Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (2)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Дубровський, В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 14
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-14 
1.


    Дубровський, В. В.
    Теплообмін між рідиною та повітрям на поверхнях з різною формою поглиблень [Текст] / В. В. Дубровський // Проблеми загальної енергетики. - 2016. - № 1. - С. 41-47. - Бібліогр. с. 47 (5 назв)
Рубрики: Теплообмін--Дослідження
Анотація: Експериментально досліджено вплив форми поглиблень на поверхні зрошувача на тепловидачу від стікаючої плівки води до оточуючого повітря. Розглянуто поверхні з чотирма формами поглиблень: сферичною, циліндричною, ромбоподібною та квадратною. Встановлено, що найкращі з точки зору тепловіддачі є поверхні з поглибленнями у вигляді сферичних лунок і вони можуть бути рекомендовані для впровадження на плівкових градирнях. Отримано емпірічні залежності, що дозволяють обчислити коефіцієнти тепловіддачі на поверхнях з циліндричними, ромбоподібними та квадратними поглибленнями.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Дубровський, В.
    Роль та місце корурпції у відносинах влади і бізнесу в Україні : шляхи опрацювання системного підходу до проблеми [Текст] / В. Дубровський // Пріоритети . - 2003. - № 5. - С. 30-40
Рубрики: Корупція в Україні


Знайти схожі

3.


    Дубровський, В. В.
    Плівкова градирня із профільованою поверхнею зрошувачів [Текст] / В. В. Дубровський // Проблеми загальної енергетики. - 2016. - Вип. 2. - С. 52-56. - Бібліогр. с. 56 (3 назви)
Рубрики: Гідромелеоративні споруди--Теплообмін
Анотація: Розроблено конструктивну схему нової плівкової градирні із профільованою поверхнею зрошувачів. Пропонується використовувати як зрошувач знайдену високоефективну теплообмінну поверхню зі сферичними лунками. На відміну від типових плівкових градирень із вертикально розташованими зрошувачами, у запропонованій градирні зрошувачі розташовуються під певним кутом нахилу до горизонту. Розглянуто варіанти компоновки блоків та секцій плівкової градирні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Рудик-Іващенко, О. І.
    Вплив біометричних параметрів плоду горіха чорного (Juglans nigra L.) на проростання насінини [Текст] / О. І. Рудик-Іващенко, В. І. Дубровський, М. В. Швед // Вісник аграрної науки. - 2021. - № 9. - С. 28-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Горіхівництво--Проростання насіння--Біометричні параметри
Анотація: Вивчено і встановлено вплив кількісних біометричних параметрів плоду горіха чорного на стан спокою його насіння.


Дод.точки доступу:
Дубровський, В. І.; Швед, М. В.

Знайти схожі

5.


    Дубровський, В. В.
    Світові тенденції розвитку вугільної теплової генерації та їх вплив на енергетику України [Текст] / В. В. Дубровський, О. А. Шрайбер // Проблеми загальної енергетики. - 2020. - № 2. - С. 11-16. - Бібліогр. с. 16 (19 назв)
Рубрики: Теплоенергетика--Екологічна політика
Анотація: Проаналізовано стан вугільної теплової енергетики в Україні, багатьох країнах Європейського Союзу та світу. Незважаючи на те, що вугільна теплова генерація продовжує відігравати значну роль, виявлено помітне скорочення роботи теплових електростанцій на вугіллі, особливо в США, ЄС, Китаї і Японії. Розглянуто причини скорочення вугільної генерації, до яких відносяться вимоги екологічної політики щодо зниження забруднюючих викидів, високі штрафи на викиди CO2 та збільшення виробництва електроенергії з відновлювальних джерел. Розглянуто світові перспективи вугільної теплової генерації та альтернативні шляхи заміни вугільних ТЕС, особливо у зв'язку з швидким розвитком відновлювальної енергетики і сучасних систем зберігання енергії (energy storage), вартості яких в останній час помітно знизились, а також переходом з вугілля на газ. Проаналізовано можливий вплив світових тенденцій скорочення вугільної генерації на стан теплової енергетики України.


Дод.точки доступу:
Шрайбер, О.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Дубровський, В.
    Інвестиції та економічне зростання в Україні: економетрія проти стереотипів [Текст] / В.Дубровський, Я.Ширмер // Економічні реформи сьогодні. - 2001. - № 35. - С. 46-51
Рубрики: Інвестиції в Україні
   Економічне зростання в Україні



Дод.точки доступу:
Ширмер, Я.

Знайти схожі

7.


    Дубровський, В.
    Середньострокові ефекти девальвації гривні [Текст] / В.Дубровський // Економіст. - 2000. - N3. - С. 80-84
Рубрики: Гривня--девальвація


Знайти схожі

8.


    Дубровський, В.
    Права власності та держава: загальний огляд та нагальні проблеми для України [Текст] / В. Дубровський // Пріоритети . - 2002. - № 4. - С. 2-6
Рубрики: Право власності


Знайти схожі

9.


    Дубровський, В. М.
    Макроекономічні, позаекономічні та системні аспекти економічних реформ в Україні: більше запитань, ніж відповідей [Текст] / В.М.Дубровський // Економічні реформи сьогодні. - 2000. - N31. - С. 12-22
Рубрики: Економічні реформи в Україні


Знайти схожі

10.


    Кєсова, Л. О.
    Аналіз впливу технічного стану та умов експлуатації на ефективність та надійність енергоблоків теплових електростанцій в ОЕС України [Текст] / Л. О. Кєсова, В. С. Коберник, В. В. Дубровський // Проблеми загальної енергетики. - 2019. - № 2. - С. 46-52. - Бібліогр. с. 52 (12 назв)
Рубрики: Теплові електростанції--Енергоблоки--Надійність
Анотація: Проаналізовано технічний стан та характеристики роботи енергоблоків теплових електростанцій України. Виявлено значні зміни умов експлуатації енергоблоків (старіння обладнання, низька маневреність при регулюванні графіків електричних навантажень в об’єднаній енергосистемі, паливні проблеми), що призвело до зростання питомих витрат палива на виробництво електроенергії, зменшення коефіцієнта використання встановленої потужності, збільшення викидів в навколишнє середовище у порівнянні зі світовим рівнем. Оцінено вплив маневрених режимів роботи на додаткові витрати газу на ТЕС. Проведено порівняння поточних викидів димових газів з технологічними нормативами допустимих викидів на окремих енергоблоках і ТЕС. Проаналізовано плани розвитку теплоенергетичних потужностей України щодо мінімізації негативних факторів в роботі теплових електростанцій.


Дод.точки доступу:
Коберник, В.С.; Дубровський, В.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-14 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)