Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Заяць, В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 27
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-27 
1.


    Заяць, В. М.
    Напрями розвитку системи оподаткування та оцінки нерухомості в Україні [Текст] / В. М. Заяць // Фінанси України. - 2007 . - № 3 . - С. . 41 - 49
Рубрики: Оподаткування--розвиток
Анотація: У статті розглянуто проблеми та напрями розвитку в Україні оподаткування об'єктів земельної власності, основою якого має бути система масової оцінки нерухомості для цілей оподаткування.


Знайти схожі

2.


    Заяць, В. М.
    Відносини власності у розвитку сільськогосподарського підприємництва [Текст] / В. М. Заяць // Економіка АПК. - 2014. - № 7. - С. 100-108 : фот.цв. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Управління
   Цивільне право--Власність--Оцінка

   Економічна теорія--Відносини власності

Кл.слова (ненормовані):
гуманістичні інтерпретації природного права -- право власності -- труїзми Харта
Анотація: Обґрунтовано метологічні засади і напрями подальших економічних досліджень щодо розвитку інституціональних передумов й управлінських механізмів удосконалення структури власності сільськогосподарських підприємств.


Знайти схожі

3.
519.7
З-408


    Заяць, В. М.
    Клас нових функцій для побудови дискретних моделей коливних систем з широким спектром динамічних режимів [Текст] / В. М. Заяць // Доповіді Національної академії наук України. - 2013. - № 5. - С. 37-43. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Математика--Математична кібернетика--Моделі
   Фізика--Механічні коливання та акустика

Кл.слова (ненормовані):
Стійкість -- Амплітуда -- Функція гіперпоказникова
Анотація: Запропоновано новий клас спеціальних функцій, які є комбінаціями показникових функцій з довільною основою та різним знаком показника.


Знайти схожі

4.


    Заяць, В. М.
    Образний підхід до кількісної оцінки цінності інформації [Текст] / В. М. Заяць, М. М. Заяць // Доповіді Національної академії наук України. - 2018. - № 6. - С. 32-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Математика--Математична кібернетика--Теорія інформації
Кл.слова (ненормовані):
Образ -- Алгоритм -- Біт -- Ідентифікація
Анотація: Розглянуто різні підходи до визначення та обчислення основних понять теорії інформації, зокрема, кількості інформації та оцінки її цінності, виходячи із статистичних міркувань, теорії алгоритмів та теорії розпізнавання образів.


Дод.точки доступу:
Заяць, М. М.

Знайти схожі

5.


    Заяць, В. М.
    Основні вимоги і підходи до побудови екоінфомаційних систем на основі комп'ютерних технологій [Текст] / В. М. Заяць, О. І. Мороз // Актуальні проблеми економіки. - 2013. - № 3. - С. 164-174 : форм., рис. - Бібліогр.: 13 назв
Рубрики: Інформаційні технології--Економіка
   Економіка охорони навколишнього середовища--Екологічний моніторинг

Анотація: У статті розглянуто основні підходи до розроблення екоінформаційних систем на основі комп'ютерних технологій. Сформульовано особливості побудови систем моніторингу навколишнього середовища та запропоновано підходи до побудови моделей інтелектуальної обробки даних. Також визначено перспективні напрямки розвитку таких систем та їх застосування.


Дод.точки доступу:
Мороз, О. І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Заяць, В. М.
    Підприємницька модель сільського розвитку [Текст] / В. М. Заяць // Економіка АПК. - 2015. - № 11. - С. 67-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка АПК--Розвиток--Україна
   Підприємництво в АПК

   Місцеве самоврядування--Сільські громади--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Розвиток ендогенний -- Місцеве самоврядування -- Конкуренція -- Соціальна база
Анотація: Доводяться переваги підприємницької поліцентричної моделі сільського розвитку, в якій підприємці усіх категорій діяльності відіграють роль його генератора, який забезпечує економічні та фінансові джерела відповідних програм і заходів, а місцеві громади - середовища та соціальної бази їх особистого зростання, формування й реалізації їх цілей та прагнень.


Знайти схожі

7.


