Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (12)Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Соколов, Віктор$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 29
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-29 
1.


    Соколов, Віктор.
    Євроінтеграційні прагнення України: досягнення та перспективи [Текст] / Віктор Соколов // Віче. - 2010. - № 22. - С. 25-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Європейська інтеграція--Україна
Анотація: Автор підкреслює важливість інтеграційних процесів України до Європейського Союзу, визначає основні його напрямки та песпективи розвитку.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Соколов, Віктор.
    Інтегрована інформаційно-бібліотечна та клубна діяльність бібліотеки-клубу та клубу-бібліотеки [Текст] / Віктор Соколов // Бібліотечний форум: історія, теорія і практика. - 2018. - № 2. - С. 33-39. - Бібліогр.: 16 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Бібліотечна справа--Бібліотеки
Кл.слова (ненормовані):
бібліотека-клуб -- клуб-бібліотека -- просвітницька діяльність бібліотеки
Анотація: Розкрито провідні напрями клубної та інформаційно-бібліотечної роботи бібліотеки-клубу та клубу-бібліотеки та їх значення у розвитку соціокультурної та просвітницької діяльності.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

3.


    Соколов, Віктор.
    Бібліоніміка у соціокультурній діяльності бібліотеки [Текст] / Віктор Соколов // Бібліотечний форум: історія, теорія і практика. - 2018. - № 2. - С. 2-5. - Бібліогр.: 13 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Бібліотечна справа--Бібліоніміка
Кл.слова (ненормовані):
найменування бібліотеки -- персоніфікація назви бібліотеки -- назва бібліотеки
Анотація: У статті проаналізовано основні ознаки, особливості та відмінні риси нової галузі діяльності бібліотекознавців, що зумовлена виокремленням вивчення власної назви бібліотеки в окремий напрям досліджень. Схарактеризовано сутність і значення терміна "бібліоніміка". Розкрито наслідки впливу назви бібліотеки на підвищення ефективності її діяльності, особливості культурно-масової роботи та впровадження інноваційних практик. Розглянуто систему класифікації утворення назв книгозбірень та основні фактори, що впливають на вибір імені бібліотеки. Розкрито основні напрямки розвитку нових форм і методів діяльності бібліотеки, що були пов'язані з ідентифікацією книгозбірні, посиленням досліджень і практичної роботи, зумовлених акцентуванням уваги на назві установи.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

4.


