Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Рябченко, Володимир$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Рябченко, Володимир.
    Проблема якості вітчизняної вищої освіти в контексті освітянських реформ: ретроспектива й сучасність з позицій світоглядно-компетентнісного підходу [Текст] / В. Рябченко // Вища освіта України. - 2015. - № 1. - С. 12-27. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Реформування--Україна


Знайти схожі

2.


    Рябченко, Володимир.
    Знання - сила чи слабкість в нестабільному і розбалансованому світі? [Текст] / В. Рябченко // Вища освіта України. - 2006. - № 4. - С. 41-47. - Библиогр.: с. 46 (4 назв.)
Рубрики: Філософія освіти
   Глобалізація освіти

   Інформаційне суспільство

Анотація: Що сильніші людські знання, то до більшої руйнації вони можуть призвести в ірраціональних життєвих виявах людини. У нестабільному, разбалансованому світі сильніші знання роблять його більш хистким, а отже, вразливішим і слабшим. Для того, щоб знання робили людство сильнішим, потрібно, щоб у них, коли вони матеріалізуються, вселялося більше людяності, а не чогось протилежного.


Знайти схожі

3.


    Рябченко, Володимир.
    Освіта, навчання, виховання й соціалізація як поняття й процеси та рамки осягнення ними особистості [Текст] / В. Рябченко // Вища освіта України. - 2011. - № 1. - С. 46-54. - Библиогр.: с. 54 (9 назв.)
Рубрики: Вища школа
   Навчально-виховний процес--Традиційні парадигми

   Актуалізація особистості студента

Кл.слова (ненормовані):
Формалізація -- Примітивізація -- Віртуалізація
Анотація: Поняттєво-термінологічний апарат розглядається як своєрідна мова певної науки чи комплексу наук. Коли в ключові поняття наукової мови закладається суперечливий зміст, тоді виникають не лише семантичні бар`єри в комунікаціях відповідного наукового співтовариства, а й створюються методологічні колізії в пізнавальній діяльності та суспільній практиці.


Знайти схожі

4.


    Рябченко, Володимир Іванович.
    Філософський зміст та логіко-гносеологічна сутність понять "розсудок" і "розум" [Текст] / В.І. Рябченко // Вища освіта України. - 2009. - № 2. - С. 28-37.
Рубрики: Свідомість
   Соціальна й мовна дееволюція

   Творчий процес

Анотація: Обгрунтовується потреба утвердити у чинній українській мові слово "розсудок" як таке, що має самостійний смисл, якій не дає підстав ототожнювати його зі словом "розум" чи розглядати його як синонім останього.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)