Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Толстов, С.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 23
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-23 
1.


    Толстов, С.
    Фактор Макрона: політична технологія чи нова фаза європейської політики [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2017. - № 5. - С. 6-8 : фото.кол.
Рубрики: Франція--Вибори, 2017
Анотація: У статті мова йде про вибори у Франції та про політику Макрона після перемоги на виборах.


Знайти схожі

2.


    Толстов, С.
    Уроки російських виборів [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2012. - № 3. - С. 16-21. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Росія--Вибори 2012
Анотація: Вибори в Росії 2012 : підсумки та коментарі.


Знайти схожі

3.


    Толстов, С.
    Українсько-російський діалог : від пошуку форми до визначення змісту [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2010. - № 7-8. - С. 10-14 : кол.іл
Рубрики: Україна--Росія--Політичні відносини
Анотація: Розглянуто цілі та принципи зовнішньополітичних пріоритетів в українсько-російських відносинах після президентських виборів в Україні у лютому 2010 року.


Знайти схожі

4.


    Толстов, С.
    Українсько-російські суперечності [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2008. - № 5. - С. 9-13 : кол.іл. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Україна--Росія
   НАТО--Бухарест--Саміт

Анотація: Саміт НАТО в Бухаресті та відносини політичні України та Росії.


Знайти схожі

5.


    Толстов, С.
    Українсько-білоруський діалог: пошук нових можливостей [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2016. - № 12. - С. 20-22. - Бібліогр.: 3 назв.
Анотація: Стаття містить огляд українсько-білоруських двосторонніх відносин з точки зору прагматичного відбору. Білорусь тісно пов'зана з Росією в політичному та економічному відношенні, що не може не позначитися на відносинах між Києвом та Мінськом. У той же час, наявні можливості економічного співробітництва й політичного діалогу дозволяють мінімінізувати зовнішні загрози безпеці України.


Знайти схожі

6.


    Толстов, С.
    Україна і Росія: новий ракурс [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2008. - № 3. - С. 23-27 : кол.іл. - Бібліогр.: 4 назв.
Рубрики: Україна--Росія
Анотація: Українсько-російські відносини після 2004 року вимагали чіткішого усвідомлення завдань і більш регулярних контактів з метою узгодження низки не вирішених проблем, які ускладнюють клімат двосторонніх відносин.


Знайти схожі

7.


    Толстов, С.
    У фазі невизначенності [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2011. - № 9. - С. 14-15
Рубрики: Україна--Росія--Взаємовідносини
Анотація: Українсько-російські відносини на сучасному етапі.


Знайти схожі

8.


    Толстов, С.
    Сутінки невизначеності: Brexit та його наслідки [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2016. - № 8. - С. 22-27. - Бібліогр.: 5 назв.
Рубрики: Велика Британія--ЄС--Вrexit
Анотація: Результати британського референдуму про вихід з ЄС зумовили "підвішений" статус Об'єднаного Королівства, принаймі на найближчі два роки. Очікуваний вихід країни зі складу ЄС позначає суттєву кризу європейського інтеграційного проекту та зумовлює значні зміни в його подальшій еволюції. Втім, встановлення нового балансу всередині ЄС і посилення ролі ФРН та Франції в ухваленні рішень відкривають перспективи для поглиблення інтеграції в валютно-фінансовій, політичній і безпековій сферах. Спільні франко-німецькі плани передбачають розвиток "двохшвидкісної моделі" відносин у межах Союзу, до якого примикатиме менш інтегрована зовнішня переферійна зона, охоплена відносинами сусідства та асоціації.


Знайти схожі

9.


    Толстов, С.
    Середземноморський штурм: міграційна криза в Європейському Союзі [Текст] / С. Толстов, М. Оврамець // Зовнішні справи. - 2015. - № 9. - С. 6-11. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: ЄС--Імміграція, 2015
Анотація: Європейський Союз потерпає від масового напливу іммігрантів з країн Близького Сходу, Африки та Азії. Попри міжнародні зобовязання, що стосуються надання притулку та міжнародного захисту країни ЄС не мають змоги прийняти всіх потенційних переселенців з країн, що розвиваються, і біженців із численних конфліктних районів.


Дод.точки доступу:
Оврамець, М.

Знайти схожі

10.


    Толстов, С.
    Санкційний поріг Президента США Трампа [Текст] / С. Толстов // Зовнішні справи. - 2017. - № 8. - С. 6-8
Рубрики: США--Росія--Санкції
Анотація: Рішення Конгресу США, пов'язані з упорядкуванням і закріпленням санкцій щодо Росії, можуть суттєво вплинути на подальші відносини між США і Росією та на політичний клімат міжнародних відносин у цілому


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-23 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)