Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Радченко, А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 11
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-11 
1.


    Діденко, Ю. В.та ін.
    Інформаційна система Web of Science: дзеркало чи інструмент? [Текст] / Ю.В.та ін. Діденко, А.І. Радченко, Н.В. Коваль // Наука та інновації. - 2016. - № 6. - С. 75-83. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Наука України
Анотація: Наукові статті українських вчених у базі даних Web of Science Core Collection за 1991-2016 рр.


Дод.точки доступу:
Радченко, А.І.; Коваль, Н.В.

Знайти схожі

2.


   
    Перспективные направления работ в области сварки и родственных технологий, развиваемые в ГНПО порошковой металлургии [Текст] / Ильющенко А.Ф. [та ін.] // Автоматическая сварка. - 2018. - № 11/12. - С. 69-77 : табл. - Библиогр. с. 76 (18 назв)
Рубрики: Порошкова металургія
   Зварювання--Технології

Анотація: В роботі представлено перспективні напрямки та отримано результати в галузі зварювання та споріднених технологій, що розвиваються в Білорусі в ДНВО порошкової металургії, в тому числі: зварювання тертям з перемішуванням, адитивні технології, газополуменеве напилення порошкових матеріалів і нанесення електроіскрових покриттів. Комплексний розвиток робіт в галузі адитивних технологій досягається застосуванням обладнання, яке забезпечує 3D-друк полімерами і металами, виробництво металевих порошків та операції доущільнення. Поряд з проведенням досліджень на даному обладнанні здійснюється випуск продукції. Для проведення експериментальних досліджень і практичного застосування зварювання тертям з перемішуванням створена установка з системою реєстрації параметрів режимів зварювання. При проведенні досліджень і розробці технологічних процесів і конструкцій інструменту використовуються програми комп'ютерного моделювання (Deform, Sysweld, Ansys та ін.). На дослідному виробництві здійснюється випуск інструменту, в тому числі методами порошкової металургії та адитивних технологій. Отримано нові наукові і практичні результати в розробці процесів та обладнання газополуменевого нанесення покриттів з порошкових матеріалів на деталі різного функціонального призначення з використанням струменів високої потужності (до 125 кВт). Проведено дослідження та створено обладнання для формування товстошарових (до 5000 ... 7000 мкм) електроіскрових покриттів із застосуванням вібрації електрода-анода частотою 22 кГц.


Дод.точки доступу:
Ильющенко А.Ф. ; Манойло, Е.Д.; Ловыгин, С.И.; Лецко, А.И.; Радченко, А.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Радченко, А. І.
    Геологічна наука в академічних публікаціях [Текст] / А.І. Радченко , Ю.В. Діденко // Наука та інновації. - 2016. - № 3. - С. 14-29
Рубрики: Геологічна наука України--Науково-видавнича діяльність


Дод.точки доступу:
Діденко, Ю.В.

Знайти схожі

4.


    Радченко, А. І.
    Зарубіжна видавнича наукова продукція Національної академії наук України (1995-2012 рр.) [Текст] / А. І. Радченко, Ю. В. Діденко // Вісник Національної академії наук України. - 2013. - № 7. - С. 75-82 : рис.
Рубрики: Видавнича діяльність--НАН України
   Видавнича справа України--Наукові видання

Анотація: У статті проаналізовано динаміку закордонної видавничої наукової продукції НАН України за 1995-2012 рр. на тлі змін параметрів загального обсягу видавничої продукції НАН України. Основним трендом у загальному випуску видавничої продукції НАН України є поступове збільшення кількості назв монографій і статей. Це стосується як усієї сукупності видань Академії, так і видань за секціями та відділеннями, а також за видами продукції чи видавцями: упродовж зазначеного періоду обсяг видавничої продукції в середньому зріс удвічі. Однак публікація книг і статей за кордоном і досі не є домінантним складником інформаційної політики й окремим напрямом роботи наукових установ НАН України. Матеріали оприлюднено вперше.


Дод.точки доступу:
Діденко, Ю. В.

Знайти схожі

5.


    Радченко, А. І.
    Революційні інновації у світі (за даними звіту медіакомпанії Thomson Reuters, 2016 р.) [Текст] / А.І. Радченко // Наука та інновації. - 2016. - № 6. - С. 69-74
Рубрики: Аерокосмічна і оборонна промисловість--Автомобільна промисловість--Біотехнології--Косметика і здоров'я
   Харчова промисловість--Побутова техніка--Інформаційні технології--Медичне обладнання

   Нафта і газ--Фармацевтика--Напівпровідники--телекомунікації

Анотація: У цьогорічному звіті наведено порівняння кількості публікацій та патентів 2015 і 2014 рр., вказано тенденцію за останні 7 років


Знайти схожі

6.


    Радченко, А.
    Ігрові методи та прийоми / А. Радченко // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2012. - № 10. - С. 47-49
Рубрики: Педтехнології--Ігрові
   Іноземні мови--Методика викладання

Кл.слова (ненормовані):
ігрові методи -- ігрові прийоми
Анотація: В статті розкрито ігрові методи і прийоми у процесі навчання та виховання школярів іноземної мови.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Радченко, А.
    Зібрання знавців академічної видавничої справи (V Сесія Ради з книговидання при Міжнародній асоціації академії наук) [Текст] / А. Радченко, З. Болкотун // Бібліотечний вісник. - 2011. - №6. - С. 66-67
Рубрики: Конференції. Конкурси. Виставки--МААН--Книговидання


Дод.точки доступу:
Болкотун, З.

Знайти схожі

8.


    Радченко, А.
    Періодичні видання Національної академії наук України: фрагмент історії [Текст] / А. Радченко // Бібліотечний вісник. - 2007. - № 2. - С. 39
Рубрики: НАН України--Друкарня --Історія


Знайти схожі

9.


    Радченко, А.
    Формування орфоепічної компетентності майбутніх учителів української мови: прикладний аспект [Текст] / Антоніна Радченко // Українська мова і література в школах України. - 2016. - № 4. - С. 34-37. - Бібліогр.: 2 назви.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Викладання у ВНЗ
   Українська мова--Орфоепія--Методика

Кл.слова (ненормовані):
навчання студентів орфоепії -- артикуляційні норми -- голосні і приголосні звуки
Анотація: У статті зосереджено увагу на проблемі навчання орфоепії майбутніх учителів української мови. Подано систему вправ і завдань для практичних занять з теми "Вимова голосних і приголосних", апробовану в освітньому процесі Київського університету ім. Б. Грінченка, спрямовану на формування орфоепічної компетентності студентів-філологів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

10.


    Шульженко, С. В.
    Перспективні умови зняття з експлуатації енергоблоків українських АЕС з урахуванням вимог ЄС та МАГАТЕ [Текст] / С. В. Шульженко, А. Л. Радченко // Проблеми загальної енергетики. - 2017. - Вип. 1. - С. 33-41. - Бібліогр. с. 40-41 (12 назв)
Рубрики: Атомні електростанції--Експлуатація
   Радіоактивні відходи--Утилізація

Анотація: Визначено перспективні умови зняття з експлуатації атомних електростанцій в Україні на основі аналізу сучасного стану та перспектив розвитку атомної енергетики з урахуванням світового досвіду. Проаналізовано поточний стан регуляторного забезпечення, а також виконано оцінки вартості зняття з експлуатації атомних електростанцій в Україні з урахуванням світового досвіду і можливості його реалізації в Україні.


Дод.точки доступу:
Радченко, А.Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-11 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)