Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Дерекіт, Марія$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.

Форма документа :
Шифр видання :
Автор(и) : Дерекіт, Марія, Селіванова, Оксана
Назва : Урок на тему "Загальна характеристика сенсорних систем" (9 клас)
Місце публікування : Біологія і хімія в школі. - 2008. - № 1. - С.26-28.
Предметні рубрики: Методика викладання біології-- Розробка уроку
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): довкілля--біологічна інформація--здоров'я людини
Анотація: Дана розробка уроку на тему "Сенсорні системи". Мета уроку: виховати дбайливе ставлення до свого здоров'я, ознайомити з поняттям "сенсорні системи". Розроблені план, хід уроку. Для кращого сприймання та засвоення учнями нового матеріалу пропонуються завдання для самостійной роботи, розроблені схеми, які учні повинні заповнити.
Знайти схожі

2.

Форма документа :
Шифр видання :
Автор(и) : Дерекіт, Марія, Селіванова, Оксана
Назва : Уроки на тему : "Зорова сенсонсрна система" (9 клас)
Місце публікування : Біологія і хімія в школі. - 2008. - №2. - С.43-45. - Продовження.-Початок див.: "Біологія і хімія в шк.2. - 2008. - № 1. (Далі буде)
Предметні рубрики: Методика ведення уроку-- Розробка уроку-- біологія
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): зоровий аналізатор--око
Знайти схожі

3.

Форма документа :
Шифр видання :
Автор(и) : Горицька, Надія, Дерекіт, Марія, Каблова, Світлана
Назва : Інтегрований урок з теми: "Вода. "
Місце публікування : Біологія і хімія в школі. - 2008. - №3. - С.31-33.
Предметні рубрики: Хімія в школі-- Методика викладання-- інтегрований урок
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): вода-хімічний склад-властивості води
Анотація: Методика проведення інтегрованного уроку з хімії на тему "Вода". Мета уроку -узагальнити знання учнів про склад водиі та інши питання стосовно її значення та необхідності у живої природе. Вихоаувати в учнів бережливе ставлення до природи. А також розвивать у школярів логічне мисллення, пізнавальну активність.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)