    Соколов, Віктор .
    Бібліотечна діяльність комітетів піклування про народну тверезість у Київській губернії наприкінці ХІХ - початку ХХ ст. [Текст] / В. Соколов // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2016. - N 5. - С. 28-35. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Бібліотечна справа
Кл.слова (ненормовані):
бібліотечна діяльність -- історія бібліотечної справи -- комітет піклування про народну тверезість -- бібліотека-читальня -- чайна-читальня -- народні доми -- народні читання
Анотація: Розкривається досвід комітетів піклування про народну тверезість з організації роботи бібліотек Київської губернії наприкінці ХІХ - початку ХХ ст.; аналізуються особливості функціонування таких книгозбірень , показано їх роль у забезпеченні найбідніших верств населення друкованою продукцією, у піднесенні освітнього і культурного рівня.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Соколов, Віктор.
    Бібліотечна політологія: становлення нової галузі бібліотекознавчих досліджень [Текст] / В. Соколов // Вісник Книжкової палати. - 2017. - № 9. - С. 17-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бібліотечна справа--Бібліотечна політика--Інновації
Анотація: Розкрито об'єкт, предмет і методи дослідження бібліотечної політології, визначено її основні функції та завдання; проаналізовано певні методологічні підходи і зміст окремих досліджень з бібліотечної політології та бібліотечної політики.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Соколов, Віктор .
    Валеологічний супровід бібліотечно-інформаційної діяльності в шкільних бібліотеках [Текст] / В. Соколов // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2017. - N 6. - С. 10-17. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Бібліотечна діяльність
Кл.слова (ненормовані):
шкільні бібліотечно-інформаційні центри -- бібліотечна валеологія -- валеологічний супровід бібліотечно-інформаційної діяльності -- культура здоров'я школярів і працівників шкільних бібліотек -- культура читання
Анотація: Розкрито специфіку культурно-просвітницької роботи шкільних бібліотек, спрямованої на розвиток культури здоров'я суб'єктів бібліотечно-інформаційної діяльності; проаналізовано основні завдання, види, форми і методи валеологічного супроводу бібліотечно-інформаційної діяльності в шкільних бібліотеках в умовах становлення інформаційного суспільства та поширення інформаційно-телекомунікаційних технологій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Соколов, Віктор .
    Використання електронних експозицій у роботі музею історії бібліотеки [Текст] / В. Соколов // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2018. - N 2. - С. 24-33. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Бібліотечна діяльність --Музей історії бібліотеки
Кл.слова (ненормовані):
історія бібліотек -- бібліотечне краєзнавство -- музей історії бібліотеки -- бібліотечні інновації -- електронні експозиції -- бібліотечні віртуальні музеї
Анотація: Висвітлюються особливості функціонування музеїв історії бібліотек, специфіка та переваги електронних музейних експозицій у бібліотеках, значення музеїв історії бібліотек у розвитку науково-дослідної, експозиційно-виставкової та культурно-масової роботи книгозбірні, у збереженні та популяризації національної культурної спадщини, у підвищенні іміджу бібліотечної діяльності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Соколов, Віктор.
    Діяльність Л. С. Лічкова на посаді директора Київської міської публічної бібліотеки (1915-1921 рр.) : [тогочасна назва НБУ імені Ярослава Мудрого] [Текст] / Віктор Соколов // Бібліотечний форум: історія, теорія і практика. - 2019. - № 1. - С. 46-54. - Бібліогр.: 24 назви.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Бібліотечна справа--Національні бібліотеки
Кл.слова (ненормовані):
історія НБУ імені Ярослава Мудрого
Анотація: Аналізуються особливості діяльності, основні показники та розвиток Київської публічної бібліотеки під керуванням Л. С. Лічкова у 1915-1921 рр. Здійснено порівняльний аналіз діяльності бібліотеки, коли її директором був Л. Лічков, з попереднім періодом розвитку книгозбірні. Проаналізовано значення діяльності Л. Лічкова на посаді директора бібліотеки крізь призму основних тенденцій її розвитку.


Дод.точки доступу:
Лічков, Леонід Семенович (економіст, статист, публіцист ; 1855-1943) \про нього\
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

9.


    Соколов, Віктор.
    Діяльність сільськогосподарських гуртків хат-читалень та сельбудів в Україні у 1920-1930-х рр. [Текст] / Віктор Соколов // Бібліотечний форум: історія, теорія і практика. - 2021. - № 2. - С. 47-55
Рубрики: Бібліотечна справа України--Історія
   Гурткова робота--Бібліотечні гуртки--Історія

Анотація: У статті досліджено основні чинники, умови та напрями розвитку гурткової роботи хат-читалень і сельбудів в Україні у 1920–1930-х рр. Вивчено особливості створення та розвитку культурно-освітньої та просвітницької діяльності сільськогосподарських гуртків. Проаналізовано динаміку їх поширення та своєрідність функціонування в умовах посилення ідеологізації та централізації радянської влади. Висвітлено місце та значення масової культосвітньої роботи сільськогосподарських гуртків хат-читалень і сельбудів у поширенні агрономічних знань, галузевої літератури, розвитку освіти, просвітництва і духовної культури в Україні у 1920–1930-х рр. в цілому.

Є примірники у відділах:
(19.01.2022р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

10.


    Соколов, Віктор.
    Діяльність Центральної польської державної бібліотеки у Києві (1925-1937) [Текст] / В. Соколов // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2020. - N 2. - С. 30-40 : табл. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Історія бібліотечної справи
Кл.слова (ненормовані):
історія бібліотечної справи -- бібліотеки нацменшин -- Центральна польська державна бібліотека у Києві -- пересувні бібліотеки -- колективні абонементи -- політика коренізації
Анотація: Досліджено діяльність Центральної польської державної бібліотеки у Києві у 1925-1937 рр. Охарактеризовано головні напрями її культурно-просвітницької та бібліотечної роботи. Проаналізовано своєрідність її функціонування в умовах посилення ідеологізації та централізації радянської влади наприкінці 1920-х - у середині 1930-х рр. Висвітлено місце і роль Центральної польської державної бібліотеки у поширенні просвітництва та національної культури серед поляків, котрі мешкали в радянській Україні, у забезпеченні бібліотечною книгою польського населення Києва та інших регіонів республіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-29 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)