Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Майстренко, Н.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 13
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-13 
1.


   
    Визначення прогнозного попиту на теплову енергію комплексним методом з урахуванням потенціалу енергозбереження [Текст] / Г. О. Куц [та ін.] // Проблеми загальної енергетики. - 2018. - № 3. - С. 10-15. - Бібліогр. с. 15 (13 назв)
Рубрики: Теплоенергетика--Витрати--Економічне прогнозування
Анотація: Досліджено особливості прогнозування попиту теплової енергії на різних ієрархічних рівнях побудови економіки України: країна, види економічної діяльності, населення та розглянуто методичний підхід до прогнозування попиту на теплову енергію комплексним методом з використанням методів нормативного, прямого рахунку та векторного методу узгодження прогнозних рішень. Виконано прогноз споживання теплової енергії за видами економічної діяльності та для населення з урахуванням потенціалу енергозбереження від міжсекційних структурних змін та технологічного потенціалу для окремих видів економічної діяльності та населення до 2040 р. Особливістю обрахунку обсягів споживання населенням є використання двох методів одночасно: прямого рахунку – для прогнозу попиту на гаряче водопостачання по питомих витратах теплової енергії на особу за базовий рік і демографічного прогнозу, та нормативний метод – для попиту на опалення будівель згідно з існуючими нормами опалення з урахуванням підвищення теплової ефективності будівель. Обчислення проведено із застосуванням програми SPROS, що виконує узгодження застосованих методів.


Дод.точки доступу:
Куц, Г.О.; Маляренко, О.Є.; Майстренко, Н.Ю.; Станиціна, В.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


   
    Використання програми «SPROS» для прогнозування попиту на енергетичні ресурси [Текст] / А. І. Спітковський [и др.] // Проблеми загальної енергетики. - 2017. - № 2. - С. 5-13 : табл. - Бібліогр.: с. 13 (2 назви)
Рубрики: Енергетичні палива
   Електроенергія--Споживання--Прогнозування

Анотація: У роботі представлено структуру, принцип роботи та інтерфейс розробленої нової комп’ютерної програми «SPROS», яка дозволяє швидко провести обчислення рівнів прогнозного попиту на всі види палива та енергії із застосуванням методу комплексного прогнозування для різних груп споживачів на вибраних ієрархічних рівнях побудови економіки. Розроблена програма дозволяє виконати узгодження прогнозів споживання енергоресурсів на основі прогнозів TOP- та DOWN-рівнів, виконаних різними методами за різними показниками енергоефективності з урахуванням обчислених окремо потенціалів енергозбереження від структурних і технологічних зрушень в економіці, та отримати розрахунки рівнів прогнозного попиту на енергоресурси для різних рівнів побудови економіки з високим ступенем збігання.


Дод.точки доступу:
Спітковський, А.І.; Маляренко, О.Є.; Майстренко, Н.Ю.; Станиціна, В.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Застосування методу комплексного прогнозування для визначення перспективного попиту на енергетичні ресурси [Текст] / М. М. Кулик [и др.] // Проблеми загальної енергетики. - 2017. - Вип. 1. - С. 5-15. - Бібліогр. с. 15 (17 назв)
Рубрики: Електрична енергія--Виробництво--Математичне моделювання
   Енергетичні палива--Використання--Прогнозування

Анотація: Надано особливості застосування комплексного методу прогнозування перспективного попиту на енергоресурси, зокрема, вугілля, природний газ та електричну енергію, які полягають у врахуванні структури споживання палив та електроенергії, структури генеруючих потужностей енергетичного сектору та методичних особливостей прогнозування споживання для різних груп споживачів.


Дод.точки доступу:
Кулик, М.М.; Маляренко, Е.Е.; Майстренко, Н.Ю.; Станіцина, В.В.; Спітковскій, А.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Майстренко, Н. М.
    Чернігівщина - край поетичний [Текст] : урок мови в 9 кл. / Н. М. Майстренко // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2011. - № 7. - С. 19-22. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Українська мова--Методика викладання--Речення
Анотація: План конспект уроку, мета якого вивчення складнопідрядних речень з підрядними означальними та підрядними з’ясувальними.


Знайти схожі

5.


    Майстренко, Н.
    Комахи [Текст] / Н.Майстренко // Дошкільне виховання. - 2001. - № 6. - С. 24-25
Рубрики: Дошкільне виховання--Методика ознайомлення з навколишнім


Знайти схожі

6.


