Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (18)Буковина (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Терещенко, В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 22
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-22 
1.


    Терещенко, В. К.
    Розвиток органічного сільського господарства як фактор прискорення екологізації агровиробництва [Текст] / В. К. Терещенко, Є. В. Милованов // Вісник аграрної науки. - 2018. - № 10. - С. 75-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агровиробництво--Екологізація--Розвиток сільського господарства
Анотація: У статті надано теоретико-методичне обгрунтування розвитку органічного сільського господарства в контексті забезпечення підвищення екологізації агровиробництва.


Дод.точки доступу:
Милованов, Є. В.

Знайти схожі

2.


    Раков, С.
    Впровадження тесту загальної навчальної правничої компетентності як спосіб підвищення ефективності та справедливості відбору вступників на магістерські програми за спеціальністю 081 "Право" [Текст] / С. Раков, В. Терещенко // Право України. - 2017. - № 10. - С. 120-129. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища юридична освіта--Тестування--Україна
Анотація: У статті обгрунтовано доцільність впровадження у систему відбору вступників на навчання у магістратурі за спеціальністю 081 "Право" тесту загальних навчальних правничих компетентностей як способу підвищення ефективності і справедливості відповідного відбору. Аргументовано, що можливість впровадження цього тесту мотивована орієнтацією сучасної освіти на формування особистісних і фахових компетентностей та потребою запровадження багатофакторного підходу при відборі вступників на магістерські правничі програми.


Дод.точки доступу:
Терещенко, В.

Знайти схожі

3.


    Терещенко, В. М.
    Українці про себе в текстах постмодерної літератури [Текст] / В. М. Терещенко, І. В. Остренок // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2016. - № 13-14. - С. 58-65. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Художній текст--Лінгвістика тексту--Українська література--Україна
Анотація: Стаття розповідає про використання експресивних етнонімів в текстах української постмодерної літератури, яка взяла на себе сміливість усе "називати своїми іменами".


Дод.точки доступу:
Остренок, І. В.

Знайти схожі

4.


    Ломакович, С.
    Порівняльне дослідження PISA: виклики для України / С. Ломакович, В. Терещенко, А. Панченко // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2015. - № 11/12. - С. 5-7
Рубрики: Моніторинг--Освіта--Якість навчання
Кл.слова (ненормовані):
дослідження PISA
Анотація: Ознайомлено з основними міжнародними освітніми дослідженнями, проаналізовано наслідки від участі України у даному проекті.


Дод.точки доступу:
Терещенко, В.; Панченко, А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Терещенко, В. Я.
    Інформативність як ознака художнього тексту [Текст] / В. Я. Терещенко // Міжкультурна комунікація в європейському мовному вимірі : матеріали міжнар. наук.-практ. інтернет-конф. 12 трав. 2015 р., м. Чернівці. - 2015. - С. 79-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Художній текст--Інформативність--Інформація--Модальність
Анотація: Розглядається питання розмежування понять інформації та інформативності в контексті дискурсу тексту та шляхи підвищення інформативності художнього твору в зв'язку з інтегративними уявленнями про лінгвостилістику, що поєднують інтереси досить широкого кола як філологічних так і нефілологічних досліджень.


Знайти схожі

6.


    Терещенко, В. К.
    Напрями професіоналізації органів місцевого самоврядування сільських територій [Текст] / В. К. Терещенко, Н. В. Морозюк // Економіка АПК. - 2014. - № 9. - С. 52-56 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Місцеве самоврядування--Органи--Україна
   Територіальна економіка--Соціально-економічний розвиток

   Сільські території--Людські ресурси

Кл.слова (ненормовані):
державна служба -- публічна політика -- обласний орган управління -- районний орган управління
Анотація: Визначено напрями професіоналізації органів місцевого самоврядування сільських територій.


Дод.точки доступу:
Морозюк, Н. В.

Знайти схожі

7.


    Ломакович, С. В.
    Вербально-комунікативна складова загальної навчальної компетентності та її вимірювання [Текст] / С. В. Ломакович, В. М. Терещенко // Педагогіка і психологія. - 2012. - № 2. - С. 40-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Тести загальної навчальної компетентності (ТЗНК)
Анотація: Визначено сутність вербально-комунікативної складової загальної навчальної компетентності, проаналізовано її структуру як тривимірного особистісного утворення. Схарактеризовано специфіку тесту загальної навчальної компетентності як інструмента вимірювання вербально-комунікативної спроможності особистості.


Дод.точки доступу:
Терещенко, В.М.

Знайти схожі

8.


   
    Прояви і діагностика зміненого перебігу захворювань у потерпілих від Чорнобильської катастрофи [Текст] / В. Терещенко [та ін.] // Вісник Національної академії наук України. - 2011. - № 4. - С. 24-34 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Чорнобильська катастрофа--Наслідки
   Медицина--Хвороби людини--Радіаційне опромінення

Кл.слова (ненормовані):
Патоморфоз захворювання -- Променева хвороба -- Система патоморфологічної діагностики
Анотація: На підставі результатів багаторічних досліджень впливу радіаційного забруднення після Чорнобильської катастрофи на людський організм найвагомішим медико-біологічним наслідком великомаштабної радіаційної аварії вказано інтродукований патоморфоз (змінений перебіг захворювань у потерпілих категорій населення. Його розпізняння потребує застосування в діагностичному, лікувальному, експертному процесах морфологічних методів, що оптимізує лікування і профілактику, дає змогу уникнути численних спекуляцій. Сутність метаморфозу полягає у змінах клінічної симптоматики хвороб, до чого (за даними патоморфологічних досліджень) призводять трансформація їх топографії, кінетики запальних процесів, інфекцій, порушення місцевої регуляції і регунерації тканин, а також інтенсифікація інволюції та склерозу. Доведено, що прояви патоморфозу хвороб - це стійка сукупність симптомів з єдиним патогенезом і конкретним структурним підгрунтям тобто вони відповідають понятійним характеристикам синдрому. На підставі цих даних створено систему патомологічної діагностики, прийнятну (обмежено) для верифікації наслідків інших техногенних впливів.


Дод.точки доступу:
Терещенко, В.; Піщиков, В.; Дегтярьова, Л.; Сегеда, Т.

Знайти схожі

9.


    Терещенко, В. М.
    Когортні епідеміологічні дослідження хвороб нервової системи у період спостереження протягом 1988-2007 років [Текст] / В. М. Терещенко, В. О. Бузунов // Довкілля та здоров'я. - 2010. - № 4. - С. 38-42. - Библиогр.: с. 42 (4 назви)
Рубрики: Хвороби--Нервова система


Дод.точки доступу:
Бузунов, В.О.

Знайти схожі

10.


    Терещенко, В. Л.
    Інноваційна система розвитку Полтавської області [Текст] / В. Л. Терещенко // Економіка і регіон. - 2009. - № 2. - С. 37-40
Рубрики: Регіональна економіка--Полтавська область


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-22 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)