Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Міненко, М. А.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 22
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-22 
1.


    Міненко, М. А.
    Визнання принципів соціальної відповідальності професійними виробничими об'єднаннями та їх учасниками [Текст] / М.А. Міненко // Економіка АПК. - 2008. - № 7. - С. 136-140. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Бізнес--Соціальна відповідальність--Міжнародні стандарти
   Економіка підприємства--Соціальна політика

Кл.слова (ненормовані):
Фірма -- Корпоративна етика -- Сталий розвиток
Анотація: Стаття присвячена питанням соціальної відповідальності бізнесу. Зазначено, що в Україні розуміння цього явища дещо відрізняється від європейського, а для споживачів узагалі невідоме.


Знайти схожі

2.


    Збарський, В. К.
    Внесок у науку дослідження про формування і функціонування фахових об'єднань агропромислового виробництва [Текст] / В. К. Збарський // Економіка АПК. - 2010. - № 12. - С. 167-169. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рец. на кн. : Міненко М. А. Фахові виробничі об'днання (теорія, методологія, практика): монографія / М. А. Міненко. - К.: ННЦ ІАЕ, 2010. - 358 с.

Рубрики: Агропромислове виробництво в Україні--Виробничо-організаційні аспекти
   Рецензії на книги з економіки

Кл.слова (ненормовані):
Аграрний бізнес -- Виробничі об'єднання
Анотація: В монографії М. А. Міненка висвітлено результати пошуку шляхів інтеграції науки з виробництвом на основі інституційних перетворень в агропромисловому виробництві, нестандартних підходів до механізму перетворення наукових знань у реальні техніко-технологічні й організаційно-економічні інновації, що забезпечують його розвиток.


Знайти схожі

3.


    Міненко, М. А.
    Групування об'єднань фізичних, юридичних, фізичних і юридичних осіб за класифікаційними ознаками [Текст] / М. А. Міненко // Економіка та держава. - 2009. - № 4. - С. 50-54. - Бібліогр. с. 53 (3 назв.)
Рубрики: Товариства і об'єднання
Анотація: Автором запропоновано теоретичне обгрунтування доцільності групування об'єднань фізичних, юридичних, фізичних і юридичних осіб за класифікаційними ознаками для подальшого наукового дослідження.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Міненко, М. А.
    Ділова досконалість: вимоги і перспективи для України [Текст] / М. А. Міненко, В. А. Піддубний, Д. І. Альохіна // Економіка та держава. - 2019. - № 11. - С. 9-14 : табл. - Бібліогр. с. 14 (10 назв)
Рубрики: Господарська діяльність--Міжнародні стандарти--Зарубіжний досвід
Анотація: Зміст статті розкриває сутність моделі ділової досконалості, використання якої може забезпечити конкурентні переваги підприємств (організацій, установ) різноманітної правової форми і різних форм власності, спроектованої фахівцями Європейського фонду управління якістю: модель EFQM Excellence Model (модель EFQM). Візуалізовано та охарактеризовано механізм функціонування моделі. Акцентовано увагу на її директивний характер. Підкреслено, що позитивні результати ділової досконалості можна мати за умови дотримання вимог критеріїв і підкритеріїв, які визначено як основу моделі EFQM. Розглянуто 9 критеріїв та їх 32 підкритерії. 5 (критеріїв) із яких є посилювачами, а 4 (критерії) — результатами ділової досконалості.Обгрунтовано, що комплексне порівняння показників діяльності будь-якого суб'єкта господарювання з нормами моделі EFQM та аналіз позитивних світових практик (аналогів її використання) надасть можливість розробити заходи для вдосконалення по кожному із 9-ти критеріїв і 32-х підкритеріїв. Зазначено, що враховуючи особливості середовища, в якому формується українська економіка, для забезпечення конкурентоспроможності національних виробників товарів і послуг, найбільш доцільно безперервно і системно вдосконалюватися. Орієнтиром такого руху повинна бути 1000-бальна шкала моделі вдосконалення EFQM, відповідно до якої переважна більшість українських компаній досягають лише 150—250 балів, а у розвинутих країнах 300—400 балів.Доведено, що низький рівень ділової досконалості є головною причиною виробничо-соціально-екологічної корупції в Україні, подолання якої можливе за умови проведення належної просвітницької роботи серед працівників у державних інституціях, у бізнесі, серед громадськості. Для цього мають відбутися законодавчі ініціативи і реалізовані на практиці програмні заходи запропоновані Українською асоціацією досконалості та якості.


