Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Максимов, Олександр$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 18
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-18 
1.


    Максимов, Олександр.
    Хімічний експеримент у формуванні понять теми "Кисень" [Текст] : (7 клас) / Олександр Максимов, Олександр Яковійчук // Біологія і хімія в рідній школі. - 2018. - № 4. - С. 19-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання в школі--Хімічний експеримент--Кисень


Дод.точки доступу:
Яковійчук, Олександр

Знайти схожі

2.


    Максимов, Олександр.
    Освітні пріорітети: історіографія й перспективи [Текст] / Олександр Максимов // Біологія і хімія в рідній школі. - 2015. - № 1. - С. 6-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Зміст, форми та методи навчання
Анотація: У статті йдеться про зміни , що відбуваються в нашому суспільстві, які суттєво впливають на середню, зокрема хімічну і біологічну освіту.


Знайти схожі

3.


    Максимов, Олександр.
    Поняття ужиткової хімії у курсі "Основи здоров'я" [Текст] / Олександр Максимов, Наталія Пшенична // Біологія і хімія в рідній школі. - 2015. - № 4. - С. 25-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання хімії
Анотація: Особливу увагу треба приділяти формуванню в учнів знань та вмінь прикладного, ужиткового характеру, тобто таких, що їх можна використовувати в повсякденному житті.


Дод.точки доступу:
Пшенична, Наталія

Знайти схожі

4.


    Максимов, Олександр.
    Біля джерел теорії хімічної будови органічних сполук [Текст] / Олександр Максимов // Біологія і хімія в сучасній школі. - 2013. - № 5. - С. 40-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Органічна хімія
Анотація: Першоосновою теорії хімічної будови органічних речовин стала ідея про чотиривалентний Карбон. Ідея про чотиривалентність Карбону носилася в повітрі вже на початку другого півріччя ХІХ ст.


Знайти схожі

5.


    Максимов, Олександр.
    Досягнення мети розуміння - шлях до усунення формалізму в знаннях учнів [Текст] / Олександр Максимов, Юлія Дюжикова // Біологія і хімія в сучасній школі. - 2013. - № 4. - С. 15-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання хімії
Анотація: Описано методику досягнення мети розуміння учнями явищ і фактів з хімії та біолоігї завдяки розв'язуванню когнітивних задач.


Дод.точки доступу:
Дюжикова, Юлія

Знайти схожі

6.


    Максимов, Олександр.
    Д. І. Менделєєв і Нобелівська премія [Текст] / Олександр Максимов // Біологія і хімія в рідній школі. - 2019. - № 5. - С. 42-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вчений--Хімік--Росія, 19-20 ст.
Анотація: Стаття присвячена 150- річчю періодичної системи хімічних елементів Д. І. Менделєєва. Також у статті описується чому жодного разу Петербурзька академія наук не висувала кандидатуру Д. І. Менделєєва на Нобелівську премію.


Дод.точки доступу:
Менделєєв, Дмитро Іванович (російський хімік ; 21.02.1834-2.02.1907) \про нього\

Знайти схожі

7.


    Максимов, Олександр.
    Концепти Я. А. Коменського про здоровий спосіб життя дітей [Текст] / Олександр Максимов, Оксана Шевчук, Оксана Карпова // Біологія і хімія в рідній школі. - 2020. - № 3. - С. 30-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Педагоги Чехії, 16-17 ст.
Анотація: Мета статті - визначити концепти Коменського, тобто його загальні ідеї щодо здоров'я дітей з дня їхнього народження до перебування в школі, удома, на дозвіллі, відпочинку, у подорожах та під час інших добрих і корисних справ.


Дод.точки доступу:
Шевчук, Оксана; Карпова, Оксана; Коменський, Ян Амос (чеський педагог ; 1592-1670) \про нього\

Знайти схожі

8.


    Максимов, Олександр.
    Формування поняття про дисперсні системи [Текст] / Олександр Максимов // Біологія і хімія в рідній школі. - 2016. - № 2. - С. 11-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання хімії
Анотація: У методиці навчання хімії існують два підходи до вивчення розчинів. Першим є історичний, за яким формується загальне поняття та істинні розчини. Другий сформувався у другій половині XX ст. у зв'язку зі зміною концептуальних поглядів на явище розчинності.


Знайти схожі

9.


    Максимов, Олександр.
    Заповіти Д. І. Мендєлєєва [Текст] : до 110-річниці пам'яті вченого / Олександр Максимов // Біологія і хімія в рідній школі. - 2017. - № 1. - С. 44-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вчені--Хіміки--Росія, 19-20 ст.
Анотація: Стаття присвячена великому російському хіміку Д. І. Менделєєву.


Дод.точки доступу:
Менделєєв, Дмитро Іванович \про нього\

Знайти схожі

10.


    Максимов, Олександр.
    Розвиток понять про енергетику хімічних реакцій [Текст] / Олександр Максимов // Біологія і хімія в школі. - 2010. - № 6. - С. 34-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання--Хімія
Анотація: В основу вивчення матеріалу покладено метод розв'язання розрахункових задач на стандартну вільну енергію реакції. Засвоєння способів розв'язання задач сприяє розумінню енергетики хімічних реакцій і причин зміщення напряму їх перебігу.


Знайти схожі

 1-10    11-18 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)