Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Кльоба, Л. Г.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-12 
1.


    Кльоба, Л. Г.
    Особливості розробки, ціноутворення та реклами банківських інвестиційних продуктів в умовах поглиблення конкуренції [Текст] / Л. Г. Кльоба // Економіка та держава. - 2011. - № 4. - С. 20-23. - Бібліогр. с. 23 (10 назв)
Рубрики: Банки--Інвестиційна діяльність
Анотація: Здійснено аналіз особливостей розробки, ціноутворення, реклами та продажу банківських інвестиційних продуктів. Особливий акцент зроблено на необхідності активізації розробки та продажу нових банківських інвестиційних продуктів в умовах поглиблення конкуренції.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Кльоба, Л. Г.
    Характеристика інструментів підвищення конкурентоспроможності територіальних громад [Текст] / Л.Г. Кльоба, Т.Л. Кльоба, С.М. Кльоба // Економіка та держава. - 2022. - № 2. - С. 46–55. - Бібліогр.: 16 назв
Рубрики: Місцевого самоврядування
   Теріторіальні спільноти--Децентралізаці

Анотація: Статтю присвячено характеристиці інструментів підвищення конкурентоспроможності об'єднаних територіальних громад, оскільки підвищення конкурентоспроможності є передумовою забезпечення їх економічного розвитку. Метою статті є розробка основних інструментів та прикладних принципів підвищення конкурентоспроможності об'єднаних територіальних громади. Автори виділили чотири групи інструментів підвищення конкурентоспроможності, які сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності об'єднаних територіальних громад. Обгрунтовано територіальний маркетинг, що передбачає реалізацію відповідних кроків, а саме: аналіз діяльності різних установ, об'єднань та окремих осіб, вивчення зарубіжного досвіду вирішення соціально-економічних проблем на рівні об'єднаних територіальних громад; виявити потреби та можливості в розвитку соціально-економічних процесів (розвиток маркетингу); визначити терміни та послідовність заходів за наявними ресурсами (розробка маркетингового проєкту). По-друге, проведено аналіз сайтів територіальної громади, що дозволить визначити, які з об'єднаних територіальних громад мають свої сайти. Розглядається нерегулярність оприлюднення інформації на сайтах постійних комісій рад та інших актуальних даних через відсутність спеціалістів ІТ-галузі в структурі управління територіальними громадами. По-третє, розглядається соціальна карта, яка візуалізується відповідними напрямками. По-четверте, аналізуються субвенції до бюджетів об'єднаних територіальних громад Львівської області, які були здійснені у 2019 році. Доведено, що значне підвищення конкурентоспроможності об'єднаних територіальних громад відбувається за рахунок зростання котирувань місцевих бюджетів, за участю державних коштів, що дозволить збільшити фінансові ресурси громад, вирішувати нагальні соціально-економічні проблеми їх розвитку.


Дод.точки доступу:
Кльоба, Т.Л.; Кльоба, С.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Кльоба, Л. Г.
    Методологічні підходи до визначення сутності банків і банківської діяльності [Текст] / Л. Г. Кльоба, В. Л. Кльоба, Р. Л. Кльоба // Економіка та держава. - 2013. - № 10. - С. 55-58. - Бібліогр. с.58 (19 назв)
Рубрики: Банківська справа--Поняття
Анотація: У цій статті основна увага зосереджена на методологічних підходах до визначення суті понять "банк", "банківська діяльність", як класиками економічної науки, так і сучасними науковцями.


Дод.точки доступу:
Кльоба, В.Л.; Кльоба, Р.Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Кльоба, Л. Г.
    Напрями вдосконалення управління банківськими ризиками [Текст] / Л. Г. Кльоба // Економіка та держава. - 2017. - № 6. - С. 80-85 : табл. - Бібліогр. с. 85 (15 назв)
Рубрики: Банки--Економічні ризики--Управління
Анотація: Банківський ризик — це ймовірність того, що події, очікувані або неочікувані, можуть мати негативний вплив на капітал та надходження банку. Надійність і ефективність системи управління банківськими ризиками залежить від здатності банку своєчасно реагувати на зміни у зовнішньому й внутрішньому середовищі. Вдосконалення управління банківськими ризиками полягає використанні сукупності методів, прийомів і заходів направлених на своєчасне прогнозування ризиків, визначення їхніх ймовірних розмірів і наслідків з метою запобігання чи мінімізації пов'язаних з ними втрат.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Кльоба, Л. Г.
    Економічна природа та причини виникнення фінансових дисбалансів [Текст] / Л. Г. Кльоба, Т. Л. Кльоба // Економіка та держава. - 2020. - № 6. - С. 44-54. - Бібліогр. с. 52-54 (34 назви)
Рубрики: Регіональна економіка--Місцевий бюджет
   Фінансово-кредитна система

