Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Загородній, Анатолій$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 29
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-29 
1.


   
    А. Г. Загородному - 70 [Текст] / В. А. Вергунов // Вісник аграрної науки. - 2021. - № 1. - С. 87
Рубрики: Фізики українські--Персоналії--Україна, 20-21 ст.
Анотація: Стаття присвячена науковій творчості українському вченому в галузі теоретичної фізики, науковцю, знаному в Україні та за її межами - А. Г. Загородньому.


Дод.точки доступу:
Вергунов, В. А.; Загородній, Анатолій Глібович (укр. фізик-теоретик і організатор науки; академік (з 2006), віцепрезидент (2011-2020) та президент Нац. акад. наук України (з жовт. 2020) ; 1951-) \про нього\

Знайти схожі

2.


    Партин, Галина Остапівна.
    Підприємницькі структури цифрової економіки та проблеми оцінювання ефективності їхньої діяльності [Текст] / Г. О. Партин, А. Г. Загородній, Л. М. Пилипенко // Фінанси України. - 2021. - № 1. - С. 103-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифрова економіка--Підприємства--Аналіз діяльності--Проблеми оцінювання
Анотація: Особливістю розвитку сучасної економіки є впровадження цифрових технологій у всі бізнес-процеси суб’єктів господарювання, а також виокремлення цілісного сектору економіки, пов’язаного зі створенням продукції та наданням послуг із застосуванням цих технологій, – підприємств цифрової економіки. Ресурсне забезпечення функціонування останніх охоплює переважно нематеріальні фактори виробництва, продукти мають віртуальний (цифровий) характер зі швидкими темпами морального старіння, а сама діяльність – глобальне поширення. Вказані та інші чинники зумовлюють потребу в розробленні нових або вдосконаленні наявних інструментів оцінювання стану й результатів діяльності підприємств цифрової економіки.


Дод.точки доступу:
Загородній, Анатолій Григорович; Пилипенко, Любомир Миколайович

Знайти схожі

3.


    Партин, Галина.
    Джерела та інструменти залучення коштів для фінансування малих і середніх підприємств України [Текст] / Галина Партин, Анатолій Загородній // Банківська справа. - 2020. - № 1. - С. 105-118 : табл., рис.
Рубрики: Підприємництво України--Мале--Середнє--Джерела фінансування
Кл.слова (ненормовані):
фінансування підприємницьких структур
Анотація: У статті досліджено проблеми фінансування малих і середніх підприємств в Україні на сучасному етапі їхнього розвитку; систематизовані інструменти зовнішнього залучення малими та середніми підприємствами додаткових обсягів власних і позикових коштів (за суб'єктами фінансових відносин); виокремлені основні чинники, які необхідно враховувати у процесі вибору інструментів зовнішнього залучення коштів; обґрунтовані основні шляхи підвищення доступності використання інструментів залучення коштів малими і середніми підприємствами України.


Дод.точки доступу:
Загородній, Анатолій
Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Загородній, Анатолій.
    Регулювання ринку криптовалют: системний підхід [Текст] / Анатолій Загородній, Галина Партин // Банківська справа. - 2019. - № 2. - С. 11-27 : табл. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Фінансовий ринок--Ринок криптовалют--Регулювання
   Криптовалюта--Правовий статус--Україна

Кл.слова (ненормовані):
технологія блокчейн -- класифікація криптовалют
Анотація: У статті розглянуто місце криптовалют у системі фінансових ринків, відмінності криптовалют від фіатних та електронних грошей, їхні переваги та недоліки, а також можливий вплив на фінансові ринки. Обгрунтована необхідність регулювання ринку криптовалют на державному рівні та обов'язковість системного підходу до процесу регулювання.


Дод.точки доступу:
Партин, Галина
Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

5.


    Загородній, Анатолій Глібович.
    Звіт про діяльність НАН України з координації міждисциплінарних досліджень, міжнародну співпрацю та роботу з науковою молоддю у 2015-2019 роках [Текст] / Анатолій Глібович Загородній // Вісник Національної академії наук України. - 2020. - № 5. - С. 62-72
Рубрики: Доповідь--Наукові колективи--Звіт про діяльність
Анотація: В статті поданий звіт Загороднього Анатолія Глібовича - академіка НАН України, віцепрезидента Національної академії наук України, про діяльність НАН України з координації міждисциплінарних досліджень, міжнародну співпрацю та роботу з науковою молоддю у 2015-2019 роках.


Знайти схожі

6.


