Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (3)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Михайлова, Л.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 25
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-25 
1.


    Бузинний, М. Г.
    Сумарна альфа-активність та активність радону-222 у підземній воді в різних регіонах України [Текст] / М. Г. Бузинний, Л. Л. Михайлова // Довкілля та здоров'я. - 2021. - № 2. - С. 36-44
УДК

Кл.слова (ненормовані):
питна вода -- радіонукліди -- сумарна альфа-активність -- радон-222 -- критерій індивідуальної дози
Анотація: Мета дослідження: аналіз результатів вимірювання сумарної альфа-активності та активності радону-222 у воді артезіанських свердловин для встановлення географічних регіонів України, які вимагають поглибленої уваги до оцінки радіоактивності підземних вод.


Дод.точки доступу:
Михайлова, Л. Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Бузинний, М. Г.
    Обробка питної води для видалення радону. Огляд методів за європейським проектом [Текст] / М. Г. Бузинний, Л. Л. Михайлова // Довкілля та здоров'я. - 2018. - № 4. - С. 10-15. - Бібліогр.: с. 14-15
УДК
Рубрики: Гігієна--Питна вода
   Питна вода--Очищення--Інертні гази--Дослідження

Кл.слова (ненормовані):
методи видалення -- радіонукліди -- аерація -- фільтрація на активованому вугіллі (GAC)
Анотація: Проаналізовано методи обробки для видалення радону із питної води за матеріалами заключного звіту європейського проекту TENAWA. Необхідність здійснення проекту була зумовлена тим, що більшість наявних ресурсів підземних вод у багатьох країнах містить значну кількість природних радіонуклідів, зокрема радону. Розглянуто результати лабораторних і польових досліджень щодо можливості застосування різного устаткування і методів видалення радону із питної води для індивідуальних та колективних водопроводів.


Дод.точки доступу:
Михайлова, Л. Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Деякі аспекти надходження цезію-137 до "базарного кошика" у м. Києві [Text] = Some aspects of cesium-137 entry into "market basket"in Kyiv city / М. Г. Бузинний, Є. В. Мєтельські, С. Кімура, Л. Л. Михайлова // Довкілля та здоров'я. - 2019. - № 2. - P17-20 : табл. - Бібліогр.: с. 20. - Англ. мовою
УДК
Рубрики: Харчові продукти--Цезій--Дослідження
   Продовольча безпека--Торгівля--Київ

Кл.слова (ненормовані):
137Cs -- дикорослі гриби та ягоди -- концентрація цезію -- гамма-спектроскопічний метод -- санітарні норми -- Чорнобиль
Анотація: У ході роботи на 5 ринках Києва було відібрано 153 зразки - 87 грибів та 66 ягід. Визначали концентрацію 137Cs у продуктах та її відповідність санітарним нормам. Було виявлено, що санітарні норми за вмістом 137Cs перевищено у 14,8% з 54 зразків чорниці і 25 % з 80 зразків грибів, зокрема 46,2% з 26 зразків лисичок та 54,5% - з 11 польських грибів. Найбільш забруднені лісові продукти продавали поблизу станції метро "Лісова". Встановлено, що забруднення лісових продуктів 137Cs залежало від місць збору та пріоритетних шляхів доставки продукції на ринок.


Дод.точки доступу:
Бузинний, М. Г.; Мєтельські, Є. В.; Кімура, С.; Михайлова, Л. Л.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДЕТПСГН (1)
Вільні: ВДЕТПСГН (1)

Знайти схожі

4.


    Зинич, Ю. М.
    Пожежі та їхні наслідки. Правила поведінки у разі виникнення пожеж [Текст] : (для використання пед. працівниками під час роботи літніх пришк. таборів) / Ю. М. Зинич, Л. В. Кучарська, Л. В. Михайлова // Безпека життєдіяльності. - 2018. - № 6. - С. 12-15
Рубрики: Пожежі--Правила поведінки


Дод.точки доступу:
Кучарська, Л. В.; Михайлова, Л. В.

Знайти схожі

5.


    Михайлова, Л. І.
    Еволюційні засади розвитку виробництва продукції коноплярства в Україні [Текст] / Л. І. Михайлова, Л. В. Коренівська // Економіка АПК. - 2019. - № 9. - С. 30-39 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Коноплярство--Розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
еволюція -- розвиток конопельної промисловості -- промислові коноплі -- сорти -- насіння конопель -- переробка -- канабіс -- Інститут луб’яних культур НААН
Анотація: Мета статті - викласти еволюційні засади розвитку виробництва продукції коноплярства за період від початку минулого століття до теперішнього часу; виявити та оцінити фактори, що зумовили найсуттєвіший вплив на її розвиток; визначити роль наукового забезпечення розвитку галузі коноплярства і місця Інституту луб’яних культур НААН у створенні унікальних ненаркотичних сортів технічних конопель та відродженні галузі. Щоб відродити та пожвавити виробництво продукції коноплярства, необхідно враховувати його особливості на різних етапах історичного розвитку. Важливо посилити державну підтримку розвитку досліджуваної галузі та регулювати інституційне середовище для вирощування та поглибленої переробки конопель в Україні. Ефективне виробництво продукції коноплярства можливо лише за умови його обґрунтованого наукового забезпечення: використання новітніх сортів конопель та сучасних технологій при їх вирощуванні й переробці.


