Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Киризюк, С. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 13
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-13 
1.


    Бородіна, О. М.
    Інституційні засади змін державної підтримки аграрного сектора України відповідно до вимог СОТ [Текст] / О. М. Бородіна, С. В. Киризюк // Економіка і прогнозування. - 2008. - № 3. - С. 87-105. - Библиогр.: с. 105 ( 13 назв)
Рубрики: Аграрний сектор України--Державна підтримка--Вимоги СОТ
Анотація: Розглянуто процес адаптації системи бюджетної підтримки та управління державними фінансами в аграрному секторі до умов СОТ. Обгрунтовано необхідність якісних трансформацій інституційного середовища забезпечення підтримки сільського господарства і конкретні заходи його вдосконалення. Запропоновано механізм коригування розподілу фінансових ресурсів держави для сільського господарства , в основу якого покладено показники суспільної користі та конкурентних переваг аграрних виробництв з огляду на вимоги СОТ та сучасний досвід західних систем управління.


Дод.точки доступу:
Киризюк, С.В.

Знайти схожі

2.


    Киризюк, С. В.
    Включеність малих агровиробників у систему державної підтримки [Текст] / С. В. Киризюк // Економіка і прогнозування. - 2017. - № 3. - С. 97-110. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка АПК--Фермерські господарства--Державна підтримка--Україна
Анотація: Досліджено процес інтеграції малих агровиробників у систему заходів підтримки та програм сільського розвитку в ЄС. Проаналізовано особливості імплементації програм підтримки напівспоживчих господарств у країнах Центральної та Східної Європи й оцінено можливості впровадження аналогічних заходів в Україні.


Знайти схожі

3.


    Бородіна, О. М.
    Комерціалізація особистих селянських господарств як напрям підвищення доходів сільського населення [Текст] / О. М. Бородіна, І. В. Прокопа, С. В. Киризюк // Економіка і прогнозування. - 2012. - № 3. - С. 79-91. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Особисті селянські господарства--Комерціалізація
Анотація: Розглядаються можливості і ключові чинники збільшення доходів від реалізації продукції особистих селянських господарств як одного з напрямів покращення добробуту сільського населення, розкрито основні напрями державного сприяння комерціалізації сільськогосподарської діяльності сільських домогосподарств.


Дод.точки доступу:
Прокопа, І.В.; Киризюк, С.В.

Знайти схожі

4.


    Киризюк, С. В.
    Методичні підходи та прикладні оцінки інклюзивного сільського розвитку [Текст] / С. В. Киризюк // Економіка АПК. - 2020. - № 6. - С. 113-121 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільський розвиток--Інклюзія
Кл.слова (ненормовані):
інклюзія -- сільський розвиток -- методика -- інтегральний індекс -- оцінка
Анотація: Мета статті - обгрунтувати теоретико-методологічні положення інклюзивного розвитку й розробити методичні рекомендації для оцінювання відповідності соціальних, економічних і політичних змін у сільському просторі основам інклюзивного розвитку. Розроблений методичний підхід може бути використаний для моніторингу виконання програмного підходу щодо використання різних наборів індикаторів дозволює використовувати його і на рівні ОТГ, що планується обгрунтувати й опробувати в наступних публікаціях.


Знайти схожі

5.


    Бородіна, О. М.
    Моделювання локальних систем землекористування в умовах глобальних змін клімату [Текст] / О. М. Бородіна, С. В. Киризюк [и др.] // Економіка і прогнозування. - 2016. - № 1. - С. 117-128. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Землекористування--Глобальні зміни клімату
Анотація: Стаття присвячена проблемі моделювання впливу глобальних змін клімату на землекористування на різних рівнях просторових вимірювань. Обгрунтовано можливість застосування рекурсивного алгоритму з використанням методу перехресної ентропії для зміни розмірності агрегованих оцінок землекористування. Здійснено просторові оцінки впливу змін клімату на сільськогосподарське використання земельних ресурсів в Україні відповідно до глобальних трендів землекористування, визначених моделлю GLOBIOM.


Дод.точки доступу:
Киризюк, С. В.; Яровий, В. Д.; Єрмольєв, Ю. М.; Єрмольєва, Т. Ю.

Знайти схожі

6.