Дод.точки доступу:
Піддубний, В.А.; Альохіна, Д.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Міненко, М. А.
    Доцільність перерозподілу регулювальних функцій держави між державними інституційними й фаховими об'єднаннями [Текст] / М. А. Міненко // Економіка АПК. - 2010. - № 6. - С. 140-144. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Економіка України--Державне регулювання--Галузева структура
   Державне управління--Державні інституції

Кл.слова (ненормовані):
Фахові об'єднання -- Держава
Анотація: Розглянуто основні регулювальні функції держави: законодавчу, стабілізаційну, розподільчу. Обгрунтовано доцільність їх перерозподілу між державними інституціями та фаховими об'єднаннями.


Знайти схожі

6.


    Міненко, М. А.
    Загальні принципи створення і діяльності та критерії професійної відповідальності виробничих об'єднань в Україні [Текст] / М. А. Міненко // Економіка та держава. - 2009. - № 5. - С. 22-24. - Бібліогр. с. 24 (7 назв)
Рубрики: Корпоративне управління
   Виробничі кооперативи--Менеджмент

Анотація: Автором запропоновано для використання на практиці загальні принципи створення і діяльності та критерії професійної відповідальності виробничих об'єднань в Україні, які законодавчо можуть бути визначені державою професійними.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Міненко, М. А.
    Законодавчо-нормативні умови функціонування твариств Німеччини [Текст] / М. А. Міненко // Економіка та держава. - 2014. - № 2. - С. 6-10. - Бібліогр. с.10 (14 назв)
Рубрики: Кооперативи--Правове регулювання--Німеччина
Анотація: У статті проведено дослідження історичних аспектів формування законодавчо-нормативного поля кооперативного руху європейських країн і, зокрема Німеччини.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Міненко, М. А.
    Концептуальні підходи до реалізації європейської технологічної платформи "Їжа для життя" в Україні [] / М. А. Міненко // Економіка та держава. - 2013. - № 10. - С. 6-9. - Бібліогр. с.9 (7 назв)
Рубрики: Сільське господарство--Громадські організації
Анотація: У статті обгрунтовано необхідність стандартизації діяльності сучасних галузевих та професійних громадських об'єднань аграрно- промислової сфери і торгового сектора економіки України, з метою встановлення дійсно фахових, які забезпечать реалізацію Європейської технологічної платформи "Їжа для життя" в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Міненко, М. А.
    Кооперативні об'єднання Німеччини як основа для формування соціально-економічного середовища [Текст] / М. А. Міненко // Економіка АПК. - 2013. - № 7. - С. 113-119 : фот.цв. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка Німеччини--Кредитна кооперація
   Кооперативи--Сільськогосподарські

   Фінансовий ринок--Банки--Кредитування

Кл.слова (ненормовані):
кількість кредитних товариств -- народні банки -- Імперський кооперативний сільськогосподарський банк


Знайти схожі

10.


    Міненко, М. А.
    Місце і роль адміністративного менеджменту в загальноорганізаційній системі управління [Текст] / М. А. Міненко // Економіка та держава. - 2018. - № 2. - С. 7-10 : табл. - Бібліогр. с. 10 (7 назв)
Рубрики: Адміністративний менеджмент
Анотація: Стаття за своїм змістом дає можливість об'єктивно оцінити місце і роль адміністративного менеджменту в загальноорганізаційній системі управління. Акцентується увага на тому, що сучасне сприйняття адміністрування хоча і вимагає дебюрократизації існуючих систем управління, проте варто розуміти головні умови, які можуть забезпечити основи стабільних конкурентних переваг суб'єкта господарювання. На практиці, з досвіду провідних міжнародних компаній, такими умовами є у першу чергу якісно оптимізоване розмежування функцій адміністрації і менеджменту, який не входить до складу апарату управління, а також грамотне використання адміністрування як прямого та / або опосередкованого інструменту впливу суб'єкта на об'єкт. Саме тому в статті розкрито основні відмінності між складом "адміністрації" і "менеджменту організації", основні складові адміністрування, їх взаємозв'язок. Представлено співвідношення адміністрації і менеджменту та їх вплив на керовану систему. Дано перелік основних внутрішніх документів, що регламентують діяльність господарюючого суб'єкта, розкрито головне організаційно-методичне їх призначення. Водночас автор звертає увагу на необхідність використання у практичній роботі дієвої системи адміністрування зі складом і змістом палітри ресурсів, що забезпечать результативне та оперативне функціонування у штатному і позаштатному режимі. У підсумку дано визначення, що таке адміністративний менеджмент, чим окреслено його місце і роль у загальноорганізаційній системі управління.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-22 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)