Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)Бібліотека М.М.Фатова (1)Хотинська бібліотека (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Попова, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30  
1.


    Попова, О. Л.
    Інклюзивний розвиток: нова концепція чи оновлення концепції сталого розвитку? [Текст] / О. Л. Попова // Економіка і прогнозування. - 2020. - № 1. - С. 128-141. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інклюзивний розвиток--Концепція сталого розвитку
Анотація: Обгрунтовано висновок про те, що концепція інклюзивного розвитку викристалізувалася у процесі еволюціонування концепції сталого розвитку, а остання для цивілізаційного розвитку у ХХІ ст. залишається домінантною. Узагальнено ключові засади та міжнародні орієнтири інклюзивного розвитку. Наведено сучасні у контексті інклюзивного розвитку стратегії, що розроблені та реалізуються у країнах: побудови гармонійного суспільства (Китай), рівноцінності умов проживання у місті та селі (Німеччина), посилення корпоративної соціальної відповідальності великих господарюючих суб'єктів (Франція).


Знайти схожі

2.


    Сало, І. А.
    Сучасний стан галузі рослинництва в Україні [Текст] / І. А. Сало, О. П. Попова // Вісник аграрної науки. - 2019. - № 9. - С. 80-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Рослинництво--Тенденції розвитку--Зовнішня торгівля--Споживання--Україна
Анотація: Досліджуються основні тенденції розвитку галузі рослинництва та сучасний стан забезпечення населення основними продуктами харчування.


Дод.точки доступу:
Попова, О. П.

Знайти схожі

3.


    Попова, О. Л.
    Соціальні та екологічні параметри діяльності сільськогосподарських підприємств: диференціація за економічними класами [Текст] / О. Л. Попова, Л. Л. Панкратова, М. Г. Бетлій // Економіка і прогнозування. - 2010. - № 4. - С. 110-125
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства
Анотація: Досліджено соціально-екологічні параметри діяльності різних за обсягом виторгу (економічним класом) та економічною ефективністю сільськогосподарських підприємств. Для цього проаналізовано статистичну базу великого масиву підприємств із використанням методу статистичних групувань.


Дод.точки доступу:
Панкратова, Л.Л.; Бетлій, М.Г.

Знайти схожі

4.


    Мельник, Л. Г.
    Забезпечення екологічної спрямованості розвитку суб’єктів господарювання [Текст] / Л. Г. Мельник // Актуальні проблеми економіки. - 2011. - № 11. - С. 484-485
Рец. на кн. Попова О.Ю. Економічні механізми забезпечення екологічної спрямованості розвитку суб’єктів господарювання : моногр. / О.Ю. Попова. - Донецьк : ДВНЗ ДонНТУ, 2010. - 430 с.

Рубрики: Економіка природокористування--Екологічна діяльність підприємств

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Попова, О. Л.
    Екодіагностика природо-господарської організації території України: агроландшафтний аспект [Текст] / О. Л. Попова // Економіка і прогнозування. - 2012. - № 3. - С. 92-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агроландшафти--Екозахищеність
Анотація: Оцінено ступінь збалансованості природо-господарської організації території із застосуванням декількох методик. За розрахованими коефіцієнтами екологічної стабільності, антропогенного навантаження, абсолютної і відносної напруженості та інтегрального коефіцієнта зроблено висновок про екологічну вразливість і критичний рівень екозахищеності території, що є наслідком надмірного антропогенного навантаження,зокрема аграрного.


Знайти схожі

6.


    Попова, О. Л.
    Cross-compliance- єропейський підхід взаємного дотримання зобов'язань при наданні державної підтримки сільгоспвиробникам [Текст] / О. Л. Попова // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 3. - С. 148-151
Рубрики: Аграрна політика--Державна підтримка розвитку--ЄС
Анотація: В Євросоюзі сільськогосподарські субсидії фермерам надаються лише за умови виконання ряду вимог стосовно захисту навколишнього середовища, якості продуктів харчування і належного утримання худоби. Цей підхід отримав назву "cross-compIiance" (на наш погляд, переклад "взаємне дотримання зобов'язань" найбільш точно відображає зміст, інші варіанти - "відповідність вимоги", "взаємна згода", "зустрічі зобов'язання" найбільш точно відображає зміст, інші варіанти - "відповідність вимоги", "взаємна згода", "зустрічі зобов'язання", "екообумовленість") і є одним з найважливіших результатів реформи Спільної аграрної політики (САП) ЄС.