    Загородній, Анатолій.
    Фундатор вітчизняної академічної науки [Текст] : до 150-річчя від дня народження академіка Володимира Вернадського / Анатолій Загородній, Олексій Онищенко, Любов Дубровіна // Віче. - 2013. - № 5. - С. 14-17 : фото. - Зміст: Ювілейне видання праць В.І.Вернадського та його творча спадщина ; Успадкований потяг до знань ; Від ідеї - до наукового поступу ; Головна книгозбірня країни ; Прориви на ниві освіти ; Духовні та інтелектуальні зв’язки вченого
Рубрики: Вчені українські, 19-20 ст.


Дод.точки доступу:
Онищенко, Олексій; Дубровіна, Любов; Вернадський, Володимир Іванович (укр. філософ, природознавець, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, космізму ; 1863-1945) \про нього\
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

7.


    Красюк, Сергій.
    ГРІД-технології: сьогодення і перспективи [Текст] / С. Красюк // Науковий світ. - 2009. - № 7. - С. 2-3. : фото
Рубрики: Академіки України--Загородній Анатолій Глібович
   Новітні технології

Анотація: ГРІД-технології - це новітні інформаційно-обчислювальні технології, які мають реальну перспективу найширшого застосування в різноманітних галузях науки, освіти, економіки та гуманітарній сфері. Очолити робочу групу було доручено одному з найвідоміших вітчизняних фізиків-теоретиків Загородньому А.Г.


Дод.точки доступу:
Загородній, Анатолій Глібович (укр. фізик-теоретик і організатор науки; академік (з 2006), віцепрезидент (2011-2020) та президент Нац. акад. наук України (з жовт. 2020) ; 1951-) \про нього\

Знайти схожі

8.


    Загородній, Анатолій Глібович.
    Про виконання цільової програми наукових досліджень НАН України «Перспективні дослідження з фізики плазми, керованого термоядерного синтезу та плазмових технологій» на 2017-2019 рр. [Текст] : стенограма доповіді на засіданні Президії НАН України 18 грудня 2019 року / Анатолій Глібович Загородній // Вісник Національної академії наук України. - 2020. - № 2. - С. 40-44 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фізика плазми--Дослідження
Анотація: У доповіді висвітлено результати фундаментальних досліджень, проведених ученими НАН України в галузі проблем теорії плазми, керованого термоядерного синтезу та плазмової електроніки в рамках виконання цільової програми наукових досліджень НАН України «Перспективні дослідження з фізики плазми, керованого термоядерного синтезу та плазмових технологій» на 2017-2019 рр. Запропоновано започаткувати нову цільову програму наукових досліджень НАН України «Фізика плазми і плазмова електроніка: фундаментальні дослідження та застосування» на 2020-2022 рр.


Знайти схожі

9.


    Загородній, Анатолій Глібович.
    Про підсумки виконання цільової комплексної програми НАН України «Грід-інфраструктура і грід-технології для наукових і науково-прикладних застосувань» за 2014-2018 рр. [Текст] : стенограма доповіді на засіданні Президії НАН України 27 березня 2019 року / Анатолій Глібович Загородній // Вісник Національної академії наук України. - 2019. - № 6. - С. 57-61
Рубрики: Наукові програми--Грід-технології
Анотація: У доповіді наведено найважливіші результати, отримані під час виконання цільової комплексної програми НАН України «Грід-інфраструктура і грід-технології для наукових і науково-прикладних застосувань» за 2014-2018 рр.


Знайти схожі

10.


    Загородній, Анатолій Глібович.
    Геній науки [Текст] : до 110-річчя від дня народження академіка М.М. Боголюбова / Анатолій Глібович Загородній, Вадим Михайлович Локтєв // Вісник Національної академії наук України. - 2019. - № 8. - С. 73-82 : фот.
Рубрики: Вчені--Фізики--Україна
Анотація: 21 серпня виповнюється 110 років від дня народження одного з велетнів науки XX ст., видатного математика і фізика-теоретика академіка Миколи Миколайовича Боголюбова. У всьому світі визнано його величезний внесок у науку, який стосується найрізноманітніших галузей - нелінійної механіки, ядерної фізики, квантової теорії поля, фізики високих енергій, статистичної механіки, фізики конденсованого стану речовини тощо. Праці цього без перебільшення геніального вченого значною мірою змінили «ландшафт» кожного із зазначених напрямів. Не менш вражаючий слід залишив Микола Миколайович і як організатор науки - створені ним кафедри, дослідницькі групи, цілі інститути успішно працюють донині, а школа Боголюбова, що зросла на його ідеях, успішно розвивається уже в четвертому її поколінні. Авторитетна думка Боголюбова мала вирішальне значення при прийнятті цілої низки рішень, які стосувалися науково-технічного поступу в СРСР, до неї прислухалася міжнародна наукова спільнота, а його внесок у зміцнення міжнародної співпраці тодішнього СРСР важко переоцінити.


Дод.точки доступу:
Локтєв, Вадим Михайлович; Боголюбов, Микола Миколайович \про нього\

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-29 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)