    Заяць, В. М.
    Роль платежів за землю у формуванні місцевих бюджетів [Текст] / В. М. Заяць // Фінанси України. - 2006. - № 10. - С. 32-39. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Платежі на Україні--На землю
Анотація: Розглянуто роль платежів за землю у становленні фінансової бази місцевого самоврядування. Виявлено негативний вплив існуючої структури місцевих бюджетів на розвиток територій місцевих громад.


Знайти схожі

8.


    Заяць, В. М.
    Формування вартості та оцінка часткових прав на землю [Текст] / В. М. Заяць // Економіка АПК. - 2012. - № 4. - С. 18-23. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Землі України--Грошова оцінка
   Земельне право--Сільськогосподарські землі--Власність на землю--Ринок землі

Кл.слова (ненормовані):
Земельна рента -- Оренда -- Коефіцієнт Тобіна
Анотація: Взаємозалежна подільність факторного внеску землі (земельної ренти) та права власності на землю розглядається як методологічна основа індикаторів земельного ринку та методичних підходів до оцінки часткових прав, визначення політики держави щодо забезпечення інституційних передумов економічної конкуренції на ринку сільськогосподарських земель.


Знайти схожі

9.


    Заяць, В. С.
    Розвиток житлового будівництва як фактор формування житлових умов населення [Текст] / В. С. Заяць // Демографія та соціальна економіка. - 2019. - № 2. - С. 137-151
Рубрики: Житлове будівництво
Анотація: Досліджено сучасні тенденції розвитку житлового будівництва України в умовах істотного впливу системних соціально-економічних негараздів та чинників нестабільності. Виявлено низьку ефективність фінансово-кредитних механізмів, необхідних для вирішення житлових проблем населення та недостатню активність державних структур у сфері нового будівництва та модернізації застарілого житлового фонду. Встановлено, що потреба у доступному житлі залишається в країні доволі високою через незадовільні умови проживання населення, низькі стандарти житлової забезпеченості та якість житлових приміщень. Житлова проблема в Україні не знаходить вирішення протягом багатьох років, зберігаються високі соціальні очікування щодо цього у зв'язку з необхідністю оновлення житлового фонду. Попри зростання деяких показників житлової забезпеченості, в Україні зберігається значно вищий рівень перенаселеності житлових приміщень у порівнянні з країнами ЄС. Визначено, що нестабільність макроекономічної ситуації в країні, значні боргові зобов'язання перед європейськими партнерами стримують розвиток ринку нерухомості та модернізацію застарілого житла. Проте сучасне житлове будівництво розвивається завдяки поєднанню різних технологій, зростанню заінтересованості інвесторів у новому будівництві. У зв'язку з цим досліджено специфіку сучасних технології будівництва висотних будинків (цегляне, панельне, монолітно-каркасне, монолітне та збірне монолітно-каркасне) як фактору формування житлових умов населення, виявлено їхні переваги та недоліки в аспекті основних технічних і вартісних характеристик, а також доцільних сфер застосування. Визначено напрями розвитку житлового будівництва, зміни основних параметрів житла та рівня забезпечення ним населення країни. Узагальнено та систематизовано європейський досвід житлового будівництва та можливі джерела стимулювання його розвитку. Виявлено зміни на ринку нерухомості України за останні роки, насамперед у сегменті первинної нерухомості, зокрема зростання середньої житлової та загальної площі нових багатоповерхових забудов, підвищення інтересу інвесторів до зведення нових житлових комплексів. Установлено, що найвищі темпи введення в експлуатацію житлової нерухомості зберігаються у Києві та Київській області, містах Одесі та Львові. Розглянуто проблеми енергоефективності та екологічності будівництва в контексті можливостей поліпшення житлових умов населення, визначено напрями й шляхи їхнього розв'язання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Заяць, В. С.
    Формування доходів населення України: особливості та тенденції [Текст] / В. С. Заяць // Демографія та соціальна економіка. - 2015. - № 2. - С. 116-128. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Доходи населення--Заробітна плата--Україна


Знайти схожі

 1-10    11-20   21-27 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)