Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)Бібліотека М.М.Фатова (1)Хотинська бібліотека (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Попова, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 30
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30  
1.


    Семеног, О. М.
    Трансверсальні компетентності у вимірах партнерської взаємодії: викладач і здобувач вищої освіти [Текст] / О. М. Семеног, О. А. Попова, О. І. Кондрицька // Академічні студії. - 2021. - Вип. 3, Ч. 1. - С. 111-120. - (Серія "Педагогіка"). - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Трансверсальні компетентності--Партнерська взаємодія
Анотація: У статті на основі аналізу, узагальнення українських та зарубіжних наукових публікацій аналітичного характеру, термінологічного аналізу окреслено деякі аспекти поняття "трансверсальні компетентності", узагальнено міжнародний досвід щодо сутності, складників трансверсальних компонентностей, що становить теоретичне підгрунтя партнерської взаємодії викладача і здобувача вищої освіти і значною мірою впливають на успішність професійної діяльності фахівця.


Дод.точки доступу:
Попова, О. А.; Кондрицька, О. І.

Знайти схожі

2.


    Попова, О. Л.
    Інклюзивний розвиток: нова концепція чи оновлення концепції сталого розвитку? [Текст] / О. Л. Попова // Економіка і прогнозування. - 2020. - № 1. - С. 128-141. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інклюзивний розвиток--Концепція сталого розвитку
Анотація: Обгрунтовано висновок про те, що концепція інклюзивного розвитку викристалізувалася у процесі еволюціонування концепції сталого розвитку, а остання для цивілізаційного розвитку у ХХІ ст. залишається домінантною. Узагальнено ключові засади та міжнародні орієнтири інклюзивного розвитку. Наведено сучасні у контексті інклюзивного розвитку стратегії, що розроблені та реалізуються у країнах: побудови гармонійного суспільства (Китай), рівноцінності умов проживання у місті та селі (Німеччина), посилення корпоративної соціальної відповідальності великих господарюючих суб'єктів (Франція).


Знайти схожі

3.


    Попова, О. Л.
    Новації спільної аграрної політики ЄС у програмному періоді 2021-2027 рр. [Текст] / О. Л. Попова // Економіка України. - 2020. - № 6. - С. 83-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрна політика--Новації--Європейський Союз, 2021-2027 рр.
Кл.слова (ненормовані):
реформа САП ЄС -- новий програмний період 2021–2027 рр. -- Новий Зелений Курс для Європи -- сталий розвиток сільського господарства -- екообумовленість -- фінансування САП -- агроекологія
Анотація: Узагальнено обговорювані пріоритети і механізми реформи Спільної аграрної політики ЄС на 2021–2027 рр. у контексті Нового Зеленого Курсу для Європи. Розкрито три загальні теми і дев'ять основних цілей реформи. Обгрунтовано уроки для України та пропозиції щодо осучаснення засад національної аграрної політики і практики з урахуванням європейських орієнтирів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Попова, О. Ю.
    "Любіть Україну" [Текст] : освітня гра - квест / О. Ю. Попова, О. С. Ніколаєв // Позакласний час. - 2019. - N 5(травень). - С. 31-32 : ілюстр.
Рубрики: Україна --Гра- квест--Конкурси
Кл.слова (ненормовані):
Патріотичні ігри
Анотація: Патріотична гра - квест "Любіть Україну" для учнів середньої школи.


Дод.точки доступу:
Ніколаєв, О. С.

Знайти схожі

5.


    Сало, І. А.
    Сучасний стан галузі рослинництва в Україні [Текст] / І. А. Сало, О. П. Попова // Вісник аграрної науки. - 2019. - № 9. - С. 80-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Рослинництво--Тенденції розвитку--Зовнішня торгівля--Споживання--Україна
Анотація: Досліджуються основні тенденції розвитку галузі рослинництва та сучасний стан забезпечення населення основними продуктами харчування.


Дод.точки доступу:
Попова, О. П.

Знайти схожі

6.


