Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Смокович, Михайло$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 31
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-31   31-31 
1.


    Смокович, Михайло.
    Адміністративне судочинство як елемент конституційного ладу [Текст] / М. Смокович // Юридична Україна. - 2011. - № 9. - С. 23-28
Рубрики: адміністративне судичинство--Право на судовий захист--Україна
Анотація: У статті, присвяченій ролі адміністративного судочинства у реалізації конституційного права на судовий захист, висвітлено окремі щодо реалізації цього права та шляхи його розв'язання в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Смокович, Михайло.
    Адміністративне судочинство: оскарження рішень про накладення адміністративних стягнень [Текст] / М. Смокович // Вибори та демократія. - 2010. - № 4. - С. 45-52. - Библиогр.: с. 52 (9 назв)
Рубрики: адміністративне судичинство--Україна


Знайти схожі

3.


    Смокович, Михайло.
    Відповідач у виборчому спорі: статус та проблесми визначення [Текст] / Михайло Смокович // Юридична Україна. - 2013. - № 9. - С. 27-34. - Бібліогр. в примітках: с. 33-34
Рубрики: Виборче право--Судові спори--Відповідачі--Правовий статус--Україна
Анотація: Досліджується проблема визначення відповідача в адміністративному судочинстві. У результаті дослідження дано дефініцію відповідача у виборчому спорі та запропоновано її уніфікувати.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Смокович, Михайло.
    Вибори як інститут забезпечення демократії в Україні [Текст] / Михайло Смокович // Юридична Україна. - 2014. - № 11. - С. 37-45. - Бібліогр. в примітках: с. 44-45
Рубрики: Вибори--Законодавче забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
виборче законодавство -- демократія -- механізм гласності -- уніфікація
Анотація: Стаття присвячена дослідженню актуальних питань щодо виборів до органів державної влади та органів місцевого самоврядування як інституту забезпечення демократії в Україні. На основі аналізу національного законодавства, судової практики та наукових поглядів доведено, що вибори є незмінною політичною цінністю та складовою демократії в українському суспільстві. Запропоновано надавати перевагу тлумаченню регуляторів виборів у бік захисту виборчих прав громадян України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Смокович, Михайло.
    Виборчі спори. Деякі питання розгляду адміністративними судами виборчих спорів у виборах народних депутатів [Текст] / М. Смокович // Юридичний вісник України. - 2012. - 18-24 серп. (№33). - С. 7
Рубрики: адміністративне судочинство--Виборчі спори


Знайти схожі

6.


    Смокович, Михайло.
    Визначення поняття та незалежність виборчого спору [Текст] / М. Смокович // Вибори та демократія. - 2009. - № 4. - С. 5-19. - Библиогр.: с. 18 (15 назв)
Рубрики: Виборчий процес в Україні--Виборчий спір


Знайти схожі

7.


    Смокович, Михайло.
    Вищий адміністративний суд України як суд першої інстанції: проблеми та перспективи [Текст] / Михайло Смокович // Юридична Україна. - 2013. - № 5. - С. 25-30. - Бібліогр. в примітках: с. 30
Рубрики: Вищий адміністративний суд--Повноваження--Україна
Анотація: У статті здійснено аналіз законодавства щодо повноважень Вищого адміністративного суду як суду першої інстанції. Визначено можливі шляхи розв'язання порушених проблем.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Смокович, Михайло.
    Вплив цензу «осілості» на реалізацію пасивних виборчих прав громадян України, що балотуються до законодавчого органу влади [Текст] / Михайло Смокович // Юридична Україна. - 2015. - № 1. - С. 23-33. - Бібліогр. в примітках: с. 31-32
Рубрики: Парламентські вибори--Законодавчі норми--Україна
Кл.слова (ненормовані):
місце проживання -- безперервне проживання на території України -- обмеження пасивного виборчого права
Анотація: Стаття присвячена проблемам, які виникають при застосуванні ч. 1 cт. 9 Закону України від 17.11.2011 р. № 4061-VI «Про вибори народних депутатів України», а саме: при реєстрації кандидатів у народні депутати України виникають спірні питання, оскільки зазначена норма не містить чіткого визначення терміна «проживання в Україні». У зв’язку з цим у статті досліджується питання щодо дотримання особами, які мають намір балотуватися до Верховної Ради України, вимог щодо проживання в Україні протягом останніх п’яти років. Обґрунтовується правомірність застосування в даному випадку спеціального законодавства, зокрема Закону України «Про громадянство України», а не податкового законодавства. Також надано правову оцінку відповідності зазначеної кваліфікаційної вимоги до кандидатів у народні депутати нормам міжнародного права.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Смокович, Михайло.
    Держава як незалежний арбітр у сфері земельних правовідносин [Текст] / Михайло Смокович // Право України. - 2020. - № 10. - С. 155-170. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Земельні правовідносини--Держава--Спеціалізація судів--Спори
Анотація: Метою статті є здійснення системно-змістовного аналізу положень Законопроєкту № 3296 у поєднанні з нормами чинного законодавства України, з урахуванням вимог міжнародного права та сформованою практикою Європейського суду з прав людини, а також, з огляду на юридичні позиції Конституційного Суду України, на предмет їхньої конституційності, тобто відповідності вимогам Конституції України.


Знайти схожі

10.


    Смокович, Михайло.
    Дистанційна форма правосуддя як гарантія безпеки суддів під час воєнного стану [Текст] / Михайло Смокович // Право України. - 2022. - № 3. - С. 26-38. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Судовий процес--Воєнний стан--Дистанційна форма--Правосуддя
Анотація: Мета статті полягає у пошуку оптимального процесуального формату здійснення правосуддя в державі, який був би об'єктивно і максимально адаптивно прийнятним у форс-мажорних умовах, зокрема воєнного та надзвичайного стану.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-31   31-31 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)