Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Рабінович, П.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 107
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
1.


    Рабінович, П.
    **NOT VALID RECORD 86965**Можливості вдосконалення законодавчого забезпечення права людини на свободу віросповідання в Україні [Текст] : научное издание / П. Рабінович, Л. Ярмол // Вісник Академії правових наук України. - 2004. - № 1 (36). - С. 16-26
Рубрики: Віросповідання--Право людини в Україні
   Право людини на свободу віросповідання



Дод.точки доступу:
Ярмол, Л.

Знайти схожі

2.


    Рабінович, П.
    20 років праволюдинних досліджень (до ювілею Львівської лабораторії прав людини) [Текст] / П. Рабінович , С. Добрянський // Право України. - 2016. - № 7. - С. 200-203. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини--Львівська лабораторії прав людини
Анотація: Історія створення та діяльність науково-дослідної установи- Лабораторії прав людини у м. Львові.


Дод.точки доступу:
Добрянський, С.

Знайти схожі

3.


    Рабінович, П.
    Європейські стандарти належного доказування у кримінальному судочинстві та стан дотримання їх в Україні [Текст] / П. Рабінович, Б. Ратушна // Право України. - 2014. - № 10. - С. 53-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Докази--Європейські стандарти
Анотація: У статті досліджено загальні вимоги до належного доказування, вироблені Європейським судом з прав людини у процесі застосування п.1 ст. 6 Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод на підставі його практики розгляду і вирішення скарг у кримінальних справах.


Дод.точки доступу:
Ратушна, Б.

Знайти схожі

4.


    Рабінович, П.
    Європейська конвенція з прав людини: філософсько-антропологічні та гносеологічні засади її застосування Страсбурзьким судом [Текст] / П. Рабінович // Право України. - 2010. - № 10. - С. 135-146. - Библиогр.: с. 145 (12 назв)
Рубрики: Права людини--Європейська конвенція--Україна
Анотація: У статті на основі аналізу численних рішень Європейського суду з прав людини, по-перше, узагальнено його погляди стосовно того, яке соціальне явище відображається поняттям права. Обгрунтовується, що таким явищем виступають, на його думку, перш за все певні потреби та відповідні інтереси індивідів, а також колективних учасників соціуму. По-друге, у статті виявлено ті об'єктивні закони та категорії діалектики, котрі, так чи інакше, використовує Суд у своїй правопізнавальній та правоінтерпретаційній діяльності.


Знайти схожі

5.


    Рабінович, П.
    Європейський дороговказ гуманізму ( до 60-річчя прийняття Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод) [Текст] / П. Рабінович // Вісник Академії правових наук України. - 2010. - № 4. - С. 14-22. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Права людини--Конвенція
   Європейське право--Права людини

Анотація: В статті висвітлюються деякі проблеми, що повстали внаслідок офіційної легалізації Європейської Конвенції про захисти прав людини та практики Європейського Суду прав людини як нових різновидів джерел права в Україні.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

6.


    Рабінович, П.
    Інтерпретація верховенства права Конституційним Судом України (доктринальний коментар) [Текст] / П. Рабінович // Право України. - 2006. - № 11 . - С. 27-30. - Бібліогр.: 9 назв
Рубрики: Конституційний суд--Інтерпретація--Україна
Анотація: Врахування у вітчизняній юридичній практиці офіційної інтерпретації Конституціїйного Суду України означеного словосполучення позитивно впливатиме на утвердження в Україні верховенства права.


Знайти схожі

7.


    Рабінович, П.
    Інтерпретація верховенства права: основні вітчизняні підходи та їх діалектична взаємодоповнюваність [Текст] / П. Рабінович, О. Луців // Право України. - 2013. - № 1-2. - С. 296-309. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Верховенство права--Інтерпретація
Анотація: У статті аналізуються методологічні підходи в українській юридичній науці до інтерпретації феномену верховенства права. Відповідно до так званого "поелементного" підходу останній можна зрозуміти крізь окреме роз'яснення явищ права і верховенства. Згідно ж з підходом "інтегральним" цей феномен інтерпретується через вказівку на ті "важливі елементи", з яких він складається.


Дод.точки доступу:
Луців, О.

Знайти схожі

8.


    Рабінович, П.
    Автор ідеї та першого проекту Міжнародного білля прав людини [Текст] / П. Рабінович, В. Особа // Право України. - 2013. - № 12. - С. 9-15. - Бібліогр.: с.
Рубрики: Права людини--Міжнародний білль прав людини
Анотація: У статті за результатами порівняння монографії англійського професора Г. Лаутерпахта "Міжнародний білль прав людини" з текстом Загальної декларації прав людини обгрунтовується положення про те, що саме цей вчений був першим науковим проектантом означеного міжнародного акта епохального значення.


Дод.точки доступу:
Особа, В.

Знайти схожі

9.


    Рабінович, П.
    Академічна лабораторія дослідження прав людини: львівський досвід (до 15-річчя діяльності) [Текст] / П. Рабінович, О. Святоцький // Право України. - 2010. - № 2. - С. 267-271
Рубрики: Права людини
Анотація: Інтерв'ю академіка П.Рабіновича- головному редакторові журналу "Право України", академіку О.Святоцькому.


Дод.точки доступу:
Святоцький, О.

Знайти схожі

10.


    Рабінович, П.
    Біосоціальна сутність основоположних людських прав [Текст] / П. Рабінович // Вісник Національної академії правових наук України. - 2015. - № 4. - С. 8-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини --Основоположні права
Анотація: У статті розглядаються два вихідних питання з проблематики основоположних людських прав. По-перше роз’яснюється категорія основоположних людських прав, насамперед її дефінація, яка була сформульована автором на юридичному факультеті Львівського університету ще на початку 90-х років минулого століття. По- друге, обговорюється питання про те, хто може бути носієм, суб’єктом основоположних прав. Зокрема, обгрунтовується, що ними є не тільки індивіди, а й колективні суб’єкти. Піддаються критиці деякі погляди українського юриста С. Головатого.

Є примірники у відділах:
(22.02.2016р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-40   41-50   51-60      
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)