    Попова, О. Л.
    Статистика та економіка рибного господарства в Україні [Текст] / О. Л. Попова // Статистика України. - 2017. - № 3. - С. 13-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка рибного господарства--Виробництво водних біоресурсів--Україна
Анотація: Розглянуто рибне господарствао України як сферу економічної діяльності з постачання важливих продуктів харчування для населення. На основі аналізу існуючої офіційної статистики добування водних біоресурсів, у тому числі аквакультури, виокремлено проблемні аспекти економічного блоку показників діяльності в галузі - витрат і ціни. Акцентовано увагу на тому, що не надаються дані про кількість суб’єктів господарювання, площу водойм загалом і в розрізі регіонів. З 2016 р. не надається офіційна статистична інформацію про виробництво аквакультури, хоча раніше вона подавалась у статистичному тематичному збірнику; адміністративна звітність наразі надається з усіма можливими обтяженнями. Обгрунтовано пропозиції щодо покращення економічної статистики рибного господарства і доведено, що їх урахування як у статистичній діяльності, так і у практиці рибного господарства сприятиме формуванню достовірних даних, забезпеченню належної прозорості функціонування галузі з огляду на необхідність її державної підтримки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Попова, О. І.
    Олімпіада з географії в Сумах [Текст] / О. І. Попова, Я. Б. Олійник, Т. В. Уманська // Географія та економіка в рідній школі. - 2016. - № 5. - С. 4-8.
Рубрики: Географія--Позакласна робота
Кл.слова (ненормовані):
географія -- олімпіада -- переможці
Анотація: У статті йдеться про те, що четвертий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з георафії відбувся в м. Суми і проходив з 29 березня по 2 квітня 2016 р., розповідається про хід заключного етапу олімпіади, подано список переможців.


Дод.точки доступу:
Олійник, Я. Б.; Уманська, Т. В.
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

8.


    Попова, О. Л.
    Cross-compliance- єропейський підхід взаємного дотримання зобов'язань при наданні державної підтримки сільгоспвиробникам [Текст] / О. Л. Попова // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 3. - С. 148-151
Рубрики: Аграрна політика--Державна підтримка розвитку--ЄС
Анотація: В Євросоюзі сільськогосподарські субсидії фермерам надаються лише за умови виконання ряду вимог стосовно захисту навколишнього середовища, якості продуктів харчування і належного утримання худоби. Цей підхід отримав назву "cross-compIiance" (на наш погляд, переклад "взаємне дотримання зобов'язань" найбільш точно відображає зміст, інші варіанти - "відповідність вимоги", "взаємна згода", "зустрічі зобов'язання" найбільш точно відображає зміст, інші варіанти - "відповідність вимоги", "взаємна згода", "зустрічі зобов'язання", "екообумовленість") і є одним з найважливіших результатів реформи Спільної аграрної політики (САП) ЄС.


Знайти схожі

9.


    Попова, О. Л.
    Розвиток багатофункціонального сільського господарства: досвід Німеччини [Текст] / О. Л. Попова // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 148-158. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Зарубіжні країни--Німеччина
Анотація: Узагальнено досвід Німеччини щодо реалізації багатофункціональної- економічної, соціальної та екологічної- ролі сільського господарства у суспільстві. Проаналізовано напрями і тенденції фінансового забезпечення аграрного і сільського розвитку, зокрема, видатки профільних міністерств Німеччини та України, і виявлено структурні відмінності. Розглянуто окремі напрями і схеми аграрної політики і практики, які реалізовуватимуться з 2015 р. , а саме посилення "позеленіння" (грінінг) і перерозподіл коштів на користь сільського розвитку (модуляція).


Знайти схожі

10.


    Попова, О. Л.
    Основи гармонізації аграрного і сільського розвитку в сучасній аграрній політиці [Текст] / О. Л. Попова // Економіка України : Науковий журнал. - 2014. - № 10. - С. 32-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільські території--Аграрна політика, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
сільське господарство -- деаграризація -- гармонізація -- різновекторність -- деруралізація -- сільське населення
Анотація: Обгрунтовано незмінність ролі сільського господарства для суспільного і сільського розвитку за деаграризації – скорочення його частки у випуску продукції та зайнятості населення. Розкрито різновекторність аграрного і сільського розвитку в Україні, обгрунтовано напрями їх гармонізації з урахуванням досвіду Спільної аграрної політики ЄС.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30  
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)