Анотація: У статті розглядається сутність фінансових дисбалансів у системі пов'язаних економічних понять. Проаналізовано відмінності між фінансовими дисбалансами та дисбалансами у фінансовому секторі економіки. Обгрунтовано сутнісні характеристики глобальних фінансових дисбалансів на макрорівні. Досліджено прояви фінансових протиріч між інтересами суб'єктів геопростору, а також найнебезпечніші дисбаланси у глобальній економіці. Досліджено причини виникнення фінансових дисбалансів: зовнішні, внутрішні, об'єктивні, суб'єктивні, а також економічні причини фінансових дисбалансів (бюджетні, боргові, грошово-кредитні, валютні). Розглянуто фінансові дисбаланси та їх зв'язок з станом фінансової системи та їх класифікацію (ознаки, види). Аргументовано основні напрями реалізації Комплексної програми розвитку фінансового ринку України до 2020 року. Досліджено чинники порушення фінансової рівноваги у банківському секторі вітчизняної економіки.??Залежність розвитку територіальних систем від їх збалансованості зумовила підвищений інтерес представників економічної науки до питання про причини виникнення дисбалансів. Виникнення фінансових дисбалансів, їх форм і впливу на стійкість фінансової системи і економіки регіонів в цілому необхідний не тільки для подолання наслідків кризи, а й для протидії можливим кризовим явищам у майбутньому.


Дод.точки доступу:
Кльоба, Т.Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Кльоба, Л. Г.
    Інвестиційна політика банків України в умовах ринкової трансформації економіки [Текст] / Л.Г. Кльоба // Регіональна економіка. - 2008. - № 1. - С. 183-190. - Бібліогр.: 8 назв.
Рубрики: Фінансово-кредитні установи--Комерційні банки--Україна
   Капітал--Фінансовий--Управління

Кл.слова (ненормовані):
Інвестиційний клімат -- Інвестиційне середовище -- Ранжування
Анотація: У процесі інвестиційної діяльності важливе значення має інвестиційна політика банку - сукупність заходів інвестиційного менеджменту, які спрямовані на забезпечення оптимальних обсягів, структури та прибутковості інвестиційних активів. Запропоновано практичні рекомендації щодо вдосконалення банками процесу розробки та реалізації інвестиційної політики.


Знайти схожі

7.


    Кльоба, Л. Г.
    Класична школа політекономії про грошово-кредитну систему і банківську інвестиційну діяльність [Текст] / Л.Г. Кльоба // Інвестиції: практика та досвід. - 2007. - № 12. - С. 3-8
Рубрики: Грошово-банківська система--Інвестиційна діяльність--Вчені-економісти


Дод.точки доступу:
Сміт, А.; Рікардо, Д.; Маркс, Карл Генріх (нім. філософ-матеріаліст, теоретик-суспільствознавець, політеконом, політ. журналіст-публіцист; протагоніст робіт. соціал. руху ; 1818-1883) \про нього\
Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільних прим. немає
-ЕП) зайняті

Знайти схожі

8.


    Кльоба, Л. Г.
    Конкурентний механізм розвитку банківської діяльності [Текст] / Л. Г. Кльоба // Регіональна економіка. - 2011. - № 4. - С. 151-159. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система України--Конкуренція банків
   Банківські послуги--Конкуренція

Кл.слова (ненормовані):
Банк -- Економічна конкуренція -- Конкурентний механізм
Анотація: Розглянуто актуальні проблеми впливу на розвиток банківської діяльності. Результати одного дослідження полягають в приверненні уваги банкірів та науковців до необхідності поглибленого вивчення теоретичних засад та практичних аспектів конкурентноспроможності банківського бізнесу.


Знайти схожі

9.


    Кльоба, Л. Г.
    Методичні підходи до використання реінжинірингу і бенчмаркінгу в забезпеченні ефективного управління інвестиційною діяльністю банків [Текст] / Л. Г. Кльоба // Регіональна економіка. - 2008. - № 3 . - С. 110-119. - Бібліогр. : 9 назв.
Рубрики: Банківська справа--Оцінка діяльності--Україна
   Банківський менеджмент--Фінансова стабільність

Кл.слова (ненормовані):
Конкурентний аналіз -- Собівартість -- Бізнес-процеси
Анотація: Мета статті полягає в необхідності теоретичного обгрунтування і розробки рекомендацій щодо використання реінжинірингу і бенчмаркінгу для вдосконалення управління банківською інвестиційною діяльністю.


Знайти схожі

10.


    Кльоба, Л. Г.
    Умови та чинники державного регулювання банківської діяльності [] / Л. Г. Кльоба, В. Л. Кльоба, Р. Л. Кльоба // Економіка та держава. - 2013. - № 9. - С. 42-45. - Бібліогр. с.45 (13 назв)
Рубрики: Банківська справа--Державне регулювання--Україна
Анотація: В даній статті досліджуються питання пов'язані з аналізом умов та чинників державного регулювання банківської діяльності в Україні.


Дод.точки доступу:
Кльоба, В.Л.; Кльоба, Р.Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-12 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)