    Киризюк, С. В.
    Моделювання сталого агровиробництва в умовах зовнішніх викликів для забезпечення продовольчої безпеки [Текст] / С. В. Киризюк, Т. Ю. Єрмольєва, Ю. М. Єрмольєв // Економіка АПК. - 2011. - № 9. - С. 145-151. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Агропродовольча система України--Продовольча безпека
   Продовольчі товари--Економічне планування

Кл.слова (ненормовані):
Продовольство -- Рослинницька продукція -- Тваринницька продукція
Анотація: Встановлено, що в умовах посилення зовнішніх викликів підвищується ризик виникнення продовольчих шоків на внутрішньому ринку. Запропоновано механізм державної підтримки продовольчо формуючих агровиробництв на основі застосування двоетапних стохастичних моделей оптимізації використання ресурсів і розміщення виробництв у регіонах.


Дод.точки доступу:
Єрмольєва, Т. Ю.; Єрмольєв, Ю. М.

Знайти схожі

7.


    Киризюк, С. В.
    Нові виклики для аграрного сектора у світлі формування зони вільної торгівлі Україна - ЄС [Текст] / С. В. Киризюк // Економіка і прогнозування. - 2010. - № 1. - С. 130-141. - Библиогр.: с. 141 (5 назв)
Рубрики: Зона вільної торгівлі в Україні--Україна-ЄС
Анотація: Узагальнено осодливості європейської моделі підтримки національних сільськогосподарських виробників та її вплив на ступінь лібералізації зовнішньої торгівлі з третіми країнами. Проаналізовано основні суперечності систем підтримки агровиробників у світі формування зони вільної торгівлі (ЗВТ) Україна -ЄС.


Знайти схожі

8.


    Трипольська, Г. С.
    Розвиток біоенергетики України в контексті орієнтирів ЄС [Текст] / Г. С. Трипольська, С. В. Киризюк // Економіка і прогнозування. - 2018. - № 3. - С. 138-159. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Біоенергетика--Розвиток--Україна--Європейський Союз
Анотація: Європейська біоенергетична політика динамічно змінюється, дотримуючись вектора сталого розвитку. Україна, володіючи значним аграрним потенціалом й дотримуючись євроінтеграційоного напряму розвитку, дедалі сильніше залежить від європейських тенденцій. У статті узагальнюється вплив останніх інституційних та законодавчих ініціатив ЄС на розвиток біоенергетичного ринку України та, у зв'язку з цим, аналізує можливі виклики у сфері землекористування.


Дод.точки доступу:
Киризюк, С. В.

Знайти схожі

9.


    Киризюк, С. В.
    Розподіл доходів у сільському господарстві в контексті інклюзивного розвитку [Текст] / С. В. Киризюк, О. В. Риковська // Економіка АПК. - 2019. - № 8. - С. 36-49 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Економічна діяльність--Інклюзивний розвиток
Кл.слова (ненормовані):
сільське господарство -- валова додана вартість -- нерівність -- доходи -- інклюзивний розвиток
Анотація: Мета статті - дослідити включеність зайнятих у сільському господарстві в розподіл результатів економічної діяльності як напряму досягнення цільових орієнтирів інклюзивного сільського розвитку. У дослідженні обгрунтовано напрями та заходи регулювання розподілу вигід від економічної діяльності в аграрній галузі за категоріями виробників з метою підвищення інклюзивності розвитку.


Дод.точки доступу:
Риковська, О. В.

Знайти схожі

10.


   
    Солідарне сільське господарство як нова модель соціальної взаємодії між виробником і споживачем [Текст] / О. М. Бородіна, І. В. Прокопа, С. В. Киризюк, О. В. Риковська // Економіка АПК. - 2019. - № 11. - С. 6-16 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка--Сільське господарство--Виробники
Кл.слова (ненормовані):
солідарне сільське господарство -- взаємовідносини -- виробники -- групи споживачів -- короткі ланцюги постачання -- якісне продовольство
Анотація: Мета статті - обгрунтувати сутність солідарного сільського господарства (ССГ) як сучасної концепції ефективного співробітництва сільськогосподарських виробників та груп споживачів для формування продовольчих систем локального рівня, заснованих на виробництві високоякісної продукції безпечним способом, дослідити вітчизняний досвід локальних ініціатив прямих поставок продовольчої продукції від виробника до споживача та розробити пропозиції щодо запровадження моделей ССГ в Україні. Розроблено заходи й обгрунтовано поетапні кроки державної політики для запровадження та поширення моделі ССГ в Україні.


Дод.точки доступу:
Бородіна, О. М.; Прокопа, І. В.; Киризюк, С. В.; Риковська, О. В.

Знайти схожі

 1-10    11-13 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)