    Майстренко, Н. Ю.
    Особливості прогнозування рівнів енергоспоживання України при застосуванні різних прогнозних структур економіки [Текст] / Н. Ю. Майстренко, О. Ю. Богославська // Проблеми загальної енергетики. - 2019. - № 2. - С. 21-26. - Бібліогр. с. 26 (5 назв)
Рубрики: Енергозбереження--Прогнозування
Анотація: Досліджено вплив різних структур економіки України на рівень споживання енергоресурсів до 2040 р. з урахуванням потенціалу енергозбереження. Результати проведених розрахунків за консервативною та оптимістичною структурами розвитку економіки країни свідчать про необхідність значного збільшення обсягів енергоресурсів, необхідних для покриття попиту на них при реалізації програм розвитку вітчизняної промисловості, які викладені в Стратегії розвитку промислового комплексу України на період до 2025 р. Розвиток української економіки за оптимістичною структурою вимагає не тільки значного збільшення споживання електроенергії, але й збільшення обсягів палива для його виробництва, зміни структури генеруючих потужностей, а також обсягу інвестицій в будівництво нових та реконструкцію існуючих блоків електростанцій на викопних та відновлюваних видах палива, передавальних пристроїв та мереж, зростання транспортних потоків, які неможливо досягти в короткостроковій перспективі. Програма «Попит» прискорює розрахунки, надає можливість вибору будь-якого базового року, введення даних ВВП, ВДВ та обсягів спожитих ПЕР та розрахувати обсяги енергоресурсів на перспективу на необхідний термін та окремі види енергоресурсів незалежно по кожному виду палива, електро- та теплоенергії та ПЕР взагалі. На прикладі електричної енергії як найбільш універсального енергоносія за допомогою розробленої нової програми в середовищі Microsoft Access здійснено розрахунки обсягів попиту на цей енергоресурс з врахуванням структурних та технологічних зрушень та розроблено прогноз економічного розвитку та енергоспоживання укрупнених секції економіки України.


Дод.точки доступу:
Богославська, О.Ю.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Майстренко, Н. Ю.
    Про енергетичне забезпечення розвитку АПК України [Текст] / Н.Ю.Майстренко // Економіка АПК. - 2000. - N7. - С. 34-36
Рубрики: АПК України--енергетичне забезпечення


Знайти схожі

8.


    Майстренко, Н. Ю.
    Прогнозування попиту на паливно-енергетичні ресурси у енергоємних виробництвах харчової промисловості з урахуванням потенціалу енергозбереження [Текст] / Н. Ю. Майстренко // Проблеми загальної енергетики. - 2018. - № 4. - С. 11-16. - Бібліогр. с. 16 (11 назв)
Рубрики: Харчові підприємства--Енергозбереження--Прогнозування
Анотація: Обчислено прогнозні рівні споживання паливно-енергетичних ресурсів до 2040 р. з урахуванням потенціалів енергозбереження в енергоємних виробництвах в розділі «Виробництво харчових продуктів; напоїв та тютюнових виробів». На прикладі цих виробництв уточнено потенціали енергозбереження та розроблено прогноз випуску продукції та обсягів енергоспоживання як в самих виробництвах, так і для розділу взагалі. Отримані результати показують необхідність врахування загального структурного потенціалу енергозбереження та його складових, оскільки саме розвиток окремих енергоємних виробництв визначає розвиток певного розділу та економіки країни в цілому.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Майстренко, Н. Ю.
    Прогнозування рівнів споживання ПЕР у переробній промисловості з урахуванням загального структурного потенціалу енергозбереження [Текст] / Н. Ю. Майстренко // Проблеми загальної енергетики. - 2018. - № 1. - С. 32-40. - Бібліогр. с. 40 (11 назв)
Анотація: Досліджено рівні споживання ПЕР до 2040 р. з урахуванням потенціалів енергозбереження від внутрішньосекційних змін в енергоємних секціях економіки та потенціали енергозбереження від міжсекційних та внутрішньосекційних структурних змін в економіці. На прикладі секції "Переробна промисловість", як найбільш енергоємної, уточнено потенціал енергозбереження від внутрішньосекційних структурних змін, та розроблено прогноз економічного розвитку та енергоспоживання розділів цієї секції з урахуванням міжсекційних та внутрішньосекційних структурних зрушень. Ці структурні зрушення формують загальний структурний потенціал енергозбереження, а разом з технологічним - повний потенціал енергозбереження. Отримані результати показують необхідність врахування загального структурного потенціалу енергозбереження, оскільки саме розвиток окремих енергоємних виробництв визначає розвиток певного сектору та економіки країни в цілому.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Майстренко, Н. Ю.
    Удосконалена чотирьохрівнева методика прогнозування рівнів енергоспоживання з урахуванням структурних зрушень в економіці [Текст] / Н. Ю. Майстренко // Проблеми загальної енергетики. - 2017. - № 3. - С. 15-22. - Бібліогр.: с. 22 (4 назви)
Рубрики: Електроенергія--Споживання--Прознозування
Анотація: В роботі розроблена удосконалена методика прогнозування рівнів енергоспоживання на чотирьох рівнях побудови економіки України, яка дозволяє визначити попит на паливно-енергетичні ресурси на будь-якому рівні структурування економіки. Вона є складовою частиною уточненого нормативного методу, що використовується в методах комплексного прогнозування для основних груп споживачів на різних ієрархічних рівнях побудови економіки з урахуванням потенціалів енергозбереження від структурних і технологічних зрушень в економіці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-13 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)