Знайти схожі

7.


    Попова, О. Л.
    Розвиток багатофункціонального сільського господарства: досвід Німеччини [Текст] / О. Л. Попова // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 148-158. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Зарубіжні країни--Німеччина
Анотація: Узагальнено досвід Німеччини щодо реалізації багатофункціональної- економічної, соціальної та екологічної- ролі сільського господарства у суспільстві. Проаналізовано напрями і тенденції фінансового забезпечення аграрного і сільського розвитку, зокрема, видатки профільних міністерств Німеччини та України, і виявлено структурні відмінності. Розглянуто окремі напрями і схеми аграрної політики і практики, які реалізовуватимуться з 2015 р. , а саме посилення "позеленіння" (грінінг) і перерозподіл коштів на користь сільського розвитку (модуляція).


Знайти схожі

8.


    Попова, О. Л.
    Статистика та економіка рибного господарства в Україні [Текст] / О. Л. Попова // Статистика України. - 2017. - № 3. - С. 13-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка рибного господарства--Виробництво водних біоресурсів--Україна
Анотація: Розглянуто рибне господарствао України як сферу економічної діяльності з постачання важливих продуктів харчування для населення. На основі аналізу існуючої офіційної статистики добування водних біоресурсів, у тому числі аквакультури, виокремлено проблемні аспекти економічного блоку показників діяльності в галузі - витрат і ціни. Акцентовано увагу на тому, що не надаються дані про кількість суб’єктів господарювання, площу водойм загалом і в розрізі регіонів. З 2016 р. не надається офіційна статистична інформацію про виробництво аквакультури, хоча раніше вона подавалась у статистичному тематичному збірнику; адміністративна звітність наразі надається з усіма можливими обтяженнями. Обгрунтовано пропозиції щодо покращення економічної статистики рибного господарства і доведено, що їх урахування як у статистичній діяльності, так і у практиці рибного господарства сприятиме формуванню достовірних даних, забезпеченню належної прозорості функціонування галузі з огляду на необхідність її державної підтримки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Попова, О. Л.
    Комплексне житлове будівництво у селі як складова сільського розвитку [Текст] / О. Л. Попова // Економіка і прогнозування. - 2013. - № 2. - С. 106-115. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Житлове будівництво--Сільська місцевість--Узбекистан
   Житлове будівництво--Сільська місцевість--Україна

Анотація: За дисбалансу обсягів житлового будівництва у міських поселеннях порівняно з сільськими обгрунтовується важливість будівництва сучасного комфортного житла у селі як драйвера прогресивного сільського розвитку. Досліджено досвід Республіки Узбекистан щодо реалізації державної програми будівництва житла для сільських жителів за типовими проектами. Проаналізовано тенденції житлового будівництва у сільській місцевості в Україні, у тому числі за програмою "Власний дім".


Знайти схожі

10.


    Попова, О. Л.
    Зайнятість на селі: наслідки аграрного реформування [Текст] / О.Л. Попова, Н.М. Скурська // Економіка АПК. - 2006. - № 7. - С. 132-138. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Ринок праці--Зайнятість населення--Україна
   Сільське господарство--Трудові ресурси

Кл.слова (ненормовані):
Сільські громади -- Працездатні особи -- Вікова структура
Анотація: Досліджується питання розвитку трудового потенціалу села, формування ринку праці та зайнятості сільського населення, демографічних процесів на селі. Метою статті є висвітлення нинішніх тенденцій зайнятості на селі, її реструктуризації, аналіз впливу на ці процеси аграрного реформування, зміни природної бази відтворення трудового потенціалу і розроблення пропозицій щодо розширення сфери прикладання праці сільського населення.


Дод.точки доступу:
Скурська, Н. М.

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)