Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Павко, А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 22
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-22 
1.


    Павко, А.
    Методологія модерну і постмодерну: проблеми синтезу протилежних підходів [Текст] / А. Павко // Вісник Національної академії наук України. - 2011. - № 3. - 34-39. . - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціокультура--Культуротворчість--Постмодернові версії
   Просвітництво

Кл.слова (ненормовані):
Плюралізм -- Діалог культури
Анотація: У статті проаналізовано сутність методологічних і культурологічних домінантів епохи модерну і постмодерну, висвітлено проблему їх протидії та взаємовпливу. Досліджено питання ролі раціонального й ірраціонального в пізнанні. Автор наголошує, що сучасна культура може постати лише на межі розвитку традиційної та новаторської тенденцій, а справжній культурний смисл сьогодення слід убачати в діалозі культур.


Знайти схожі

2.


    Павко, А.
    Соціал-демократична доктрина Е. Бернштейна: сутність, еволюція, перспективи [Текст] / А. Павко // Вісник Національної академії наук України. - 2010. - № 11. - С. 33-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Політики Німеччини, 19 ст.
   Політична думка--Історія--Німеччина, 19 ст.

Кл.слова (ненормовані):
Конструктивний ревізіонізм -- Раціоналістичний оптимізм -- Політика реформ -- Центристська політична ідеологія
Анотація: У статті проаналізовано засади й еволюцію соціал-демократичної доктрини Е. Бернштейна, показано її значення в історії і сучасній теорії зарубіжної політичної думки. Акцентовано значення концептуальних ідей, принципів берштейніанства для розвитку як світового, так і вітчизняного соціал-демократія виступає проти революційних методів розв'язання суспільних проблем. Надаючи перевагу еволюційному шляху розвитку. Це дає підстави вченому зробити висновок, що соціал-демократизм з його поміркованим підходом до впровадження новацій відповідає потребам України, світоглядним і політичним традиціям нашого народу.


Дод.точки доступу:
Бернштейн, Е. \о нем\

Знайти схожі

3.


    Павко, А.
    Політична історія - не механічна заміна плюсів на мінуси [Текст] : общественно-политическая литература / А. Павко // Віче. - 2004. - № 5. - С. 71-73 : портр. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Україна--Історія політична

Свободных экз. нет
Знайти схожі

4.


    Павко, А. І.
    Сучасний університет в умовах викликів глобалізованого світу [Текст] / А. І. Павко // Вісник Національної академії наук України. - 2012. - № 10. - С. 63-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Інтеграція в європейський простір--Україна
   Вищі навчальні заклади--Університети--Інтелектуальний потенціал

   Університетська освіта--Класичний університет

Анотація: У статті частково окреслені та фрагментарно проаналізовані джерела інтелектуального потенціалу університетської освіти, без якої є неможливим поступальний розвиток та успішне втілення "Ідеї університету" в умовах трансформаційних змін в українському суспільстві.


Знайти схожі

5.


    Павко, А.
    Суспільні науки в контексті Європейської модернізації вищої освіти в Україні [Текст] / А. Павко // Вісник Національної академії наук України. - 2011. - № 9. - С. 25-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Болонський процес--Модернізація освіти
Кл.слова (ненормовані):
Методологічна функція -- Гуманітаристика -- Болонський процес
Анотація: У статті висвітлено місце і роль суспільних наук в аналізі позитивних і негативних тенденцій модернізації вітчизняної освіти в контексті європейський вимог. Автор аналізує особливості впровадження Болонської декларації в Україні, указує на основні проблеми на цьому шляху. Наголошено на необхідність змістити акценти в діяльності Міністерства освіти в плані гарантування кожному ВНЗ права на самостійне визначення структури і змісту освіти, форми і методів навчальної та дослідницької роботи, залишивши за урядовою структурою право розробляти і визначати стратегію системи вищої освіти в цілому.


Знайти схожі

6.


    Павко, А.
    Інститут державної влади Київської Русі в контексті політичних процесів сьогодення [Текст] / А. Павко // Віче. - 2008. - № 11. - С. 35-37 : фото.цв. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Історія--Київська Русь
Анотація: Розглядається історичний досвід формування та функціонування інститутів політичної влади Давньоруської держави.


Знайти схожі

7.


    Павко, А. І.
    Біля витоків формування політичних концепцій елітаризму: В. Парето, Г. Моска, Р. Міхельс [Текст] / А.І. Павко // Український історичний журнал. - 2008. - № 2. - С. 91-100
Рубрики: Історія політичної думки--Елітаризм
Анотація: Розглядаються витоки формування політичних концепцій елітаризму


Дод.точки доступу:
Парето, В. \о нем\; Міхельс, Р. \о нем\; Моска, Г. \о нем\

Знайти схожі

8.


    Павко, А.
    Гаетано Моска: багатство - найкоротший шлях до влади [Текст] / А. Павко // Віче. - 2007. - № 7-8. - С. 68-69 : портр. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Політологія
Анотація: Про творчу спадщину італійського ученого Г. Моски.


Дод.точки доступу:
Моска, Гаетано \о нем\

Знайти схожі

9.


    Павко, А. І.
    Київський цирк - унікальний феномен сучасного відчизняного та європейського мистецтва [Текст] / А. І. Павко // Культура і життя. - 2018. - 2 листоп. (№ 44). - С. 14, 15
Рубрики: Цирк--Циркове мистецтво--Україна, 20- 21 ст.


Дод.точки доступу:
\про нього\

Знайти схожі

10.


    Павко, А. І.
    Загальні риси й особливості підготовки педагогічних кадрів в університетах України у ХІХ - на поч. ХХ ст [Текст] / А.І. Павко // Український історичний журнал. - 2010. - № 4. - С. 99-115
Рубрики: Педагогічна освіта в Україні--Історія
Анотація: Розкрито загальні риси і особливості підготовки педагогічних кадрів у класичних університетах України в імперську добу.


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-22 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)