Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Заика, Е. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 24
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-24 
1.


    Заика, Е. В.
    Комплекс коррекционно - развивающих упражнений для развития у школьников внутреннего плана действий, внимания, памяти и самоконтроля [Текст] / Е. В. Заика // Практична психологія та соціальна робота. - 2014. - № 2. - С. 22-28. - Бібліогр. : 4 назв.
Рубрики: Корекційно-розвивальні вправи--Школярі
   Школярі--Вправи розвивальні--Пам‘ять--Самоконтроль

Анотація: Комплекс корекційно - розвивальних вправ розрахований на школярів вікової категорії 6-9 років, та старшокласників - учнів 7-11 класів.


Знайти схожі

2.


    Заика, Е. В.
    Игры с понятиями и предметами, направленные на развитие мышления и воображения [Текст] / Е. В. Заика // Практична психологія та соціальна робота. - 2014. - № 1. - С. 19-24. - Бібліогр. : 4 назв.
Рубрики: Ігри розвиваючі--Мислення--Уяву
Анотація: Стаття містить комплекс ігор, які впливають не тільки на розвиток мислення і уяви, а й на емоційний стан, комунікативні якості, віднощення до навчання.


Знайти схожі

3.


    Заика, Е. В.
    Программа личностно - коммуникативного тренинга для педагогов [Текст] / Е. В. Заика // Практична психологія та соціальна робота. - 2014. - № 8. - С. 31-35 ; № 9. - С. 41-48. - Бібліогр. : 6 назв.
Рубрики: Тренінги для вчителів
   Соціально - психологічний тренінг

Анотація: У статті вміщено тренінгову програму націлену на особово-комунікативну сферу педагогів і організаторів освітнього процесу.



Знайти схожі

4.


    Заика, Е. В.
    Тренинг индивидуальности познания - путь к успешности и здоровью школьников [Текст] / Е. В. Заика // Практична психологія та соціальна робота. - 2014. - № 3. - 17-19. . - Бібліогр. : 9 назв.
Рубрики: Тренінги ігрові--Здоров‘я школярів


Знайти схожі

5.


    Заика, Е. В.
    Тренинг мышления : поиск оснований для разделения объектов на группы [Текст] / Е. В. Заика // Практична психологія та соціальна робота. - 2013. - № 4. - С. 32-37
Рубрики: Тренінги ігрові--Мислення логічне--Розвиток
Анотація: В руслі розблокування автором ігрового тренінгу пізнавальних процесів запропонований комплекс вправ для розвитку логічного мислення. Вправи базуються на пошуку підстав (причин, ознак), за якими деяка сукупність об'єктів вже розділена на дві або більше груп. Використовується матеріал як словесний, так і образний. Розраховано на школярів 12-19 років.


Знайти схожі

6.


    Дусавицкий, А. К.
    Группа - лидер как ядро учебного коллектива в развивающем обучении [Текст] / А. К. Дусавицкий, Е. В. Заика // Практична психологія та соціальна робота. - 2013. - № 4. - С. 21-24 : табл. - Бібліогр. : 7 назв.
Рубрики: Навчання--Розвиваюче--Міжособистісні відносини
Кл.слова (ненормовані):
Група - лідер -- Розвиваюче -- Навчання -- Навчальний -- Колектив -- Міжособистісні
Анотація: Описані особливості міжособистісних відносин у школярів 3-4-х класів, що навчаються в руслі як традиційного, так і розвиваючого навчання, особливу увагу приділено групі - лідеру як ядру в структурі таких відносин. Відображено, що група - лідер частіше виникає в розвиваючому навчанні, описані її види і особливості включених в неї школярів.


Дод.точки доступу:
Заика, Е. В.

Знайти схожі

7.


    Заика, Е. В.
    Упражнения для развития взаимосвязей образно - пространственного и вербального мышления [Текст] / Е. В. Заика // Практична психологія та соціальна робота. - 2013. - № 12. - С. 29-32. - Бібліогр. : 9 назв.
Рубрики: Мислення--Вправи для розвитку--Образно - просторове--Вербальне мислення
Анотація: Стаття містить комплекс вправ, які напрвлені на формування образно - просторового та вербального мислення у школярів.


Знайти схожі

8.


    Заика, Е. В.
    Подсчет количества букв в словах как способ развития внимания и саморегуляции умственных процессов [Текст] / Е. В. Заика // Практична психологія та соціальна робота. - 2013. - № 10. - С. 58-63 : табл. - Біюліогр. : 6 назв.
Рубрики: Тренінги ігрові--Пізнавальні
Анотація: В руслі ігрового тренінгу пізнавальних процесів школярів, що розробляється автором, представлений комплекс інтелектуальних вправ, застосованих на паралельному проголошенні тексту й обчислень кількості літер у кожному слові. Комплекс спрямований на формування концентрації і розподіл уваги, вдосконгалення внутрішнього плану дій, а також саморегуляції розумових процесів. Для школярів 12-18 років.


Знайти схожі

9.


    Заика, Е. В.
    Игры и упражнения для развития микромоторики школьников [Текст] / Е. В. Заика // Практична психологія та соціальна робота. - 2012. - № 4. - С. 39-46. - Бібліогр. : 9 назв.
Рубрики: Ігри--Мікромоторика рук
   Мікромоторика школярів--Розвиток

Анотація: Представлено ряд ігор та вправ, спрямованих на розвиток у школярів 7-13 років мікромоторики руки, тобто здатності здійснювати точні дрібні рухи пальцями та кістю руки, дозуючи відстань, напрямок руху та їх зусилля. Завдання складаються з перемалювання дрібних фігур, виконання дій з дрібними предметами; припускаються дії як усіма пальцями, так і кожним окремо, як однією рукою, так і обома. Ігри испрямовані на підвищення якості навчальних, побутових та трудових навичок, а токож на активізацію когнітивної сфери дитини.


Знайти схожі

10.


    Заика, Е. В.
    Учебная деятельность школьников : уровни сформированности ее компонентов [Текст] / Е. В. Заика, В. В. Репкин, Г. В. Репкина // Практична психологія та соціальна робота. - 2012. - № 1. - С. 66-80
Рубрики: Школярі молодші--Навчальна діяльність
Кл.слова (ненормовані):
Мотив -- Мета -- Рівні -- Сформованості
Анотація: Систематизовано уявлення щодо основних компонентів навчальної діяльності : мотиву, мети, навчальних дій, дій контролю і оцінки. Виділено та описано рівні сформованості кожного з цих компонентів окремо : від найнижчих, найбільш складних та досконалих. Розглянуто як істотні, глибинні характеристики цих рівнів, так і поверхневі, зовнішньо спостережувані прояви, а також умови переходу з одного рівня на інший та перепони, що заважають тому переходу. Представлено дані щодо нерівномірності розвитку окремих компонентів навчальної діяльності у молодших школярів.


Дод.точки доступу:
Репкин, В. В.; Репкина, Г. В.

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-24 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)