Дод.точки доступу:
Коренівська, Л. В.

Знайти схожі

6.


    Михайлова, Л. І.
    Кадрове забезпечення агропромислового виробництва: теоретико-методологічні засади [Текст] / Л. І. Михайлова // Економіка АПК. - 2015. - № 2. - С. 50-54 : фот.цв. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Агропромисловий комплекс--Зайнятість населення--Україна
   Економіка праці--Зайнятість

Кл.слова (ненормовані):
управлінський апарат -- спеціалісти -- управлінський персонал
Анотація: Розглянуто науково-методологічні засади кадрового забезпечення аграрного сектору економіки опрацюванням Методичних рекомендацій визначення регіональних потреб АПК у фахівцях на основі науково обґрунтованих методичних підходів, які повинні відповідати критеріям розрахунку потреби регіонів у фахівцях; висвітлено особливості формування управлінської вертикалі відповідно до освітньо-кваліфікаційгтх рівнів підготовки фахівців; передбачено тенденції кадрового забезпечення аграрного сектору в умовах волатильності зовнішнього середовища.


Знайти схожі

7.


    Михайлова, Л. І.
    Контролювання діяльності сільськогосподарських підприємств [Текст] / Л. І. Михайлова, О. В. Галкін // Економіка АПК. - 2012. - № 12. - С. 87-94. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Державне управління
   Економіка підприємства--Управлінський контроль--Оцінювання діяльності

Кл.слова (ненормовані):
Державна податкова адміністрація -- Внутрішній контроль -- Валові доходи
Анотація: Досліджено діяльність функціонуючих сільськогосподарських підприємств Полтавської області, проаналізовано контролювання їх органами Державної податкової адміністрації з урахуванням форм власності. На основі власних досліджень визначено ступінь ризику сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються у галузі рослинництва, для вибору об'єктів зовнішнього державного контролю у 2012 році; обгрунтовано узагальнену оцінку експертного опитування, що було проведено автором на міжнародному та національному рівнях стосовно досліджуваної проблематики.


Дод.точки доступу:
Галкін, О. В.

Знайти схожі

8.


    Михайлова, Л. І.
    Механізми управління маркетингом та збутом продукції сільськогосподарських підприємств на ринку зерна [Текст] / Л. І. Михайлова, М. О. Лишенко, Т. В. Устік // Економіка АПК. - 2018. - № 10. - С. 40-49 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ринок зерна в Україні--Маркетинговий аналіз
   Сільськогосподарські підприємства--Збут продукції

Кл.слова (ненормовані):
механізми -- ринок зерна -- сільськогосподарські підприємства -- збут -- маркетинг -- ціни
Анотація: Мета статті - дослідити механізми управління маркетингом та збутом у сільськогосподарських підприємствах-виробниках зерна на цільових ринках його збуту. Окремі наукові розробки стосовно обгрунтування механізмів ціноутворення в сільськогосподарських підприємствах та визначення ефективності збутової діяльності підприємств у контексті реалізації політики збуту зернової продукції сприятимуть ефективному функціонуванню сільськогосподарських підприємств на ринку зерна.


Дод.точки доступу:
Лишенко, М. О.; Устік, Т. В.

Знайти схожі

9.


    Михайлова, Л. І.
    Нематеріальні активи в складі ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств [Текст] / Л. І. Михайлова, О. В. Киричок // Економіка АПК. - 2012. - № 2. - С. 76-81 : рис. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Економіка підприємства--Нематеріальні активи
   Землі України--Сільськогосподарського призначення

   Регіональна економіка--Сумська область

Кл.слова (ненормовані):
Земельні ресурси -- Немонетарні активи -- Інтелектуальна власність
Анотація: Узагальнено та поглиблено уявлення про сутність і складові ресурсного потенціалу сільськогосподарських підприємств. Систематизовано різновиди нематеріальних активів як складового елементу потенціалу за різними критеріями.


Дод.точки доступу:
Киричок, О. В.

Знайти схожі

10.


    Михайлова, Л. І.
    Організаційно-економічні засади функціонування ринку продукції бджільництва [Текст] / Л. І. Михайлова, В. Л. Гриценко // Економіка АПК. - 2018. - № 8. - С. 35-43 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний ринок--Бджільництво--Україна
Кл.слова (ненормовані):
експорт -- імпорт -- трансакційні витрати
Анотація: Мета статті - узагальнити існуючі погляди вчених на теорію і практику функціонування ринку продукції бджільництва, обґрунтувати теоретико-методологічні основи та практичні рекомендації щодо удосконалення організаційно-економічних засад функціонування ринку продукції бджільництва в умовах глобалізаційних викликів та інтеграційних процесів.


Дод.точки доступу:
Гриценко, В. Л.

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-25 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)