Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (6)Бібліотека О.С.Романця (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Міщенко, В. І.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 21
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-21   21-21 
1.


    Міщенко, В. І.
    Фінансові складові інноваційно-інвестиційної діяльності в регіоні [Текст] / Міщенко В. І., Щербань І. Б. // Актуальні проблеми економіки. - 2004. - № 8. - С. 41 - 50. - Бібліогр.: 10 назв.
Рубрики: Регіональна економіка--Інноваційна стратегія--Інвестиційна стратегія--УКРАЇНА
Анотація: Висвітлено широкий комплекс проблем формування цільових комплексних програм інноваційно-інвестиційного розвитку регіону, оцінка їхньої функціональної спрямованості та економічної ефективності.


Дод.точки доступу:
Щербань, І. Б.

Знайти схожі

2.


    Науменкова, С. В.
    Фінансові репресії в механізмі прихованого переміщення державного боргу: форми та інструменти [Текст] / С. В. Науменкова, В. І. Міщенко // Фінанси України. - 2015. - № 8. - С. 31-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний борг
Анотація: У статті розкрито економічний зміст фінансових репресій як комбінації регулятивних заходів центральних банків і урядів, застосування котрих призводить до викривлення механізмів функціонування фінансових ринків і фінансового посередництва, з метою зменшення відносного боргового навантаження та скорочення витрат на обслуговування державного боргу. Розмежовано поняття "фінансове регулювання" й "фінансові репресії". Визначено передумови та особливості застосування фінансових репресій у різних країнах світу та в Україні.


Дод.точки доступу:
Міщенко, В. І.

Знайти схожі

3.


    Міщенко, В. І.
    Удосконалення управління проблемними активами банків [Текст] / В. І. Міщенко, А. І. Граділь // Фінанси України. - 2009. - № 10. - С. 43-54. - Библиогр.: с. 49 (6 назв)
Рубрики: Банківська система--Управління
Анотація: Обгрунтовано основні принципи і практичні підходи до вдосконалення управління проблемними актами банків на основі створення й організації діяльності "госпітальних" банків - компаній з управління активами.


Дод.точки доступу:
Граділь, А.І.

Знайти схожі

4.


    Міщенко, В. І.
    Удосконалення дії каналів трансмісійного механізму грошово-кредитної політики в Україні в умовах переходу до таргетування інфляції [Текст] / В. І. Міщенко, С. В. Міщенко // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 1. - С. 421-428 : рис. - Бібліогр.: 13 назв
Рубрики: Грошово-кредитна система України--Грошово-кредитна політика
Анотація: У статті досліджено особливості функціонування та взаємодії каналів трансмісійного механізму грошово-кредитної політики та обґрунтовано пропозиції щодо активізації дії його каналів з метою підвищення ефективності грошово-кредитної політики в умовах реформування банківської системи та запровадження таргетування інфляції.


Дод.точки доступу:
Міщенко, С. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Міщенко, В. І.
    Сек’юритизація споживчих кредитів [Текст] / В. І. Міщенко, С. В. Науменкова, О. А. Шаповал // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 12. - С. 311-321 : рис., табл. - Бібліогр.: 16 назв
Рубрики: Фінанси України--Кредит--Кредитування фізичних осіб--Споживчий кредит
Анотація: У статті досліджено особливості боргового фінансування на основі використання сек’юритизації банківських кредитів, сучасний стан і проблеми випуску та обігу сек’юритизованих цінних паперів. Обґрунтовано методичні підходи до використання в практиці вітчизняних банків сек’юритизації споживчих кредитів за традиційною схемою. Визначено основні напрями перерозподілу кредитних ризиків у разі здійснення сек’юритизації за умов використання різних валют кредиту та облігацій. Запропоновано науково-методичні підходи до розрахунку ставки купона за сек’юритизованими облігаціями.


Дод.точки доступу:
Науменкова, С. В.; Шаповал, О. А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Міщенко, В. І.
    Світові тенденції монетизації економіки [Текст] / В. І. Міщенко , С. В. Науменкова, І. М. Льон // Фінанси України. - 2017. - № 9. - С. 53-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарна політика--Регулювання грошового обігу--Світовий досвід
Анотація: Досліджено світовий досвід управління процесом монетизації економіки та регулювання грошового обігу на прикладі США, країн єврозони, Великобританії, Казахстану, Китаю, Польщі та Японії та визначено основні тенденції монетизації економіки в більшості країн світу.


Дод.точки доступу:
Науменкова, С. В.; Льон, І. М.

Знайти схожі

7.


    Міщенко, В. І.
    Роль монетарного регулювання у стимулюванні економічного розвитку [Текст] / В. І. Міщенко, І. М. Льон // Фінанси України. - 2017. - № 4. - С. 75-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічний розвиток --Монетарне регулювання
Анотація: Проаналізовано роль і функції центрального банку в процесі грошово-кредитного регулювання економіки та реалізації грошово-кредитної політики, націленої на підтримку її зростання.


Дод.точки доступу:
Льон, І. М.

Знайти схожі

8.


    Міщенко, В. І.
    Роль і функції монетарного трансмісійного механізму в забезпеченні цінової стабільності [Текст] / В. І. Міщенко // Фінанси України. - 2015. - № 1. - С. 29-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарна політика--Трансмісійний механізм
Анотація: Досліджено роль і функції монетарного трансмісійного механізму в забезпеченні цінової стабільності, проведено аналіз світового досвіду та охарактеризовано відмінності в підходах центральних банків Англії, США, Японії та ЄЦБ. Визначено особливості функціонування монетарного трансмісійного механізму в Україні та виявлено причини його низької ефективності.


Знайти схожі

9.


    Лютий, І. О.
    Проблеми розвитку сучасного міжнародного фінансового ринку та інтеграційний курс України [Текст] / І. О. Лютий, В. І. Міщенко // Фінанси України. - 2006. - № 5. - С. 21-31. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Міжнародний фінансовий ринок--Розвиток--Інтеграція України
Анотація: Досліджено основні тенденції розвитку сучасного міжнародного фінансового ринку, проаналізовано його структуру, виявлено проблеми та охарактеризовано місце й роль України на світовому ринку грошей і капіталів.


Дод.точки доступу:
Міщенко, В. І.

Знайти схожі

10.


    Міщенко, С. В.
    Поєднання функцій стратегічного розвитку та антикризового управління в діяльності центральних банків [Текст] / С. В. Міщенко, В. І. Міщенко // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 2. - С. 266-272. - Бібліогр.: 14 назв
Рубрики: Фінансова система України--Кредитно-грошова система--Банки -- Національні банки--Національний банк України
   Фінанси країн світу--Центральні банки

Анотація: У статті досліджено особливості виконання центральними банками своїх функцій у процесі монетарного регулювання економіки та специфіку поєднання функцій стратегічного розвитку і антикризового управління банківською та фінансовою системами, обґрунтовано систему методів, інструментів і механізмів, які можуть використовувати центральні банки в процесі монетарного контрциклічного та антикризового регулювання грошово-кредитного ринку з метою забезпечення макрофінансової стабільності та підвищення ефективності грошово-кредитної політики в умовах фінансової нестабільності та реформування банківської системи, доведено необхідність запровадження макропруденційного регулювання.


Дод.точки доступу:
Міщенко, В. І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-21   21-21 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)