено різноманітність визначень поняття "фінансовий стан", що зумовлено у всебічному дослідженні цієї теми. Фінансовий стан підприємства — це комплексне поняття, яке є результатом взаємодії всіх елементів системи фінансових відносин підприємства, визначається сукупністю виробничо-господарських факторів і характеризується системою показників, що відображають наявність, розміщення і використання фінансових ресурсів. Визначно основні завдання та напрями здійснення фінансової діяльності сільськогосподарських підприємств. Запропоновано основні шляхи зміцнення фінансового стану аграрних підприємств.??
Знайти схожі

3.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Халатур С.М., Гармаш М.Є.
Назва : Фінансово-кредитне забезпечення сільськогосподарської галузі на основі оптимізації банківських активів
Місце публікування : Економіка та держава. - 2017. - № 9. - С. 78-81: табл. (Шифр Е996798/2017/9)
Примітки : Бібліогр. с. 81 (11 назв)
Предметні рубрики: Агропромислові комплекси-- Фінансово-кредитні відносини
Анотація: Статтю присвячено дослідженню сутності управління активами банку та його значення щодо нівелювання проблемних ситуацій, обгрунтуванню шляхів оптимізації активів банків, розробці дієвих підходів та практичних рекомендацій щодо фінансово кредитного забезпечення сільськогосподарської галузі .??Однак недостатніми залишаються аспекти системної взаємодії банківської системи і підприємств агропромислового виробництва та стратегічні перспективи ефективного розвитку системи фінансування аграріїв.??Сьогодні економічний розвиток сільськогосподарської галузі є необхідним, але фінансово кредитне забезпечення є досить складним до реалізації процесом, що супроводжується об'єктивно існуючими проблемами розвитку зовнішнього і внутрішнього походження. Необхідність подолання об'єктивних макроекономічних перешкод щодо поліпшення, розширення та ефективного розвитку кредитного забезпечення сільськогосподарських товаровиробників залишається однією з актуальних проблем аграрного сектору вітчизняної економіки. ??Таким чином, складність проблем кредитного забезпечення сільськогосподарських товаровиробників зумовлює необхідність подальшого дослідження теоретичних, методичних та практичнихпитань щодо розв'язання найболючіших проблем українського села.
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Халатур С.М., Бровко Л.І., Моруга Т.О.
Назва : Методологія оцінки ліквідності та платоспроможності сільськогосподарських підприємств
Місце публікування : Економіка та держава. - 2017. - № 12. - С. 56-60: табл. (Шифр Е996798/2017/12)
Примітки : Бібліогр. с. 60 (10 назв)
Предметні рубрики: Сільськогосподарські підприємства-- Економічна ефективність
Анотація: У статті досліджено економічну сутність понять "ліквідність" та " платоспроможність", розглядаються методичні засади оцінки платоспроможності підприємства. Проаналізовано показники ліквідності аграрних підприємств та досліджено чинники, що зумовили їх зміни. Запропоновано основні напрями підвищення платоспроможності підприємства.
Знайти схожі

5.

Форма документа : Стаття із журналу
Шифр видання :
Автор(и) : Халатур С.М., Кравченко М.В., Павлік І.Д.
Назва : Удосконалення управління грошовими потоками сільськогосподарського підприємства як основа забезпечення фінансово-економічної безпеки
Місце публікування : Економіка та держава. - 2021. - № 1. - С. 30-35: табл. (Шифр Е996798/2021/1)
Примітки : Бібліогр. с. 34-35 (16 назв)
Предметні рубрики: Агропромислові комплекси-- Грошовий обіг
Анотація: Управління грошовими потоками є ключовим для ефективної фінансово-господарської діяльності сільськогосподарського підприємства. При позитивному впливі факторів важливо, щоб грошовий потік був оптимальним для формування резерву грошових коштів та проведення необхідних поліпшень на сільськогосподарському підприємстві. В умовах фінансово-економічної кризи потрібно керувати грошовими потоками, щоб забезпечити оплату всіх основних рахунків та не нанести бізнесу довгострокову шкоду через нестачу готівки.Управління грошовими потоками, їх прогнозування допомагає зрозуміти, коли сільськогосподарське підприємство зазнає дефіциту або порушує ліміт овердрафту, допомагаючи вживати заходів заздалегідь. Регулярне прогнозування грошового потоку та його перегляд допомагає оцінити, коли можуть виникнути проблеми, виявити потенційний дефіцит грошових коштів та вжити відповідних заходів, а саме: комунікація зі своїм банком або позикодавцем; комунікація зі своїми постачальниками; комунікація з радниками, як-от: незалежний консультант та бухгалтер.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)